Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tetovējumu alerģija

 
Reitings 2043
Reģ: 21.02.2015
Gatavojos taisīt savu pirmo tetovējumu.
Internetā izlasīju par gadījumiem, kad āda atgrūž tinti (skin rejects ink), kā rezultātā rodas alerģiskas reakcijas. Kāda ir saskārusies ar kaut ko tādu? Vai tas notiek bieži?
Kā vispār ir ar dzīšanas procesu? Kamēr dzīst, nav ļoti nesmuka tā vieta? Man jāiet uz darbu, līdz ar ko nevaru atļauties gaidīt, kamēr tetovējums sadzīst. Uztraucos, jo tetovējums būs potītes rajonā, un nezinu, kā ir ar apavu valkāšanu dzīšanas laikā.
09.08.2016 15:34 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Pirms tetovējuma gāju konsultēties ar meistaru, izrunāt visas nianses, pēc tam vēl gandrīz divus mēnešus gaidīju rindā un man bija daudz laika vēlreiz apdomāt un saprast ko un kā gribu. Aizejot uz salonu, neteikšu, ka biju sajūsmā par to ko man uzskicēja uz rokas, bet pilnībā uzticējos meistaram un rezultāts ir perfekts, tādu kā iedomājos. Mana ādas īpatnība ir laikam ar balto krāsu (ēnojumu), jo tā man ir nedaudz zaudējusi sākotnējo krāsu un šķiet pat dzeltenīga, bet kopskatu, tas pat uzlabo.
Pēc tetovēšanas bija traki, sāpēja nenormāli, lai gan neuzskatu, ka man zems sāpju slieksnis. Pirmajā vakarā gandrīz divreiz noģību, bija melns gar acīm un sajūtas nepatīkamas. Arī nakti gulēt bija grūti, bet tad jau līdz kreveles brīdim viss bija ok, tik kad nāca nost krevele - niezēja, bet izturēju. Tagad plānoju iet turpināt savu mākslas darbiņu :)
15.10.2016 19:30 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Koijots, es nesaprotu to loğiku, ne jau es peni uz rokas gribu tetovēt vai to kā pārojas vistas ;D tad jā, normāls meistars labāk pateiktu nē, jo tomēr viņa, kā Tattoo meistara reputācija būtu apdraudēta, bet man būs normāls tetovējums :D. Un tetovējums uz rokas taču neskaitās morāles normu pārkāpšana.
Ah labi, tad jau redzēs ko teiks, doma ir iet pie Vanesas vai Sashas - it kā par salonu vairums atsauksmju ir sajūsmas saucieni un lieli paldies, tāpēc jādomā, ka viss ies kā pa sviestu. Un nesāksies lekciju lasīšana par to ka tas ir neprātīgi un viņi šo darbu veikt neuzņemsies.
15.10.2016 19:04 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Tetovētajam ir tiesības netetovēt, naudiņas pavicināšana ne visiem liek pārkāpt savām morāles normām. Bet nu iesācēji un kaktu meistari gan jau piekrīt gandrīz visam.
15.10.2016 18:51 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Tetovētājam ir pilnas tiesības atteikties tevi tetovēt, ja vēl nav sarunāta tetovējuma vieta, laiks, kad tetovē un skice. Manuprāt, pilnīgi normāli un pieņemami. Bet, ja viens tetovētājs atsakās, viņam būtu jāiesaka kāds cits tetovētājs, kas to darbu izdarīs, ja vēlas klientu paturēt salonā.
15.10.2016 17:37 |
 
Reitings 267
Reģ: 13.09.2016
Nu tetovētājam nav tiesību netetovēt pieaugušu cilvēku, kas par to maksā, kaut vai viņš uz pieres gribētu sev tetovējumu. Protams, var ieteikt//neieteikt kaut ko, bet ne jau netaisīt.
Nevajadzētu būt problēmu ar rokas izmēru, tetovētāji ir piešāvušies strādāt ar visādu izmēru cilvēkiem un pielāgot zīmējumus.
15.10.2016 17:29 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Vienmēr vari arī mēģināt citus salonus, esmu gājusi līdzi draugam uz Home of Tattoos, tur arī diezgan forši viss, atmosfēra un tetovētāji arī. Viņš tetovējās pie tobrīdējā viesmākslinieka Emil Supertramp.
15.10.2016 17:24 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Callmetwisted, pat tad, ja vaino, tāpat nevar jau neko no tā tetovētāja piedzīt, kā nekā tā ir katra paša atbildība, tetovētāju pienākums būtu pabrīdināt, bet galējo lēmumu pieņem klients, kurš apzinās riskus un to, ka pats vien būs vainīgs, ja notiks tā kā meistars teicis.
Taisos iet uz šo salonuhttp://www.collectivearttattoostudio.com/lv/tetovejumi_meistari_galerija_riga-/ ceru atteikumu nesaņemšu
15.10.2016 16:56 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Katram tetovētājam ir savs stils, kaut kādas lietas, kas labāk padodas. Kad meklē sev tetovētāju, noteikti rūpīgi izskati viņu portfolio un skaties, kurš vairāk stažējas uz lietām, kuras tevi interesē. Ir redzēti arī tādi, kuriem tieši patīk sīkas detaļas. Gala rezultāti ir vienkārši fantastiski, līdz pašai sīkākajai detaļai izstrādāts zīmējums. Atrodi tādu, pēc kura darbiem jau var redzēt, ka viņš labi strādā arī ar sīkām detaļām.
Nē, nu, protams, ka tu maksā un tu vari taisīt, kur gribi. Problēmas tas varētu sagādāt tev pašai turpmākajā dzīvē, jo, diemžēl, mums joprojām ir pārāk aizspriedumaina sabiedrība. Tetovētāji vienkārši zina pietiekami gadījumus, kad pēc gadiem cilvēks nožēlo, ka uztaisījis tetovējumu ļoti redzamā vietā, jo pašam vēlāk tas sagādā daudz problēmu - sākot jau ar darba atrašanu.
Es katrā ziņā neesmu pret redzamiem tetovējumiem, man vispār ļoti patīk tetovējumi, ja tie ir smuki. Man nesagādātu problēmas, ja arī bankā, slimnīcā, vispār jebkurā iestādē mani apkalpotu cilvēks ar tetovējumiem un pīrsingiem, bet lielākajai daļai cilvēku gan joprojām ir aizspriedumi pret šādām lietām.
15.10.2016 16:38 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
amor - parunā ar tetovētāju, profesionāls tetovētājs, manuprāt, tev netetovēs uz rokas , kakla vai pirkstiem, ja tev citur nav tetovējumi. dēļ tiem tetovējumiem vari taču arī netikt savā sapņu darbā, pat, ja tev ir kvalifikācijas. daudz taču tādu gadījumu bijis, kad redz tetovētājs tomēr ir uztetovējis tādā vietā, cilvēks mēģinājis dabūt darbu, nepieņēma tetovējuma dēļ. un ko vaino? tetovētāju. skumji, bet tā nu tas mēdz būt. tāpēc padomā kārtīgi par to vietu, lai vēlāk nesanāk nožēlot.
15.10.2016 16:38 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Bender Girl, es esmu redzējusi, kā taisa, bet ne tādās vietās, tāpēc prasu, gan jau būs traki sāpīgi :D un Tattoo plānots pa gandrīz visu to daļu gan arī uz dažiem pirkstiem. Bail, ka pateiks, pārāk sīkas detaļas un uz tik mazas rokas netaisīs, jo pieļuju, ka tas būs ārprātīgs čakars.
Tas būs pirmais tetovējums, jā, tam, ka tas būs pirmais un redzamā vietā taču nevajadzētu sāgādāt problēmas (?) kā nekā es tomēr par to maksāšu un man ir tiesības izvēlēties vietu.
15.10.2016 16:14 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
tik redzamā vietā kā uz rokas

Ar šo es domāju tieši plaukstu, nevis roku kopumā. Neprecīzi izteicos.
15.10.2016 16:08 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Tiesa gan, savu pirmo tetovējumu es droši vien netaisītu tik redzamā vietā kā uz rokas vai kakla (pēc taviem jautājumiem izklausās, ka šis tev ir pirmais tetovējums). Vispār esmu dzirdējusi, ka tetovētāji nelabprāt taisa cilvēkam pašu pirmo tetovējumu uzkrītošā vietā uz kakla vai plaukstas, vai sejas.
15.10.2016 16:05 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Cik tad dziļi, tu domā, to tinti laiž? :D Līdz taukaudiem vai muskuļiem? :D Tetovējumu taisa ādas vidējā slānī, gan jau, ka arī tavai ādai tāds ir. Neredzu iemeslu, kāpēc, lai netaisītu tetovējumu, jo roka maziņa. Uz maziņas rokas būs maziņš tetovējums, uz lielākas sanāktu lielāks.
15.10.2016 15:59 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Iespraukšos ar savu jautājumu, grasos novembra beigās taisīt, bet pirmkārt uz rokas - šajā vietā otrkārt esmu tieva, man miesas maz, nav pufīga āda, treškārt roka diezgan miniatūra.
Vai man piekritīs tattoo taisiit, ja roka ir maziņa? Vai man pietiekami dziļi iesitīs tinti, ja man nav uz tās daļas daudz miesas ? Tā teikt kauli un āda..
15.10.2016 15:47 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
man, piemēram, pat puiši labāk patīk bez tetovējumiem. Tikai man ir aizdomas, ka tas padara mani par minoritāti.
Kāds pamats baidīties no alerģijas? Ja nu baigā panika, var mēģināt sarunāt ar tetovētāju, lai kādu nedēļu, divas iepriekš ietetovē punktiņu
15.10.2016 15:27 |
 
Reitings 27
Reģ: 28.08.2016
man, piemēram, nepatīk meitenes ar tetovējumiem, netaisiet un nemocieties
15.10.2016 15:18 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Vispopulārākā tinte ko atgrūž ir sarkanā. Bet, neskatoties uz to, ka man ir jūtīga un alergjiska āda, ar sarkano toni problēmas nebija. Bet vispār tas ir atkarīgs no tintes sastāva. Dažādiem ražotājiem šis sastāvs atškjiras. Tā kā grūti prognozēt. Parasti tetovējums iekaist, ja norādītajā laikā, kad ir aizliegts lietot rūgstošus produktus- alu, sidru un citus raudzētus produktus (kefīru, jogurtu, pienu lielā daudzumā), tiek lietoti. Un kā jau citas meitenes teica-ja tā ir potīte, tad uzmanīgi ar apaviem, jo vieta var ne tikai iekaist, bet apavs var noberzēt kreveli no tetovējuma vietas un vēl nesadzijušais tetovējums var izkropljoties.
09.08.2016 20:00 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Naomi - tev laikam tetovēja cilvēks, kas tinti nepietiekami dziļi iespiež ādā, kā teikt. Ir daži tetovētāji zināmi, kas tā dara. Pēc nobildētajiem darbiem jau liekas, ka viss ok, jo viņi bildē tikko taisītus, kad viss tik tikko svaigs.
09.08.2016 17:52 |
 
10 gadi
Reitings 1986
Reģ: 09.07.2011
Man arī ir alerģija pret gandrīz visiem metāliem, izņemot sudrabu, tāpēc nēsāju tikai sudraba auskarus, taču tetovējumu dzīšanas procesu tas nekādā ziņā neietekmē.
09.08.2016 17:16 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Jadyn, tāpat kā ar visām citām rētām. Sviedru klātbūtne rada infekcijas risku.
Nu pirmās dienas noteikti ka nevajadzētu nedzert, ne uz zāli, baseinu, pirti iet.
09.08.2016 17:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits