Latviešu un ārzemju vīrieši

 
10 gadi
Reitings 2259
Reģ: 27.02.2011
Bieži dzeltenajā presē parādās raksti par sliktajiem, skopajiem latviešu vīriešiem. Nesen bijušās grupas A eiropas sieva izteicās ļoti nepatīkami par mūsu tautas vīriešiem, tagad grupas Trianas Parks soliste norāda mūsu tautas vīriešu nepilnības (http://sejas.tvnet.lv/slavenibas/620125-agnese_rakovska_tipisks_latviesu_virietis_manas_acis_ir_mentali_vajs
Kāda ir jūsu pieredze, vai latviešu puiši ir tik sklikti? Kuras kopā ar ārzemnieku, vai jūtat atšķirību un kāda tā ir?
Aicinu nepārvērst šo diskusiju par kanalizācijas trubu, un ignorēt cosmo foruma puišeļu ierakstus.
10.08.2016 11:53 |
 
10 gadi
Reitings 4271
Reģ: 03.08.2009
Man šķiet, ka nevar tā dalīt - ārzemju vīrieši fantastiski, bet mūsējie nekam neder. Viss atkarīgs no konkrētā vīrieša. Lai gan, protams, katras tautības vīrietim var piemist viņa tautībai raksturīgās īpašības. Piemēram, es 6mēn dzīvoju Zviedrijā un man neviens zviedrs nelikās pievilcīgs. Tieši izturēšanās nevis izskata dēļ. Viņiem sievietes ir pārāk emancipētas, līdz ar to vīrieši kļūst sievišķīgi. To pašu esmu novērojusi arī strādājot starp skandināviem.
10.08.2016 22:25 |
 
Reitings 43
Reģ: 07.01.2016
Esmu precējusies ar ārzemnieku, un jā, ir atšķirība. Nesaku, ka visi latviešu vīrieši ir slikti, bet ir bijušas attiecības arī ar latviešiem, secinājums - salīdzinoši lieli memmes dēliņi, kuri gaida no sievietes, ka nu tik būs skaista, kopta, strādās melnu muti, gatavos un appuišos, kamēr pats tik vien kā strādās un neko citu.. kā saka, bezmaksas kalpone, ne sieviete. fui, nē, nekad. bet tas tāpēc, ka LV ir salīdzinoši vairāk "ņemamo" sieviešu, kā vīriešu, t.i. vīrieši ir izlutināti, zin, ja nebūs šī, būs cita. Un sievietes arī bieži izvēlas, ka tik bikses kājās, daudz ko pacieš.
10.08.2016 22:42 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
man šķiet, ka šī tēma jau atkal ir par pašcieņu. ja cieni sevi, tad atradīsies tādā cilvēku lokā, kādā vēlies atrasties, līdz ar to arī vīriešus satiksi labus pēc saviem ieskatiem. ja atklāsies, ka tā ir tikai čauliņa un iekšā slēpjas tādi tarakāni, kādus negribi auklēt, tad iesi prom, jo zināsi, ka esi vairāk vērta un ir iespējas satikt kādu piemērotu :) un, ja atrodi laimi polijā, ne itālijā, tad kāds sakars cepties par visiem itāļu vīriešiem? kāds iemesls? tas ir random piemērs, ar random tautībām :)
un vispār stulbi ir publiskai personai teikt intervijā (ja tā ir intervija, nelasīju) tādus stulbus apgalvojumus. turklāt vēl latviešu presei! :D classy.
10.08.2016 23:11 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Pilnībā piekrītu Izabella1 viedoklim.
Tāpat pievienojos šim:
Es teikšu atklāti! Latviešu mentalitāte man neder..

Esmu bijusi attiecībās ar latviešu vīriešiem un pēc tam, kad pametu Latviju, arī ar citas tautības vīrieti. Tāpat arī manā draugu lokā ir dažādu tautību vīrieši. Jā, atšķirības ir jūtamas, liekot man saprast, ka latviešu mentalitāte man neder.
10.08.2016 23:50 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Latviešiem ir atšķirīga mentalitāte.
Nav tā ka vīriešiem tā būtu viena un sievietēm cita, abiem dzimumiem tā ir līdzīga, jo abi ir uzauguši viena vidē.
Attiecības ar citas mentalitātes cilvēku var būt saistošas, bet ilgtermiņā tās var arī traucēt.
Ilgstošās attiecības nav viegli sadzīvot, ja atšķiras uzskati un ieradumi un tad vēl atšķirīgā mentalitāte ...
Kad es iepazinos un plānoju ģimeni, man gan bija svarīgi lai mani bērni būtu Latvieši ar vienu dzimto valodu un vienu dzimteni.
Un lai mēs mājās runātu vienā valodām kā arī lai viņi apzinās savu nacionālo identitāti.
11.08.2016 09:01 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Nekļūdās tikai tie, kas neko nedara, tāpēc pret vīriešiem prasību daudz. Bet vērtējot sievietes, nevienam neinteresē nacionalitāte, manieres vai materiālālais stāvoklis. Galvenais lai nav veca, resna vai kropla. Ar to domāts, ka latvieša mentalitāte attiecībā pret mūsu sievietēm nav lietas būtība.
11.08.2016 13:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits