Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vēlos viedokļus

 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Kādu laiku bija man aktīva katra diena, kas sevī ietvēra tupšanos, pieliekšanos, ilgu stāvēšanu. Nodarbinātas bija gan rokas, gan kājas.
Tagad jau vairākas dienas ir mierīgais periods, ka nav nekas no šī visa. Tik, cik iziet kaut kur ārā, pastaigāties, nokārtot dažādas lietas. Nav tā,ka noguļu visu dienu!
Dienu no dienas pamostos un man traki sāp/velk rokas. Stīvums arī kakla daļā. Jūtos vispār diezgan stīva. Pamostos no rīta, neko negribas, kamēr iekustos. Esmu samocīta.
Zvanīju savai ārstei, protams, gudra netiku. Tik teica,ka varbūt varu padzert kompleksos vitamīnus (kam gan tos?).
Vai varbūt tas viss no nepareiza gulēšanas stāvokļa? Jo vakar pagulēju drusku uz muguras, griezos uz sāniem, diezgan sāpīgi vilka, kur krusti, astes kauls.
21.07.2016 10:58 |
 
Reitings 19
Reģ: 03.05.2013
mans ieteiktums ir piespiest sevi vairāk kaut kur kustēties, iet ārā ar draudzenēm, šopingot utt. Galvenais neļaut sev atslābt vai kaut kādā veidā ieslīgt bezdarbībā un nogurumā.
30.07.2016 13:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits