Laikapstākļi šovasar

 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
ir galīgi garām! :D Reāli pie jūras biju tikai 4 reizes - jūnijā. Nekur normāli izbraukt nav jēgas, sanāk tikai sēdēt pie čoma un cept šašliku.
Ko jūs labu esat šajā vasarā sadarijusi/is?
01.08.2016 19:38 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Šovasar manuprāt ir ļoti laba vasara, viss jūnijs bija karsts, kas ir netipiski. Jūlijs arī bija ļoti patīkams un tagad augusts. Eju, peldos, vakari brīnišķīgi. Esmu arī labi iesauļojusies, bet tas cits stāsts, domāju, ka tiem kuriem iespēja gulšņāt saulītē, iedegums ir intensīvāks.
Tāda baigā čīkstēšana par laiku atkal... ;-)
03.08.2016 08:45 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Es arī nesaprotu, kur jums tā sliktā aukstā vasara? Vienīgais, ka lielu daļa pulvera izšāva jau jūnijā un līdzsvaram jūlijs sanācis mērenāks, bet, vienalga - gandrīz katru dienu pāri +20. It kā bieži līst, bet parasti nogāž duša un pēc tam pat vēsāks nepaliek. Turklāt, ja parēķina, ka iepriekšējā vasara bija sausa, ziema bez sniega, lietus ir pat ļoti vajadzīgs. Odu manā lauku pusē joprojām tikpat kā nav, jo tiem trūkst plančku kur vairoties.
Naktis aukstas? Jūs ko? Pagājušogad bija aukstas naktis visu vasaru, kad pāri +16 labi ja pāris reizes bijas, turpretī šogad virs +16 līdz +18 turējās nedēļām, naktī pat nevarēja atelpoties pēc dienas sutas, tikai pēdējās dienās naktis palikušas dzestrākas. Un vairākas naktis stabili turējās +20 grādi un pat vairāk.
Vienīgais šovasar šķiet labāks laiks ir nedēļas vidū, bet nedēļas nogalēs kļūst vēsāks, tāpēc man šo vasaru vairāk pabojājis darba režīms.
03.08.2016 11:25 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Man nepatīk pēdējo 2/3 gadu vasaras un nejau tādeļ,ka karsts,bet tādēļ,ka sutīgs.Pat tagad +17 pie jūras ir tāda sutoņa kā pirtī.Daudziem slikti ar sirdi un asinsspiedienu.
Tur jau skaidrs,kas ir apakšā un kādēļ tā notiek.
03.08.2016 11:29 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Te daudzas iet baaaaaigajās galējībās... :-D
03.08.2016 15:13 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Secinu, ka Latvija ir ļoti liela :D
Bet tas, cik reizes esat peldējušās vai sauļojušās, manuprāt, nav nekāds rādītājs. Ne jau visi to vien dara, kā brauc uz pludmali. Man, piemēram, tas neliekas nekas īpašs (bērnībā gan patika, bet tagad neizraisa tādu sajūsmu). Man rādītājs ir tas, vai varu uzvilkt plānākās vasaras drēbes. Piemēram, pagājušogad varēju tikai augustā, bet šogad jau maijā :)
03.08.2016 18:19 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Mūsu pusē jau kuro nedēļu līst, brr, vai arī ir apmācies, saule vien vakara pusē uz pāris stundiņām, tā kā, lai arī salīdzinoši silts, un upe pārsimts metru attālumā, iet peldēties nav pilnīgi nekādas vēlmes, arī vietējās pludmales pārsvarā tukšas, vai meičas sauļojās, peldēties īpaši neviens nepeldas. Tā, kā, piekrītu, Latvija laikam tiešām ir gana liela, jā jau tik dažādi viedokļi par šo vasaru. Maijs un jūnijs bija izcili, jūlijā jau daudz lija, lai arī bija pāris karstās dienas bat jūlija otrā puse, beigas - dirsa gatavā, augusts atnāca pilnīgs čau, vēl ceru, bet cik saprotu, laika prognozes nav diez ko iepriecinošas.
Vienīgais labais šajā vasarā bija tās sākums.
04.08.2016 08:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits