Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Beuaty Blenderi, kosmētikas sūkļi un to kopšana

 
Patīk
Reitings 2988
Reģ: 09.08.2016
Kādus sūkļus izmantojat un cik ilgi jums kalpo viens sūklis?
Kā tos kopjat?
Pati līdz šim esmu pamēģinājusi oriģinālo BB, neteikšu, ka kalpoja ilgi, jo mazgājot tas sāka plīst. Pēc tam pamēģināju Real Techniques, godīgi teikšu, ka šis man patīk labāk un liels plus - tas ir lētāks.
10.08.2016 13:32 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Man ir bijis tikai feikais un īstais BB sūklis. Es saku, ka feiks bija labāks par orģinālu!
10.08.2016 13:37 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Man ir RT sūklis, ļoti patīk un vairs nevaru iedomāties bez viņa uzklāt tonālo. Superīgs produkts, nu tiešām (l)Sanāk, ka lietoju kādus trīs mēnešus un domāju tagad atkal pirkt jaunu, jo izskatās šobrīd tāds palietots. Kā es kopju - nekā īpaša nedaru, izmazgāju kopā ar ziepēm un ir tīrs.
10.08.2016 13:47 |
 
Reitings 82
Reģ: 07.01.2016
Šobrīd lietoju kaut kādus lētos pakaļdarinājumus, oriģinālo neesmu mēģinājusi, tāpēc par to nemācēšu spriest. Nelietoju to sūkli katru dienu - uz maiņām ar otām- tad nu iet dažus mēnešus parasti. Mazgāju ar ziepēm vai šampūnu, bet man tomēr liekas, ka pilnībā izmazgāt nav iespējams, tāpēc pat, ja sūklis izskatās labi pēc dažiem mēnešiem, metu ārā.
10.08.2016 14:03 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 01.12.2009
Pati esmu mēģinājusi RT un BB, un mana atšķirība no iepriekšminētajiem viedokļiem BB patīk daudz labāj un kalpo ar ilgāk. RT man saplaisāja jau pēc mēneša, pašreizējais BB dzīvo ar mani jau 3mēnešus un ir tikai deformējies. Finišs grimam ar BB man liekas man ar sanāk labāks, jo BB ir arī "atsperīgāks".
Parasti man sūklītis dzīvo 3-4 mēnešus un mazgāju ar ziepēm.
10.08.2016 15:43 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Man ir daži BeautyBlenderi (baltā un nude versija, mazāks sūklītis vaigu sārtumam, Blotterazzi). It kā patīk, bet kaut kā nelietojas tik bieži, jo man šķiet pārāk liels produkta patēriņš, ņemot vērā, cik maz tiek uz sejas :) Tā kā lietoju reti, tad neviens vēl nav saplīsis.
Mazgāju ar speciālajiem BeautyBlender līdzekļiem, man ir gan šķidrā, gan cietā ziepju versija. Cietais līdzeklis ir lielisks, lietoju ne tikai blenderiem, bet arī otām.
Manā blogā ir abu mazgāšanas līdzekļu salīdzinājums: https://rigasmetro.wordpress.com/2016/08/07/beautyblender-blendercleanser-un-solid-ziepes-kas-labaks/
12.08.2016 00:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits