Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Reliğiska organizācija Jaunā paaudze

 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Vai ir kādi viedokļi par to? Varbūt pašu vai tuvu cilvēku pieredze?
Lieta tāda, ka tuva radu meitene, vidusskolniece ļoti vēlas tajā iesaistīties, esot atradusi savu aicinājumu. Nē, nejaucos svešās lietās, tomēr rūpe par meiteni ir, savā ziņā kopā augām.
01.08.2016 23:49 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
un ,ja tas ir kaut kas slikts, domaa, ka vareesi vinju atrunaat neiestaaties tur? :-/
01.08.2016 23:51 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Biju tur ilgus gadus. Nekas briesmīgs tas nav! Esmu dzīva un vesela - bija jauki un forši un daudz draugus ieguvu. Labākās jaunības atmiņas!
01.08.2016 23:53 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Oh šaize, dari visu iespējamo, lai atturēt viņu no tās sektas!
01.08.2016 23:53 |
 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Nē, diez vai. Bet gribētu zināt, ar ko rēķināties. Nesaku, ka bubulis, neesmu aizspriedumaina, kaut pati ateiste, vienkārši esmu tālu no šādām lietām, tāpēc ir sava veida neziņa.
01.08.2016 23:54 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Laika gaidā viņai kārtīgi izskalos smadzenes, iespējams atteiksies no savas ģimenes, pametīs draugus, maksās daļu no saviem ienākumiem šim kultam, galu galā, iespējams pat norakstīs savus īpašumus vai mantojumu šī kulta vārdā.
01.08.2016 23:58 |
 
Reitings 312
Reģ: 22.07.2015
Ir bijuši tuvāki un tālāki paziņas iesaistīti. Patiesībā briesmīgi, kā šāda, tiešām, vārds "sekta" iederās raksturojumā, nodara. Kā vienu gadījumu varu minēt kādus maza veikala īpašniekus, veikaliņam bija izcils "noiets", tad iesaistījās šajā visā, tur dažādi noteikumi, ka jāziedo 10% no visiem ienākumiem, arī mantiskās vērtības ( arī profesionālās iemaņas, ja esi kosmetalogs, iesi un par brīvu veiksi procedūras, lai savervētu) un tml., beigās izputēja, ģimene izjuka, diezgan neglīti. Vēl ir stāsts no citiem, kas stāstīja, ka, ja kādu reizi izlaida saietu vai kā nu to sauc, tad nācās pirkt video ierakstu par 10 vai 12ls un skatīties mājās. Nu vispār sviests, tie galvenie dzīvojot kā karaļi, kamēr pārējie lēnām bankrotē un izjauc savas ģimenes. Varbūt tas nav stāsts par visiem, bet nu ar šo pietiek, lai zinātu, ka kaut kas nav.
Taktika iesaistei gan ļoti "skaista" - piedāvā dažādus pakalpojumus par brīvu, kamēr stāsta cik tur viss ir labi, izturas ļoti draudzīgi, bet nu, realitāte nožēlojama. Naivi tie cilvēki, kas "uzraujās."
02.08.2016 00:13 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nevajag runāt par lietām, par kurām nojēgas nav! Saklausās šausmu stāstus un tad biedē ar tiem kaimiņus... :-D
02.08.2016 00:16 |
 
Reitings 312
Reģ: 22.07.2015
Es saprotu, ka varbūt pa rajoniem/vietām ir kaut kādas atšķirības, bet ja šie stāsti ir nevis baumu līmenī dzirdēti, bet no iesaistītās personas vīra, pieauguša vecuma bērna, pašu pieredzes sarunā ar vervētāju, tad atvaino, tie vairs nav tikai šausmu stāsti, bet realitāte, pietam, bēdīga.
02.08.2016 00:23 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Fantasy007
un runa bija 1000000% par Jauno paaudzi???
Neon, vinji nerikoja Jurmalaa arii nometnes? Ja, jaa, tad esmu bijusi :D
02.08.2016 00:24 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Realitāte ir tāda, ka cilvēki paši izdara izvēli! Neviens viņus nespiež. Viņi paši kaut ko saklausās, sadomājas un sagāž podus. Un tad vaino baznīcu pie visām nelaimēm! Smadzenes neviens neliek atslēgt. ;-)
02.08.2016 00:26 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Story, kaut kad bija nometnes Jūrmalā. Kā ir tagad - nezinu. :-P
02.08.2016 00:27 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
tad esmu ar maasiicu bijusi, satikam tieshaam forshus cilveekus, beigas aizmukaam no taas nometnes :-D:-D bet tas cits staasts!
02.08.2016 00:28 |
 
Reitings 312
Reģ: 22.07.2015
Story, jā, diemžēl, tieši par Jauno paaudzi, šie notikumi risinājās gan kādus dažus gadus atpakaļ, kad vēl valūta bija latos, kā var lasīt manā stāstījumā, nezinu, vai kas diži mainījies un vai tiešām ir tik krasas atšķirības dažādos Latvijas nostūros, - esmu gan dzirdējusi, ka pašā sākumā, lai noturētu, viņi tiešām mēģina tur it kā palīdzēt (atrast darbu vai kkā tml.), līdz ievelk gana dziļi un tad sākas visa "atmaksa par viņu ieguldījumu Tevī vai kaut kā tā".
02.08.2016 00:29 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
nu katram cilvekam pasham ir jaaizlemj par visaam savaam riicibam un veelmeem. Taa pat kaa bija diskusija par Taro kartiim. Nu katram tak ir izveele un galu galaa
Smadzenes neviens neliek atslēgt
02.08.2016 00:32 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Es arī esmu gājusi Zolitūdē uz Jauno paaudzi un tur tiešām bija tik forši cilvēki, forši jaunieši un pasākumi tiešām vērienīgi. Pat disenes tur reizi mēnesī tika rīkotas jauniešiem, kur izdejoties un forši pavadīt laiku un izrādīt savus talantus. Ēdienu par brīvu no turienes arī dabūju :D Naudu ziedot neviens nelika, viss bija pēc paša gribas. Un neviens nelika tur video ierakstus pirkt, ja netiki kādu nedēļu uz turieni, tas jau ir sviests, manuprāt.
Nu nav tā sekta un neko sliktu tur ar cilvēkiem svētdienās nedara.
02.08.2016 00:48 |
 
Reitings 312
Reģ: 22.07.2015
Bet jautājums, kā gan viņi finansē visus šos pasākumus un ēdienu par brīvu?
Telpu īre, pārtikas nopirkšana, tas viss maksā naudu, tas būtu tikai loģiski, ka kāds to ziedo, ne?
Nu lai vai kā, protams, ceru, ka vismaz vairumam iesaistīto ir galva uz pleciem un nav viegli manipulējami, jo, ja pastāv reāli pierādījumi ar ne tik skaistu pieredzi, šajā "veidojumā", tad, atvainojos, bet ir pamats uztraukties/brīdināt, ka varbūt jāapdomā, cik veselīgi ir būt šāda veida "kopienā."
02.08.2016 00:55 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Protams, ka pastāv ziedojumi! Visās baznīcās tādi pastāv. Arī desmitā tiesa nav nekāds sektantu "jaunizgudrojums", bet sen zināma lieta kristīgo cilvēku vidū.
Bet makā neviens svešais nelien. Ja negribi ziedot - neziedo. Tieši tik vienkārši!
02.08.2016 00:58 |
 
Reitings 312
Reģ: 22.07.2015
Esmu izaugusi starp vecvecākiem, kas ir bijuši izteikti katoļi, tāpēc zinu, kā notiek ziedošana baznīcā, jo kad maza biju, gāju līdzi un redzēju/dzirdēju un viss šis process ļoti pieticīgs, santīmos mērāms, tikai uz svētkiem, kas mazliet lielāks - neviens nerunā mūsdienās par desmito tiesu, kas būtu it kā jāziedo, jāatzīst, neesmu bībeles (nekad neesmu sevišķi aizrāvusies ar tās lasīšanu) fanāts, bet vēstures gan, - cik atceros, tad reliģisko varu uzplaukuma laikā, periodos, kad mūki kļuva varen alkatīgi un darīja visu, lai izkrāptu bagātības/īpašumus, paši neievērojot nekādu pieticību, solīja grēku izpirkšanu, pārdodot Indulgences, ja pareizi atceros nosaukumu, mūsdienās (arī viduslaikos) no kāda prasīt šo desmito tiesu ir kaut kāds neprāts un tīrā krāpšana, - vienā no stāstiem, šie kopienas locekļi labi pārzināja arī finansiālo situāciju un paši sarēķināja, cik viņai mēnesī būtu jāsamaksā, protams, iesaistītās pusē, noteikti liela lētticība un naivums, bet nevienai ģimenei to nenovēlu, kā arī ļoti priecājos, ka manu tuvienieku un radinieku vidū neviens Jaunajā paaudzē nav ticis iesaistīts.
Bet jā, manis zināmā pieredze ļoti slikta, prieks, ka Jums nav ar to nācies saskarties, - negribu strīdēties, kaut ko pierādīt, jo neesmu bijusi tik pietuvināta, vai pastiprināti interesējusies par šīs reliģiskās organizācijas būtību, bet ir labi informēt, ne tikai par labo, bet arī par slikto, ja kas tāds ir bijis.
02.08.2016 01:25 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Lasot šo diskusiju iedomājos, vai nevarētu būt tā, ka daļai ir labas atsauksmes, daļai sliktas, jo tām, kuras raksta labo, bijušas saistītas ar šo organizāciju jaunībā, bet tās, kuras raksta slikto, stāsta par pieaugušo cilvēku pieredzi. Domājot loģiski, ko organizācija var paņemt no tīnes, kas apmeklē nometnes un kurai nav savu ienākumu un profesijas? Savukārt no pieaugušiem cilvēkiem ir ko ņemt. Tātad pirmkārt, varbūt, ja šis tīnes joprojām tur uzturētos, tad pret viņām attieksme jau būtu cita, otrkārt, varētu būt, ka tie, kuri sāka no tīņu vecuma apmeklēt šo organizāciju, pēc tam jau tas liekas ļoti organiski un normāli dalīties savā naudā utt. Nu domāšanu ļoti ietekmē vide, kurā uzturies. Var jau teikt, ka nevienam smadzenes neliek atslēgt un visu naudu ziedot, bet ir cilvēki, kas padodas vieglāk uz psiholoģiskajiem trikiem.
Man pašai pieredzes ar konkrēto organizāciju nav.
02.08.2016 01:27 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Man ir zināmas divas sievietes no kādas reliģiskās organizācijas, nosaukumu tai nezināšu, bet tas, kā viņas dzīvo, normāli nav, daudz visādu ierobežojumu/noteikumu.
Tāpēc arī ar piesardzību skatītos uz jebkuru šādu iesaistīšanos.
02.08.2016 01:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!