Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

HELP

 
Reitings 19
Reģ: 11.08.2016
Sveikas!
Tiešām noderētu kāds labs padoms, iedrošinājums, ieteikums, stingrāks vārds jeb vienkārši kas varētu līdzēt šai situācijā.
Situācija bēdīga – tiku ļoti sagrauta.
Esmu ļoti piesardzīgs cilvēks, nekad neuzticos līdz galam un vienmēr ieturu sava veida distanci. Konkrēto cilvēku pazinu jau padsmitus gadu un, šķita, ka, jā, šim cilvēkam es spēju uzticēties, pret šo cilvēku man tik ļoti patiesas jūtas, ka visbeidzot uzticējos pilnībā, atklājos. Kopā pavadījām vasaras ceļojot, vēlāk iestājāmies vienā universitātē, bijām draugi. Protams, kārtīgi samīlējos viņā, gadi gāja un, šķita, ka tas ir abpusēji. Un rezultāts bēdīgs – kārtīgi salauza sirdi. Man tas bija tik tiešām, kas reti patiess un kas tāds, ko nevienam nebiju sniegusi tādā emocionālajā ziņā, otram cilvēkam tā bija kā spēle, biju viena no un absolūti pat uz pusi nebija tik lielas jūtas.
Nezinu, kā, lai tagad tieku uz priekšu, atgūstu to naivo cerību patiesām jūtām.
Vispār pat īsti nezinu, kādas emocijas pret viņu izjūtu. It kā šķiet, ka nevaru vainot, ja nav abpusēji tādas jūtas, taču no otras puses, viņš turpināja mani izmantot, zinot, kādas man tās jūtas ir.
Kam bijusi pieredze, laiks tik tiešām visu dziedē? Pat ja tas ir bijis ieildzis vairākus gadus?
P.S. man 26
11.08.2016 21:47 |
 
Reitings 19
Reģ: 11.08.2016
jebkādi viedokļi noderētu!
11.08.2016 21:56 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Un kāda ir galvenā problēma- tas, ka nevari aizmirst viņu vai tas, ka vairs nespēj līdz galam nevienam uzticēties?
Ja nevari aizmirst viņu, tad- laiks dziedē, labi, ja ar viņu vairs nekontaktētos, aizmirstu ātrāk.
Ja tas, ka nevar līdz galam citiem uzticēties, tad laikam laiks nedziedē. Katra nodevība uz cilvēku atstāj sekas.
Nu tāda mana pieredze.
11.08.2016 22:16 |
 
Reitings 19
Reģ: 11.08.2016
Paldies, Nikola, par viedokli, ieteikumu!
Problēma tāda, ka nespēju tikt pāri šādai nodevībai un, šķiet, ka visi tie gadi ir izniekoti melos un dzīvojot ilūzijās.
11.08.2016 22:22 |
 
Reitings 134
Reģ: 12.05.2009
up :-|
12.08.2016 10:02 |
 
Reitings 134
Reģ: 12.05.2009
līdzīga problēma, arī noderētu padoms :-/
12.08.2016 10:02 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Noteikti nedomā par 'izniekotiem gadiem', bija taču arī labi laiki, pabeidzi universitāti. Diemžēl šādas lietas notiek un, protams, sāp. BET - tā ir pieredze un, otrkārt, labi, ka viñš atklājās. Vai Tu tiešām gribētu būt kopā ar cilvēku, kurš īsti negrib būt kopā ar Tevi? Izsāpi sāpi un koncentrējies uz nākotni - darbu, draugiem, gimeni, hobijiem. Turklāt pasaulē ir tik daudz foršu cilvēku, kāpēc tērēt laiku, domājot par kaut kādu ex?
12.08.2016 10:25 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Pirmkārt, savas dzīves vērtību nevajag skatīt tikai caur attiecībām, dzīves kvalitāti veido arī citas lietas.
Otrkārt, tev nekad nebūs nekādas garantijas, ka mīla būs mūžīgi mūžos. Dzīvē vispār nav nekādu garantiju.
12.08.2016 10:33 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
Man gan tāda lieta nebija šajā vecumā, bet pusaudžu gados.
Biju ļoti samīlējusies savā bērnības draugā un mēs arī bijām kopā (to es patiešām varu nosaukt par mīlestību, jo tās jūtas vēl ir siltas šodien). Taču viņš mani sagrāva vissāpīgākajā veidā. Domāju, ka nekad tam netikšu pāri. Taču apziņa kādā dienā nāca un es sapratu, ka nevar turēties pie tā, kas ir bijis. Es sāku vairāk pievērsties saviem draugiem, braukāt ar viņiem pa ballītēm un iepazīties ar jauniem cilvēkiem, tas ļoti palīdzēja man pārdzīvot notikušo.
Pagāja ļoti daudzi gadi, lai to tā patiesi piedotu un aizmirstu (aizmirsusi neesmu, bet nedomāju par to). Viņš arī pēc gadiem saprata savu kļūdu un prasīja man piedošanu. Tagad esam sirsnīgi draugi un tā dzirkstelīte mums ir īpaša vēl joprojām.
Vajag laiku, lai visu pārdomātu. Varbūt arī tavā gadījumā puisis sapratīs ko ir palaidis garām, tikai uz to ļoti nevajag ieciklēties un sacerēties. Man tas nāca pašā negaidītākajā brīdī, bet tad es jutos ļoti atvieglota (tā it kā man tas bija vilcies līdzi).
Tu to pārdzīvosi un tev viss būs labi, bet viņam būs tā kā pelnījis. Tas ir iz dzīves. ;-)
12.08.2016 10:56 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Man nekad dzīvē nav bijusi sajūta, ka esot ar kādu es kko zaudēju.. Interesanti.. Mēs vienmēr iegūstam kko - pieredzi, mācību, izpratni, emocijas, daudz dažādu atmiņu. Bet tas tak ir labi! Tas mūs veido, tas mūs dara stiprākus! Tas ļauj attīstīties nākošām attiecībām, tā ir personības izaugsme!.. Manuprāt pilnībā jāmaina attieksmes par to kas bija un tad tas neliksies tik sāpīgi. Jā, protams salauzta sirds ir nepatīkami. Pašai to sadziedēt pilnībā prasīja vairāk kā gadu, kad pavisam no pārdzīvojuma atbrīvojos un tikai tas biju spējīga izveidot nākošās patiesas attiecības!
12.08.2016 11:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits