Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Plāni darba/naudas ziņā?

 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Kāds ir jūsu dzīves plāns attiecībā uz darbu/naudu, lai nodrošinātu savu dzīvi? Vai plānojat strādāt algotu darbu visu dzīvi? Vai attīstīt biznesu vai kādu citu veidu, kas nestu ienākumus, lai nevajadzētu strādāt? Un kā plānojat nodrošināt vecumdienas?
Es šobrīd strādāju algotu darbu, klasisku biroja darbu, bet saprotu, ka es negribu visu dzīvi pavadīt darbā no 9 - 18 un ar pāris nedēļu atvaļinājumu gadā. Līdz ar to saprotu, ka jādomā ir cits dzīves modelis. Ko varat ieteikt?
Vai jums pašām vispār ir tāds konkrēts plāns?
11.08.2016 16:28 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Kāds ir jūsu viedoklis?
12.08.2016 08:20 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Planot var daudz ko bet laikam jau ir taa, ka cilveeks plaano Dievs dara :D :D
Man laikam nav nekaadu baigo pretenziju pret tevis aprakstito modeli ikdienaa.
Vispar aizdomajos par citu lietu vakar peec sarunas ar draugu arii darba sakaraaa, laikam bus jaauztaisa sava teemina.
12.08.2016 08:24 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Attīstīt biznesu, lai nevajadzētu strādāt? :D kā tad! Ir ļoooooti reti gadījumi, kad uztaisot savu uzņēmumu var sēdēt uz dīvāna un tikai saņemt naudu uz konta.
12.08.2016 08:34 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Pagaidām ir labi kā ir, protams, gribēt var daudz ko. Šobrīd nav ideju un vēlmes kaut ko realizēt. Zinu tik, ka visu dzīvi negribētu dzīvot kā tagad, gan jau kādreiz kko izdomāšu radikāli mainīt.
12.08.2016 08:35 |
 
Reitings 109
Reģ: 19.07.2016
Ja nevēlies strādāt 9-18, kļūsti par pašnodarbināto, strādā pusslodzi, meklē darbu ar elastīgu grafiku, variantu ir daudz. Kļūt par uzņēmēju gan neieteikšu, tur nebūs darbs 9-18, bet krietni vairāk.
Piekritīšu par to, ka plānot jau var nezin ko, bet reāli bieži vien tie plāni nerealizējas, jo notiek neparedzētas lietas, parādās labākas iespējas nekā plānots u.t.t. Vismaz pēc manas pieredzes. :-D
Par naudu īpaši neiespringstu, man nav mērķa kļūt bagātai, es tikai vēlos darīt sev patīkamu darbu, par ko gūstu gandarījumu un atzinību. Tas arī ir mans vienīgais "plāns". :-)
12.08.2016 08:37 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Man ir tikai viens plāns - turpināt jau esošo.
12.08.2016 08:37 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Paris, jā, protams, ir tādi biznesi, kur tāpat jāstrādā katru dienu. Bet nu tas noteikti nav mans mērķis, jo pēc būtības neatšķiras no algota darba (laika patēriņa ziņā). Vairāk biju domājusi kādus automatizētus peļņas gūšanas veidus, kur pašam jāiesaistās vien minimāli.
Būtībā runa ir par to, ka negribas visu savu dzīvi (galvenos spēka gadus) pavadīt pie galda un datora...
Kā ir ar jums? Vai esat ieskicējušas vīziju, kā pelnīt un dzīvot tā, kā vēlaties?
12.08.2016 08:38 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ar savu biznesu ātri sirmus matus var dabūt- sākumā var iznākt vairākus gadus strādāt bez peļņas, pa mīnusiem ,vai arī tuvu 0. Pašam sev jānopelna atvaļinājuma nauda.
Ja ir darbinieki, tad jāstreso vai izdarīs visu kā nākas, vai atnāks uz darbu, vai nenolaidīs lažu.
Ja strādā pie citiem,tad viņiem jānodrošina darbs, bet ja pati pie sevis,tad pašai vien būs jāmeklē klienti, iespējas un ko tad ,ja tajā mēnesī neviens negribēs Tavus pakalpojumus, preces un vajadzēs gan pašai ēst, maksāt par dzīvokli, gan darbiniekiem?
Nav tas tik vienkārši ,rožaini!
12.08.2016 08:38 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Viens bizness man jau ir bijis, tā kā pieredze ar to ir. Bet sapratu, ka tas nav pareizākais biznesa modelis, toreiz nebija pieredzes. Atgriezos algotā darbā, lai būtu ienākumi. Bet tāpat man tas nepatīk
12.08.2016 08:42 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Vairāk biju domājusi kādus automatizētus peļņas gūšanas veidus, kur pašam jāiesaistās vien minimāli.
- rente, dividendes. Principā, mēs arī cenšamies uz to iziet. Bet tam nepieciešams no sākuma visai aktīvi pelnīt un ieguldīt naudu. Un jā, es pelnu naudu kā pašnodarbinātā persona. Jau te vairākkkārt esmu minējusi - reāli man darbs aizņem pāris dienas nedēļā un tā pašas pa pāris stundām. Bet - jābūt lielai apņēmībai, jāspej ieinteresēt un jāsaprot, ko tu vari piedāvāt tādu!, nu tādu!!!! lai kāda uzņēmēja acīs spētu izkonkurēt piemēram potenciālo pilna darba laika darbinieku, vai izdomāt tādu peļņas veidu, kur no cita darba devēja pilnībā nebūsi atkarīga, proti, būs savs peļņas veids, kā mazs bizness.
12.08.2016 08:51 |
 
Reitings 109
Reģ: 19.07.2016
Zinu vienu vīrieti, tiesa gan ārzemnieku,kurš ir ļoti harizmātisks un kuram ir labi kontakti, viņš darbojas kā starpnieks - sarunā uzņēmumiem labus darījumus ar klientiem. Nav pārstrādājies, bet pelna 10+% no darījumu summas, par to, ka palīdz nokārtot darījumus, gadā nopelna ļoooti daudz.
12.08.2016 08:58 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Man bija viens šāds piedāvājums, kā Nolo apraksta, bijušais dd piedāvāja, negribēja laist prom (biju iepirkumu un vairumtirdzniecības menedžere), bet atteicos - tas tiai no malas šķiet foršs un viegls peļņas veids, bet reāli lai nopelnītu pieklājīgu summu, vajag burtiski dirsu plēst.
12.08.2016 09:03 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
konkrēts plāns nav, bet dažas idejas, gribētos, lai pēc gadiem 15 vismaz puse ienākumu būtu pasīvi.
12.08.2016 09:04 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Uzņēmēj darbība ir labs un izaicinājumu pilns risinājums.
Brīvā laika būs vēl mazāk, prāts atpūsties vispār nevarēs. Atvaļinājums, tāpat būs piesiets pie telefona vai datora.
Mīnusi - visi no tevis kaut ko grib: kreditori nekavēt maksājumus, valsts - nomaksātus visu nodokļus, bez melnās naudas, partneri - saistību precīzu izpildi, darbinieki - labas algas, atvaļinājumus, darba aprīkojumu.
Un nevienu neinteresē, kā tu to visu paveiksi, vai visam pietiks līdzekļu. Nepārtraukts risks - Ja kaut kas nobruks - paliec viens ar savām problēmām.
Plusi - esi noteicējs pār sevi un savu darbu. Pats var pieņemt lēmumus, pats izlemt kam būt un kam nē.
Liels gandarījums, ja tavs uzņēmums pieaug un attīstās.
12.08.2016 09:06 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Es strādāju darba laiku no-līdz un mani tas apmierina. Atsevišķos gadījumos ir iespējams darba laiku pabīdīt, ne tā, ka 8-17, bet, piemēram, 8-20 un tad cita diena īsāka. Ideālāks variants būtu- atnāc, izdari savu un ej mājās.
Savam biznesam neesmu piemērota, man vajag, lai varu pēc darba par to vairs nedomāt. Nav tādas jomas, kura tik ļoti patiktu, lai tajā būtu iekšā 24/7, kā tas nereti savā biznesā vajadzīgs.
Nākotnē gribētu ieguldīt naudu nopērkot kādu nelielu papildus dzīvokli, varbūt pat vairākus, kurus varētu izīrēt. Bet šī joma ir ļoti nesakārtota, izīrētāji nekādīgi nav pasargāti no negodīgiem īrniekiem, tāpēc diezgan riskanti. Jācer, kad man tam būs nauda, šai jomā kas būs mainījies.
12.08.2016 09:07 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Kāpēc valda uzskats, ka izīrētāji nekādīgi nav pasargāti? Tak līgumi jāslēdz, un līgumi jāsastāda pieaicinot labu notāru, lai iesaka, kā labāk, kā pareizi noformulēt un tā. Jā, iespējams īrniekus būs ilgāk jāmeklē, jo dārgāk prasīs par to dzīvojāmo platību, bet ir tā vērts.
12.08.2016 09:12 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Kāpēc valda uzskats, ka izīrētāji nekādīgi nav pasargāti?
Neesmu tik zinoša šai jomā, protams, līgumu var sastādīt labākais speciālists. Bet nu neviens notārs jau nemaksātāju no dzīvokļa neizliks un zaudējumus par sabojātu īpašumu neapmaksās. Tas tikai caur tiesu, un, ja nav no tā cilvēka ko piedzīt.
12.08.2016 09:21 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Jāņem depozīts un jāseko rēķinu apmaksai. Pastāv arī variants, ka saimnieks pats apmaksā rēķinu un pēc tam piedzen to summu no īrniekiem. Un līgums tāpēc arī jāsastāda rūpīgi, ar noāru, lai iekļautu visus punktus, līdz sīkumiem visu atrunāt.
12.08.2016 09:30 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Kāpēc valda uzskats, ka izīrētāji nekādīgi nav pasargāti?

drauga vecāki pelna ar dzīvokļu izīrēšanu, nu ir traki. es to pat nezināju, bet cilvēkus ar invaliditāti un cilvēkus ar maziem bērniem nedrīkst atstāt bez pajumtes, ja esi izīrējis viņiem dzīvokli, bet viņi pārstāj maksāt īri, viņiem ir savas tiesības un ir reāls čakars viņus dabūt ārā.
bet, ja rūpīgi izvēlās īrniekus, tas noteikti nav slikts variants pasīvajiem ienākumiem.
12.08.2016 10:18 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Man ome savulaik arī pelnīja ar izīrēšanu, nu jā, viņa nekad nelaida ģimenes ar bērniem :-D
12.08.2016 10:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits