Latviešu un ārzemju vīrieši

 
10 gadi
Reitings 2275
Reģ: 27.02.2011
Bieži dzeltenajā presē parādās raksti par sliktajiem, skopajiem latviešu vīriešiem. Nesen bijušās grupas A eiropas sieva izteicās ļoti nepatīkami par mūsu tautas vīriešiem, tagad grupas Trianas Parks soliste norāda mūsu tautas vīriešu nepilnības (http://sejas.tvnet.lv/slavenibas/620125-agnese_rakovska_tipisks_latviesu_virietis_manas_acis_ir_mentali_vajs
Kāda ir jūsu pieredze, vai latviešu puiši ir tik sklikti? Kuras kopā ar ārzemnieku, vai jūtat atšķirību un kāda tā ir?
Aicinu nepārvērst šo diskusiju par kanalizācijas trubu, un ignorēt cosmo foruma puišeļu ierakstus.
10.08.2016 11:53 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Viss jau izskatās pēc problēmu nokratīšanas uz otru.
Tukši emocionāli vērtējumi - vieni visi tādi, otri visi citādi...
Ja nesanāk attiecības vai kaut kas sāk nepatikt, tad vainīgs ir, protams, vīrietis. (pati taču nevar būt kaut kur vainīga)
Nav sanācis ar 2-3 LV vīriešiem - nacionālais jautājums skaidrs, LV vīrieši nekur neder.
Lai spriestu cik kuras nacionalitātes vīrieši un sievietes ir labākas vai sliktāki, pirmkārt jānodzīvo attiecības kādi 10-15 gadi, tad var arī spriest.
Citādi, pastaigāt pa randiņiem, padzīvot kādu laiciņu kopā - tas vēl neko neliecina.
10.08.2016 13:55 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
90% latviešu vīriešu ir sadomājušies ka ir sazin kādi prinči, ja penka virs 1000€, tad noteikti ir mērķis golddiggerēm... wake up! :-D:-D:-D
Ja nopietni, tad, jā, ir lielākoties skopāki un bieži vien sievietes uztver kā zemākas kārtas būtnes kam viņiem jāizdabā...mani galīgi nesaista šāda atieksme... protams, ļoti daudz ir atkarīgs no konkrēta vīrieša....Randiņošana man nav aktuāla jau labi sen, bet paskatoties apkārt, Rietumeiropā ( nezinu kā ir citur) koptu, veiksmīgu un inteliģentu vīriešu ir daudz vairāk nekā Latvijā...
10.08.2016 14:05 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Arzemju virieshi ir loooooti stiepjams jedziens. Kas tiek saprasts ar arzemnieku- lietuvietis, krievs, vacietis, spaanis, araabs? Nu, juus domu saprataat.
Sieviskigaki virieshi paliek visaa Rietumu pasaulee, visur kur liekuliigais feminims svin uzvaru.
10.08.2016 14:14 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Dionysus nu neattaisnojies, neattaisnojies!!!
Odria Bet paskaties no manas puses, tad sapratīsi! Kamēr puisis 1000 nesapelnīs, tikmēr tā arī staigā viens pats ar savu jaunavību kā lohs.
10.08.2016 14:20 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Manuprāt , uzskats, ka ārzemju vīrieši ir labāki, ir tieši saistīts ar faktu ka Latvijā ir mazāka izvēle... nevar likt visus vienā maisā, ir forši vīrieši arī Latvijā, bet viņu ir ļoti maz...
10.08.2016 14:20 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dionysus nu neattaisnojies, neattaisnojies!!!

Ko īsti grib sieviete no LV vīriešiem ?
Lai nēsā un rokām, būtu džentelmenis, nodrošināts, labi izskatās u.t.t
Tādi vīrieši ir arī LV, tikai šīs īpašības negarantē labas attiecības ilgtermiņā.
Odria Bet paskaties no manas puses, tad sapratīsi! Kamēr puisis 1000 nesapelnīs, tikmēr tā arī staigā viens pats ar savu jaunavību kā lohs.

Vīrietim jaunība labāk nebūt turīgam, tas atsijās daudzas labuma meklētājas. Ar kuram tāpat, visticamāk izšķirsies.
Var iepazīties ar foršām un jaukām LV meitenēm, kad puisim vēl nav lielas algas, auto, dzīvesvietas. Un izveidot labas, paliekošas attiecības.
Tas no pieredzes.
10.08.2016 14:50 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Pirmkārt, ja pat šo diskusiju iespējams uztver nopietni, par ko gan es stipri šaubos, domāju, ka jebkuru kritiku, ko izsakiet kādas tautības vīriešiem, varat arī attiecināt uz šīs pašas tautības sievietēm.
Otrkārt, ko jūs saprotat ar jēdzienu "ārzemju vīrieši"? Tie būtu lietuvieši, krievi, vācieši, spāņi, itāļi, arābi, vjetnamieši, austrālieši, amerikāņi, meksikāņi, nigērieši utt.?
10.08.2016 14:52 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Var iepazīties ar foršām un jaukām LV meitenēm, kad puisim vēl nav lielas algas, auto, dzīvesvietas.

Zinu tās foršās. Pārsvarā tādas ap 80Kg.
10.08.2016 15:46 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Zinu tās foršās. Pārsvarā tādas ap 80Kg.

Muļķības.
Ja prot tad var savaldzināt foršu meiteni ( ne tādu kā tu apraksti) pat ja vīrietim nav visādu vipendrosu ( lupatu, dzelžu, spožu mantiņu)
Vajag tikai pacensties.
Ja visi meklētu viens otru tikai pēc saviem ideālajiem kritērijiem, tad cilvēce jau sen būtu izmirusi.
10.08.2016 16:00 |
 
Patīk
Reitings 151
Reģ: 07.02.2013
Neesmu eksperts attiecību jomā un nekad neesmu bijis attiecībās ar latvieti, lai salīdzinātu, bet uzturoties ārzemēs un dzirdot šādus izteikumus māc domas, ka šāds viedoklis daļēji rodas dēļ tā ka turīgākās rietumvalstīs ir vienkārši lielāks absolūtais labu situētu, izskatīgu un galantu vīriešu skaits, kamēr tam ir krietni mazāks sakars ar to cik propprcionāli liels tas sadalījums ir salīdzinājumā. Vismaz tiem pāris latviešu puišiem, ko es pazīstu nav lielu problēmu uzsākt attiecības ar citvalstu meitenēm.
Par mentalitāti, no vienas puses var saprast jaunas ambiciozas sievietes, ja to attiecina uz specifiskām vecuma grupām, kas ir augušas padomju laikā, bet paradigmas sabiedrībā tomēr kopš deviņdesmito sākuma ir anāmi mainījušās un vidēji atšķirības ir tikai atsevišķās niansēs, ja vien nerunājam par krasi atšķirīgu kultūrvidi.
10.08.2016 16:20 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Lasot šos komentārus, saprotu, ka esmu izdarījis pareizo izvēli:-)
P.S. Ja runājam par mentalitāti, tad jūsu zināšanai, tad mentalitāte nedalās pa dzimumiem. Noliekat latviešu vīriešus, jūs reizē noliekat arī latviešu sievietes. Tātad arī sevi. Tas tā jūsu zināšanai.
10.08.2016 16:26 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Jūs gribat teikt, ka grupai "visi ārzemju vīrieši" piemīt kaut kāds vienāds īpašību kopums? :D
Latvijā ir gan forši, gan ne tik forši vīrieši. Tāpat kā visur citur, es pieļauju. Un tie neforšuma iemesli arī mēdz būt dažādi. Viena lieta, kas mani gan ļoti šeit kaitina (un kas šķiet raksturīga Latvijai un postpadomju valstīm), ir paradokss, ka daudzi vīrieši meklē vienlīdzīgu partneri un otro mammu vienlaikus, t.i., sievietei jāpelna nauda, bet tajā pašā laikā arī jādara visi mājas darbi, jāuztur "ģimenes pavards" un gandrīz ekskluzīvi jāaudzina bērni.
10.08.2016 16:31 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Elizabete. es piederu pie tiem, kuri uzskata, ka jābūt vienlīdzīgiem (kāds sakars ar PSRS? Tas drīzāk no rietumu kultūras nāk, nekā no padomju telpas) attiecībās. Bez aizspriedumiem, ka sieviete ir kāju pamesls vai ka vīrietis ir ''mamutu nesējs''.
Bet tāpat es uzskatu, ka visi mājas darbi, bērnu audzināšana un tā tālāk ir jādara abiem. Piemēram ēst pagatavot un rūpēties par bērniem vajag arī vīrietim.
Bet tāpat arī sievietei ir jāiegulda sava artava ģimenes budžetā, ja strādā.
Bet nu tā ir bezjēdzīga diskusija, jo te vairākums ir par advancētu viduslaiku modeli.
Bet par to ko iepriekš teicu padomājat gan. Jo sanāk, ka pašas savu mentalitāti noliekat:-D
10.08.2016 16:47 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Esmu kopā ar ārzemju vīrieti. Pēc tam, kad ar vīru (latvieti) izšķīrāmies, es zināju, ka vēlos attiecības ar ne - latvieti. Es to nepratu izskaidrot, bet vairāk domājot, esmu nonākusi pie secinājuma, ka man vienkārši patīk internacionāla gaisotne, jaunas valodas, kultūra, mentalitāte, skatījums uz dzīvi. Protams, tas dažkārt sagādā arī problēmas, pārpratumus un pat strīdus, bet mēs attīstāmies mācoties un pielāgojoties :)
Par latviešu vīriešiem kopumā man nav nekas slikts sakāms, galu galā taču apprecēju vienu tādu :) Kā jau te minēja, neforši eksemplāri ir katrai tautībai!
10.08.2016 17:00 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es esmu krieviete un mans vīrs ir krievs. Esmu bijusi kopā arī ar latvieti, neko sliktu par viņu nevaru teikt, un pie tā, ka mums nekas nesanāca, noteikti nav vainojams tas, ka viņš bija latvietis, kaut gan varbūt tomēr netieši.
Man latviešu vīriešos kaut kā tomēr trūkst, iespējams man pārāk mierīgi, drusku neizlēmīgi, mazliet nedroši. Man šķiet, ka krievu vīrieši ir tādi temperamentīgāki, arī asāki, kaislīgāki, bet vairāk gatavi uzņemties atbildību, gādāt, sargāt, pat nezinu, kā īsti formulēt. Pieņemu arī, ka man vienkārši nospēlē mentalitāte. Savs ir tuvāks un saprotamāks.
Esmu arī satikusi, pazīstu vairākus foršus latviešu vīriešus-krietnus, labsirdīgus, ģimeniskus. Droši vien, ka vienkārši katram der kaut kas cits.:-)
10.08.2016 17:24 |
 
10 gadi
Reitings 3282
Reģ: 29.01.2009
Nesen bijušās grupas A eiropas sieva izteicās ļoti nepatīkami par mūsu tautas vīriešiem

Njā..."ļoti labs" piemērs.
Kopumā, manuprāt, dalīšana pa nacionalitātēm ir diezgan bērnišķīga. Viss ir atkarīgs no konkrētā vīrieša. Un par tiem "lupatām", diemžēl, bet piekritīšu viedoklim, ka pie tā daļēji esam vainīgas mēs, sievietes. Sākot jau ar mātēm un beidzot ar draudzenēm, kas ļauj viņiem tādiem būt.
10.08.2016 17:25 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man šķiet, ka krievu vīrieši ir tādi temperamentīgāki, arī asāki, kaislīgāki, bet vairāk gatavi uzņemties atbildību, gādāt, sargāt, pat nezinu, kā īsti formulēt

Šo es arī esmu novērojusi. Tā pirmā lieta man būtu mīnuss, jo bieži vien tas temperaments krievvalodīgajos vīriešos korelē ar agresivitāti un rupjību, bet otrā lieta gan ir taisnība. Es teiktu arī, ka ne tikai vairāk gādā un rūpējas, bet ir arī dāsnāki un ar plašāku sirdi , kas ir pozitīvi.
10.08.2016 17:54 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Es, ja godīgi, nesaprotu šo latviešu vīriešu nosodījumu. Visbiežāk tas izpaužas interneta vidē, bet ir bijuši gadījumi, kad restorānā vai kādā bārā uz mani škībi paskatās, kad saprot, ka esmu ar ārzemnieku. Man ir forši latviešu draugi, kuri pazīst arī manu draugu, un vini vienmēr ir priecīgi, ka esmu kādu atradusi, nevis nodala vina tautību. Ja man kāds latvietis teiktu, ka vinam patīk tikai krievu vai kādas citas tautības sievietes, es nevienā brīdī nenosodītu. Mentalitāte mums ir vienmula, reti, kuram ir temperaments, bet tas pat ir loti labi! Redz, ka dažām dāmām tā būtu problēma. Galu galā cilvēki atrod kaut ko savu un izcelsme tajā brīdī nav svarīga.
P.s. Mani nedaudz pārsteidz, ka temperaments tiek saistīts ar agresiju. Tā ir audzināšana, nevis dala no mentalitātes.
10.08.2016 18:20 |
 
Reitings 1042
Reģ: 27.07.2016
visur ir pelavas, un visur irdimanti, tāpat kā neapstrādāti dimanti.. Ok, to nav visur, dimantu atradnes nav daudzviet. bet ir ...
hmmm @! (t) Kopumā uzskatu, ka sabiedrībai ir daudz darba, lai būtu izaugsme.. visos virzienos !
Mukšana no savas valsts, tā ne tikai parāda labklājības līmeni.
Bet te var diskutēt mūžīgi.. Ja senāk, ar bērna prātu un ideoloģiju es domāju, ka man der tikai latviešu sieviete kā partnere un draudzene, un seksuālās iekāres kustīgs objekt, tad šodien, spriežot pēc prakses, un uzkrātās dzīves zinības. Man tīkamas ir arī svešzemnieces.
Ok, es esmu arī pazīstams ar dažām pavisam tālu zemju pārstāvēm.. Kurām valstī ir līdzīgi laiki, kādi mums bija neilgi kā pēc Neatkarības atjaunošanas! Un viņas mani nesaista.. Cheap. Tās lai paliek tukliem Eiropiešiem.. Interesē tikai pilns komplekts.. Latvijā, tādu nav daudz.! bet ir ..
Par čaļiem.. loģiski ka sievietēm visām nepietiek sakarīgu čaļu.. Bet... Bet.. Visāds mēdz gadīties. Pa lielam .. Te nav cīņas lauks, šajā zemes pleķī.
Patiesībā, man ir aizvainojums uz sabiedrību, tās zemo kopējo līmeni.. Un nespēju spriest .
Zudusī laimes zeme. sen.. Kas te notiks tuvākajos 50g.. HVZ! Ir pozitīvas iezīmes, bet statistika ir nožēlojama!
Mani nākotnes plāni, ar vien tālāki no Latvijas kļūst.
10.08.2016 18:47 |
 
Reitings 1042
Reģ: 27.07.2016
redzot to, kas ir apkār, čaļus , draugus.. Mēs esam līmenī. un otra daļa, ir otstojņiki.. Bet lielākā daļa kuri ir tiešām ok, vai nu stabili te ir iekārtojušies, vai arī ir prom! un atbrauc uz dažām ned. gadā. tādi, brīvie čaļi, un nopietni cilvēki attiecībām, kuri atbildīs dāmas prasībām.. vai nu jāgaida rindā.. vai jābūt right place, right time. bet parasti , tas nenotiek .. un čaļi arī negrib kuru katru.
10.08.2016 18:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits