Epilators vs. Skuveklis

 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Tā epilēšanās ir nu šaausmīgi sāpīga un laikietilpīga... Tādēļ vēlos jautāt:
Augšstilbus epilēt vai skūt? Esmu kādus 4 gadus skuvusi n šogad pārgāju uz epilēšanu. Taču šī vieta ir ĻOTI sāpīga, kā arī viens augšt. aizņem apmēram 1 h...(t)
Taču no otras puses - skujot, matiņi ataug asi, ļoti tumši + grūti notrāpīt to robežu, kur apakšstilbi epilēti un augšējie - skūti. Citiem vārdiem, NEIESKŪT epilētajā
Kā darāt jūs? Ja, protams, vispārīgi šo zonu aiztiekat.
P.S. man apmatojums pastiprināts, tādēļ ļoti daudzas zonas jāepilē (?)/ jāskuj..(t):'-(
08.08.2016 13:40 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Epilatoram piemīt viens būtisks trūkums: ieauguši matiņi. Jebkura metode, kas mehāniski "izrauj" matiņu, var radīt šo nepatīkami blakusparādību. Būtībā arī skūšana dažreiz var radīt matiņu ieaugšanu - esmu savām acīm redzējis, kā vīrietim pēc gluda skuvuma zem ādas ieaug bārdas rugājs.
Skūšana diemžēl mēdz traumēt ādu un atstāt uz ādas mazas, sarkanas pumpiņas; lieki piebilst, ka tādas uz sievietes kājām neizskatās īpaši pievilcīgi.
Manuprāt, labākā metode ir fotoepilācija. Permanenti iznīcina matiņus, nav pārāk sāpīga, turklāt, veicot to regulāri, ievērojami samazinās matiņu biezums un daudzums konkrētajā ādas reģionā. Mīnuss vienīgi ir tāds, ka procedūra ir dārgāka par iepriekšminētajām un nav īsti piemērota tumšai, iesauļotai ādai apvienojumā ar gaišiem matiņiem.
08.08.2016 17:31 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Man pec vaksacijas un epilatora matini vienmer ieauga, skrubeju daudz, bet neka. No skuvekliem neieaug, bet baiga cakaresanas.
08.08.2016 17:40 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Es skrubīti taisu pati: kafijas biezumi+ cukurs+ nedaudz eļļiņa. Āda paliek zīdaina un šos maisījums it kā palīdzot aizkavēt celulītu.
Par tēmu neko diži ieteikt nevarēšu, jo skuvekli neizmantoju vispār nekur jau vairākus gadus- visu vaksēju.
09.08.2016 08:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits