Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

5 veidi, kā ātri atbrīvoties no vīrieša..

 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Šis raksts uzlaboja manu noskaņojumu!
http://www.tvnet.lv/egoiste/attiecibas/620176-5_veidi_ka_atri_atbrivoties_no_viriesa?utm_source=spoki.lv&utm_medium=advert_2/inc-27&utm_campaign=Links-from-our-channels
Vai tiešām ir sievietes, kas tā dara!?
Katrā ziņā, rakstā ir daudz ideju, kā tiešām kļūt neciešamai :D
Šis citāts ir pērle -
Aizgāja uz tualeti pasēdēt – tu dauzi pie durvīm un jautā vai viņš tur ir aizmidzis.

Kādi, jūsuprāt, ir ātrākie veidi, kā "atbrīvoties" no vīrieša? (l)
10.08.2016 17:16 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Rakstu nelasīju, bet, manuprāt, visātrākais ceļš uz to ir-zāģēšana un siāmas dvīņu sindroms. Jā, un vēl būt tādai aitiņai, kas dievinošām acīm redz tikai vīrieti un neko citu, ne par ko citu neinteresējas, ir vīrieša ēna.
10.08.2016 17:27 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es varu kādreiz pazāģēt un Siāmas dvīņu sindroms arī var pielipt, bet vēl nav mani pametis :D
Es laikam uzskatu, ka vienkārši, vai nu ir tā saderība vai nav. Un acīmredzot man ir diezgan daudz labas īpašības un plusi, lai būtu ar mani kopā, par spīti sliktākām rakstura iezīmēm.
Reizēm ir tā, ka sievietei var būt neciešams raksturs, viņa var zāģēt, vai darīt kaut ko citu, bet tomēr vīrietis mīl.
Bet, ja tuvāk tēmai, tad viena lieta, ko esmu novērojusi , ka vīriešiem nepatīk neaktīvas sievietes, cacas, kas nevar uzspēlēt ne volejbolu, ne basketbolu, ne uzkāpt uz kvadracikla.
Tāpat arī vīriešiem blakus vajag sievieti, ar ko var parunāt, kas ir viņam interesanta ar kaut ko, ar dzirksti acīs, starojoša un pārliecināta par sevi un apmierināta ar to, ar ko ikdienā nodarbojas.
Tāpēc es teiktu, ka viens no ātrākajiem veidiem kā atbrīvoties no vīrieša , ir kļūt par čīkstošu, neinteresantu būtni, kurai nav sava viedokļa, interešu un pārliecības par sevi.
10.08.2016 17:49 |
 
Reitings 109
Reģ: 19.07.2016
Ir zināmas meitenes, kas izpilda pa drusku no visa, bet draugi prom nemūk, tātad nedaudz jau var. :-D
10.08.2016 17:59 |
 
Reitings 350
Reģ: 09.08.2011
Kas ir siāmas dvīņu sindroms ? (t)
Man šķiet, ka čīkstēšana par visu, zāģēšana un pārlieku liela greizsirdība, mēģinot uzzināt visu - kas, ko, kad, kāpēc - visātrāk liks mukt prom. Arī tas, ka mūždien neko nemāk, nevar un negrib darīt. Man pat tadas meitenes krīt uz nerviem (aizbarucam spelēt volejbolu, bet viena visu laiku čīkst, ka nemāk, nesanāk, nezin, bet neviens jau neprasa no tevis profesionālu līmeni, ar laiku jau sanāks. Tad ja tik ļoti nepatīk, tad nespēlē un skaiti punktus. ) :D
10.08.2016 18:03 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Nolo- Vai arī viniem vienkārši nav pašcienas vai ir zem tupeles :-D
10.08.2016 18:13 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Ja gadās palasīt šāda tipa rakstus, tad man sāk likties, ka esmu vīrietis, jo jebkura no šīm 5 lietām der, lai no manis ātri tiktu vaļā. :-D
10.08.2016 18:14 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Man ir tieši tāpat kā Nikola.. Es tiešām nesaprotu, cik ļoti otru nav jāciena, lai tā uzvestos..
10.08.2016 20:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits