21. jūlija (miegainā) BEZTĒMA

 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Labrīt!
Šodien uz darbu dodos nedaudz vēlāk. Birojā piedzīvojam atvaļinājumu laika kulmināciju, tādēļ varu nedaudz atpūsties arī darbā.
Apzinos, ka nedaudz grēkoju pret ceļu satiksmes drošību, rakstot ar planšetdatoru, kamēr vadu auto, bet kā ir ar jums? Mēdzat zvanīt, sērfot internetā, kamēr vadiet transportlīdzekli?
Lai jums veiksmīga diena!
21.07.2016 06:54 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Robert iepriekšējā diskusijā, kur "subjektīvi" vērtēji meiteni no cosmo, tu rakstiji, ka viņai derētu pamācīties braukt. Tad nu te ir tas pats attiecināms uz tevis. Braukt ārpus apdzīvotām vietām uz 70? Tu tiešām neesi viena varen bailīga meitene, kas baidās noparkoties un braukt ātrāk par 70? Nu piedod man, bet es braucu samērā reti un tiešām bieži vien raustos pie stūres, bet pat es nebraucu lēnāk par 90. Un par to "šoferi". Man darbā viens kolēģis arī visādas pasakas izdomā un stāsta lētticīgām meitenēm, ka viņam vairāki dzīvokļi, braukā visur ar mašīnu utt. Patiesībā viņš pat tiesības nejēdz nolikt un ar viņa mašīnu brauc kāds cits un viņš sēž blakus, jo viņam taču nav tiesību. Un lieki piebilst, ka dzīvokļu un visa pārējā arī nav. Zinu šityādus kā tu :D
21.07.2016 11:43 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Kamēr priekšniece atvaļinājumā, strādāju pa diviem kā mazais rūķītis. Riebjās darba laika uzskaites tabeles (s) Beeeeeet, sīkums. Jāsakož zobi, jāizdara un pēc dažām stundām darba diena jau būs galā.
Šodien neforši, sāku dzert antibiotikas, jo ar citiem līdzekļiem nespēju uzlabot situāciju.. mjeh.
Nesaprotu, kāpēc Roberts tik ļoti visur dižojās par lielām mašīnām, šoferiem utt.? Neiespringstu uz visu komentāru izlasīšanu, bet kā izlasu, tā tāda informācija vien priekšā :D Prasās pašapliecināties? ;-)
21.07.2016 11:50 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Meitenes, topošās 1. kursa studentes, sakiet lūdzu, kad beigsies VISAS pieteikšanās (nu, izņemot to papildus pieteikšanās reizi augustā)? Kaut kad ap šo laiku vajadzētu būt?
21.07.2016 11:53 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Pēdējā laikā reti piedalos forumā rakstiski, lai gan šad tad palasu, kas labs pie jums notiek.
Šodien saņēmu krietnu devu jautrības no Roberts.I teikuma
Tavuprāt, Tu spētu noparkot vairāk nekā 5 m garu sedanu bez elektronikas palīdzības?

Robert - Tavuprāt tiešām visas sievietes pārvietojas ar mazām mašīnītēm vai akli paļaujas uz sensoriem/ kamerām, utt. :D Un braukšana 70 pa šoseju... Nebrīnīšos, ja šodien uz šosejas man pa priekšu tieši Tu "čunčināji" lēnītēm un izbesīji visu aizmugurē braucošo auto šoferīšus. :D Lai gan, protams, braucot pa ceļu un rakstot planšetē cosmo, nav brīnums, ka esi ņuņņa uz ceļa.. un droši vien ne tikai uz ceļa.. :D
21.07.2016 12:11 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Čau!
Tikko kā no zobārsta, mute nejūtīga. :D Žēl, ka ēst vēl neko nevaru, jo nu tik ļoti gribētu ko gardu.
Ārā jau pusdeviņos bija ļoti silts, bet nu lūdzu, lūdzu, nevajag tos 30 grādus atkal! :D Izskatās,ka arī brīvdienās būs silts laiciņš. :)
Tagad jāpasērfo pa interneta plašumiem, japačeko kādas mēbeles mājai. :)
21.07.2016 12:56 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Par auto tēmu-man nav problēmas noparkot lielu mašīnu saviem spēkiem, varbūt tāpēc, ka pašai ir liels auto. Un sēnes, kas ārpus pilsētas brauc uz 70, reāli kaitina un traucē.
Nupat atbraucu mājās, sēžu ar kokteiļa glāzi un bužinu suni. Nopirku jaunas drēbes nedēļas nogalei, vīrs mani apsmīkņā, ka katru reizi, kad taisos izkustēties no mājām, es pērku jaunas drēbes, uz to reizi uzvelku un pēc tam krāmēju skapī, no kurienes tās vairs nekad dienas gaismā neparādoties. Es uzvilkos, jo man riebjas iepirkties, bet tās drēbes vajag, jo tiešām, tiešām nav ko vilkt mugurā. A viņš te vēl kaut ko komentē. Āpsis.
21.07.2016 14:27 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Tu prastu noparkot vairāk nekā 5 m garu sedanu bez elektronikas palīdzības?

hahaha, normāli braucošam šoferim easy game! :D
vienreiz man tāda čiepa, kas brauca atpakaļgaitā, un tiešā taisnē ar aizmuguri iebrauca manam auto sānos, riktīgi nevainīgi pateica - ui, man nenostrādāja sensori. Tak uzšaut gribas tādām(t)
21.07.2016 14:56 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
Te tāda auto tēma, ka man jāraud, jo tiesības likšu tikai nākamgad, nemaz nerunājot par to, ka man vēl vajag naudu savam BMW 320i :( :D
21.07.2016 15:04 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Šitādu divplākšņi man reāli besī ārā, sevišķi, ja nav iespējams apdzīt, jo pa pretējo joslu ir intensīva satiksme vai arī ceļš gana likumains, ka apdzīt vienkārši nav iespējams.

+++
Bet nu meitens, būsim saprotošas. Pa kuru laiku Robčikam ātrāk braukt, ja viņam, izmantojot planšeti (!), jāatskaitās cosmo par saviem randiņiem un "objektīviem" viedokļiem par pelēku masu!
Bet goda vārds, tādiem pajoliņiem lielus naudas sodus uzlikt par to, ka pie stūres nodarbojas ar planšetdatora (!!!) spaidīšanu vai pokemonu ķeršanu! Ziniet, man vienalga, kas ar tiem durikiem būs, bet diemžēl tādi var paraut kādu līdzi.. sabojāt dzīvi pilnīgi nevainīgiem cilvēkiem. Un nē, es nerunāju par īsu SMS uzrakstīšanu vai zvana veikšanu, stāvot sastrēgumā vai pie luksofora.
21.07.2016 15:04 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Dāmas, pirmkārt, lēnāk braucu tikai tad, kad nesteidzos, otrkārt, es patiešām neesmu pārāk labs parkojoties, jo nejūtu mašīnas gabarītus. Nu, vismaz esmu paškritisks un necenšos sevi pozicionēt labāku, nekā patiesībā esmu.
Diskusijās par automašīnām un to vadīšanu šodien vairs neiesaistos. :-)
21.07.2016 15:13 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
Labas dienas!
Naktī bija nenormāli karsti. Bet labi, ka es es viena neizgulējusies, arī darbabiedri tādi kā caur dēļu spraugu izvilkti.
Bet tūlīt jau darba laika beigas, iesim ar šefu un vienu kolēģi uz kafejnīcu. Un pēc tam es braukšu uz reģiona orķestru kopmēģinājumu.
Runājot pat telefona lietošanu pie stūres, speciāli norpirku brīvroku sistēmu un turētāju telefonam, lai bez rokām redzētu, kas man zvana un ar vienu pogu arī atbildētu. Neviens zvans vai īsziņa nav tik steidzami, lai to darītu pie stūres, apdraudot savu un citas dzīvības. cita lieta, ja esi blakussēdētājs, tad var no auto arī pokemonus ķert..
Un tādiem nemākuļiem, kuri par lēnu brauc un kavē satiksmi, vajadzētu tiesības profilaktiski uz pāris mēnešiem ņemt nost. Ja nav, kur steigties, tad lai pastaigā kājām. Nu traucē taču, ja visi brauc normālā satiksmes plūsmā, atļautā un drošā atrumā un tur kkur priekšā žvidzina viens tāds indivīds..
21.07.2016 15:35 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Vakar pavadīju vakaru/pēcpusdienu kārtojot skapjus un šķirojot drēbes. Tagad gan ir sajūta, ka ir ko vilkt, gan aci nevar atraut no tā, cik kārtīgi un harmoniski skapī izskatās (man ir walk in bez durvīm un no mana spota gultā var labi redzēt iekšā skapī). Pilnīgi kārdinājums ielikt Instagramā! :-D:-D:-D
Šodien varētu braukt uz kādu pludmalīti vai vismaz iet ārā dārzā sauļoties, bet ir tik traki karsts, ka galīgi nevelk. Sēžu vēsākajā mājas vietā un strebju ledustēju. Vīrs vakar apskatīja šodienas laika prognozi un pareģoja, ka pusdienās būs aukstā zupa, jo man noteikti gribēšoties. Es vēl novīpsnāju un teicu, ka kā tad viņš to var zināt, bet... Nu, baigi gribas to auksto zupu! :-D
21.07.2016 16:01 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Lai gan, protams, braucot pa ceļu un rakstot planšetē cosmo, nav brīnums, ka esi ņuņņa uz ceļa.. un droši vien ne tikai uz ceļa..

Tik ļoti nevar izturēt bez cosmo, ka jāraksta planšetē pie stūres. Baigi traki.:-/:-D
21.07.2016 16:19 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 15.04.2010
Roberts.I, pats šo tēmu uzsāki, laikam domāji, ka visas Tevi ļoti slavēs, un neparedzēji šādu iznākumu. Bet reāli Tev ideālākais auto būtu nevis kaut kas 5m (Pati braucu ar (speciāli apskatījos) 4,86m garu auto un nav problēmu) garš, bet gan Smarts, varbūt ar to Tev nebūtu problēmu noparkoties un neviens nebrīnītos un nedusmotos, ja ar tādu pārvietotos uz 70km/h ;-)
21.07.2016 16:46 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
un izskatàs,ka vèlreiz apdrošinàtàji jásauc bús,jo mèbeles virtuvè pilnībá bojàtas.
mierīgi vari ivnjus iesūidzēt tiesā
bet pašrisku kaimiñi atsakàs man samaksàt
runā ar apdrošinātajiem lai iet ar kaiminjiem runat ne tu, viņi ir liecinieki.
21.07.2016 16:51 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
tas bij domāts Biggy
21.07.2016 16:52 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Pilnīgi kārdinājums ielikt Instagramā!

Gribēju rakstīt, ka jāliec, bet tad izlēmu iemest aci Instā :P Bet nu tiešām kārtīgi un smuki :)
21.07.2016 17:20 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
Roberts I., mašīnas marku un modeli studijā, lūdzu! :) Gribu redzēt to brīnummobili. :)
21.07.2016 17:20 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Ir MR. Beans miris vai nav??? (t)
21.07.2016 17:31 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Robīt, kāpēc tāds jautājums? Cik ātri apskatījos, nekur nekas tāds nav minēts..
21.07.2016 17:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits