Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ogres tehnikums

 
Reitings 6
Reģ: 19.07.2016
Sveiki visiem! Zinu,ka par šo tēmu jau ir bijušas diskusijas, bet sev vēlamo informāciju tā arī neuzzināju. :-D Vēlos iestāties šajā skolā un mācīties par multimediju dizaina speciālisti (2 gadus). Kādas atsauksmes? Kāda kvalitāte? Ko varētu pastāstīt par programmu? Kā kojas? Utt. Varbūt ir kāda/ kāds kurš šogad jau beidzis šo skolu un tieši šo programmu. Varbūt kāds arī domā šogad tur iestāties.
Jau iepriekš paldies! :-)
19.07.2016 12:12 |
 
Reitings 97
Reģ: 24.03.2016
Pārdomā savu izvēli. Savulaik,kad tās skolas nebija vēl apvienotas, nekāda labā kvalitāte nebija. Parastie vidusskolas priekšmeti atstāti novārtā, tādi priekšmeti kā fizika, ķīmija bija tikai galdniekiem un vēl dažām programmām. Mākslas nodaļā šie priekšmeti nebija. Par kojām... toreiz tur bija šausmīgi apstākļi. Meitenes sūdzējās, ka nevar pamācīties.
Par šo programmu neko nemācēšu teikt, jo pēdējā mācību gadā, manuprāt, parādījās šī programma. Bet neatminos vai tad jau bija 2gadīga.
19.07.2016 12:37 |
 
Reitings 6
Reģ: 19.07.2016
Man jau ir vidējā izglītība, tāpēc par tiem priekšmetiem neuztraucos. Tieši gribētos zināt par šo programmu un par laiku kad jau skola bija apvienota utt, jo foruma arī iepriekš bija daudz kas sarakstīts, bet tā informācija jau vairākus gadus tur stāv.
19.07.2016 13:05 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Ooo, Lucca, kurā gadā pabeidzi?
Es pabeidzu vairāk kā pirms pieciem gadiem, kojas nebija no tām labākajām, bet nebija arī tā, ka bija drausmīgi.
19.07.2016 15:09 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Sveika! 2013. gadā pabeidzu šo skolu. Tā kā piedzīvoju arī gadu apvienotajā Ogres Valsts Tehnikumā. Tagad VISI priekšmeti notiek vienā skolas ēkā, nav jāskraida no vienas skolas uz otru, kā tas bija manā laikā. Viss ir atjaunots, ēka paplašināta un visi kabineti ļoti skaisti izremontēti, arī skolas priekštelpa. Biju līdzi savam brālim uz uzņemšanu, šogad uzsāks mācības Datorsistēmu tehniķos.
Man pazīstami cilvēki ir beiguši multimēdiju dizainu. Viss ir ok, skolotāji ir pretīmnākoši, man patika. :) Vienīgais ir jāmācās! Jo, ja nemācīsies, tad arī pretīmnākšanas nebūs, jo pret kavētājiem skola ir ļoti stingra.
Kojas arī ir atjaunotas daudz maz, ir kārtību jāievēro, nāk pārbauda istabiņas.
21.07.2016 12:31 |
 
Reitings 6
Reģ: 19.07.2016
Paldies Lea2, beidzot kaut kas pozitīvs. :D
Ar mācīšanos un kavēšanu problēmu nebūs, esmu apņēmusies kļūt par multimediju d.s. + vēl tāls ceļš jāmēro līdz Ogrei. :D
Varbūt vēl kaut ko atceries par skolas laiku / draugu stāstīto par mult.d.?
Lai brālim veicas izvēlētajā profesijā! :)
21.07.2016 13:40 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
pret kavētājiem stingri? hahaha. :D labi ja izsauks uz kādām pārrunām un ar to visa stingrība beidzas. Ja atzīmes labas, kavē cik uziet, neviens ne vārda nesaka.
Bet tieši šī programma, no visiem dizainiem, pasniedzēju ziņā ir labākā.
21.07.2016 20:35 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
Noteikti neiesaku iet uz Ogres tehnikumu. Draudzene mācījās tieši šo virzienu, pēc 2. mēnešiem aizgāja, jo tur pilnīga haļava ir it visā.. Ja gribi uz multimedijiem pēc vidusskolas, tad jau var gan Risebā, gan Kultūras koledžā kaut ko līdzīgu atrast
21.07.2016 20:44 |
 
Reitings 6
Reģ: 19.07.2016
Harmless_ par programmu vairāk neko nezini? :)
Augstskolu pagaidām nevaru atļauties un tehnikums būtu pirmais solis lai uzzinātu vai šī profesija ir priekš manis, ja būs, tad zināšu, ka iet studēt tālāk ir vērts. Citos tehnikumos ir iestājeksāmeni zīmēšanā un godīgi sakot, nedomāju,ka man ir tik labas zīmēšanas prasmes lai atbilstu mākslas skolas beidzēju līmenim. :D
21.07.2016 22:39 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Jā, pret kavētājiem ir stingri - mums kursā divi studenti nepabeidza skolu, jo bija kavējumi un nesekmīgās vairāk kā vajag. :) Bet tie, kas pabeidza, neviens neapmierināts nepalika. JA CILVĒKAM PATIEŠĀM IR INTERESE par to ko viņš mācās, tad arī panākumi turpmāk būs un OVT šajā ziņā cilvēkam palīdz iestumties biznesā. Pazīstama meitene mācību laikā mācijās apģērbu dizainā, un OVT iesaistija šo meiteni modes biznesā tik tālu, ka viņa pašlaik turpina savu profesiju Francijā, un pietam vēl ļoti sekmīgi.
22.07.2016 12:53 |
 
Reitings 97
Reģ: 24.03.2016
Peka tad man jāskaita tagad :-D arī sanāk, laikam, 5 :-D
22.07.2016 13:00 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Atceros, ka uz tehnikumu gāja visi tie,kas nespēja pavilkt parasto vidusskolu vai ģimnāziju. Varbūt jau pa šiem gadiem kaut kas mainijies, bet nu maz ticams.
22.07.2016 13:05 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
krabis - ooo , tehnikumā nemācās tikai nesekmīgie vai vājie kuri nevar pavilkt vidusskolu. Tāpat tehnikumā ir arī vidusskolas tēmas jaapgūst, kārtojas visi tie paši eksāmi, kas vidusskolās. Turklāt aizejot uz tehnikumu, ieekonomējas gadi. 4 gadu laikā tu apgūsti gan vidusskolu, gan profesiju. Turpretīm, aizejot uz vidusskolu, tu 3 gadus apgūsti vidusskolu, pēc 3 gadiem meklē augstskolu, lai vēl tur 3 gadus (minimāli) apgūtu profesiju. Ja piemēram aizej uz medicīnu vai TSI, tie vēl ir 5 gadi un vairāk.
Pēc OVT es aizgāju uz augstskolu kur mācijos jau iesākto profesiju, manā grupā gāja studenti, kas bija tikko no vidusskolas un vispār nesajēdza ko viņi te dara un ko viņi apgūst! Kā no laivas izmesti. Toties tie, kuri atnāca no tehnikuma, tie jau zināja pamatus. :)
Vēl jo vairāk, tas, ka tu pabeidz tehnikumu, neliedz iespēju tev turpināt mācības augstskolā. :)
Tā kā, nav runa par pavilkšanu vai nepavilkšanu, iet runa par to, ko cilvēks vēlas.
Manā uztverē uz vidusskolu iet tie, kuri vēl nezina ko viņi grib apgūt, par ko vēlas kļūt. Uz tehnikumu iet tie, kuri to jau zina!
P.S. Tas ir tikai mans personīgais viedoklis. :)
22.07.2016 13:28 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Esmu pati no ogres un atceros,ka uz tehnikumu gāja tikai visi nesekmīgie un citādi no ceļa nogājuši bērni :)
Gan jau visi tādi tur nav, protams.
22.07.2016 13:39 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Es arī no Ogres, aizgāju uz tehnikumu no OĢ, un ne jau tāpēc, ka nesekmīga un no ceļa nogājusi :D
Ne tu visus zini, ne tu visiem prasīji :D Iemesli, kapēc ir izvēlējies tieši profesionālo izglītību, katram ir dažādi :)
22.07.2016 13:44 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
oj, :D Ogres tehnikums un kojas vienmer bijusas slavenas ar ne visai labu kontingentu. :D
22.07.2016 14:01 |
 
Reitings 97
Reģ: 24.03.2016
Es neuzskatu, ka mani 4 gadi OAV bija nomests laiks zemē, bet, ja man tiktu dota vēl viena iespēja, tad es būtu palikusi parastā vidusskolā. Žēl, ka no vidusskolas priekšmetiem bija tikai - matemātika, latviešu valoda/ literatūra, angļu valoda, vēsture, kultūrvēsture kā atsevišķs priekšmets un sports. Principā obligāto eksāmenu priekšmeti. Ne ģeogrāfija, bioloģija, fizika, ķīmija, politika u.c.
Un ja paliek parastā vidusskolā, nedomāju, ka cilvēks nezina, ko grib.
22.07.2016 14:07 |
 
Reitings 704
Reģ: 27.01.2015
Atceros, ka uz tehnikumu gāja visi tie,kas nespēja pavilkt parasto vidusskolu vai ģimnāziju. Varbūt jau pa šiem gadiem kaut kas mainijies, bet nu maz ticams.

Pilnīgas muļķības!!!
22.07.2016 14:16 |
 
Reitings 704
Reģ: 27.01.2015
tehnikumā nemācās tikai nesekmīgie vai vājie kuri nevar pavilkt vidusskolu. Tāpat tehnikumā ir arī vidusskolas tēmas jaapgūst, kārtojas visi tie paši eksāmi, kas vidusskolās. Turklāt aizejot uz tehnikumu, ieekonomējas gadi. 4 gadu laikā tu apgūsti gan vidusskolu, gan profesiju. Turpretīm, aizejot uz vidusskolu, tu 3 gadus apgūsti vidusskolu, pēc 3 gadiem meklē augstskolu, lai vēl tur 3 gadus (minimāli) apgūtu profesiju. Ja piemēram aizej uz medicīnu vai TSI, tie vēl ir 5 gadi un vairāk.
Pēc OVT es aizgāju uz augstskolu kur mācijos jau iesākto profesiju, manā grupā gāja studenti, kas bija tikko no vidusskolas un vispār nesajēdza ko viņi te dara un ko viņi apgūst! Kā no laivas izmesti. Toties tie, kuri atnāca no tehnikuma, tie jau zināja pamatus.
Vēl jo vairāk, tas, ka tu pabeidz tehnikumu, neliedz iespēju tev turpināt mācības augstskolā.
Tā kā, nav runa par pavilkšanu vai nepavilkšanu, iet runa par to, ko cilvēks vēlas.
Manā uztverē uz vidusskolu iet tie, kuri vēl nezina ko viņi grib apgūt, par ko vēlas kļūt. Uz tehnikumu iet tie, kuri to jau zina!
P.S. Tas ir tikai mans personīgais viedoklis.

Lea2, parakstos zem katra tava vārda! Cilvēks ar ļoti pareiziem un trāpīgiem vārdiem! Saprot,ko runā!!!;-)
22.07.2016 14:17 |
 
Reitings 516
Reģ: 25.06.2016
Piekritīšu tam, ka tehnikums ne vienmēr ir tā sliktākā izvēle, jo tomēr ar gribēšanu un raksturu var daudz ko panākt, bet pati, kad bija pienācis laiks izvēlei, nolēmu, ka palikšu vidusskolā, jo, pirmkārt, neviena no profesijām OVT mani nepiesaistīja tik ļoti, lai izvēlētos to par savu pamatu, un, otrkārt, pazīstu daudzus jauniešus, kuri tur mācās (un arī mācījās), kas bija par vienu no galvenajiem iemesliem, lai es tur nedotos. Lielākajai daļai bija problēmas ar palikšanu vidusskolā, kā arī daudzi knapi sevi izvilka ārā no nesekmības, pabeidzot mācības pamatskolā. Bet atkārtošos - ja ir vēlme sasniegt mērķi, neskatoties ne uz ko, tad vari mēģināt, jo OVT arī nodrošina darba vietas tālāk pēc beigšanas, kas, manuprāt, ir milzīgs pluss. Lai veicās! :-)
/
Manā uztverē uz vidusskolu iet tie, kuri vēl nezina ko viņi grib apgūt, par ko vēlas kļūt.

Nu diemžēl, gribot strādāt medicīnas vai farmācijas nozarē , man tā vidusskola ir jāizbauda, gribu vai nē. Tā kā pieņēmums par to, ka vidusskolā mācās tikai tie, kuri nezina, ko darīt tālāk dzīvē, ir diezgan apstrīdams. :-)
22.07.2016 14:35 |
 
Reitings 6
Reģ: 19.07.2016
Paldies visām par viedokli. :)
Es pati esmu beigusi vidusskolu ar diezgan labām atzīmēm. Uz vidusskolu gāju,jo tiešām nezināju par ko vēlos kļūt. Mācījos kopā ar jauniešiem kuri tagad studē medicīnu un citas profesijas, kuras tehnikumā iegūt nevar.
Pati iestājos augstskolā, tiku budžetā, bet ātri vien sapratu, ka tas nav priekš manis un izstājos. Gadu strādāju, ieguvu pieredzi, jaunus kontaktus un tagad izlēmu mācīties tehnikumā, tie būs tikai 2 gadi un šo gadu laikā varēšu saprast vai vēlos šo profesiju, un, ja paveiksies un būs vajadzība, iešu arī tālāk studēt. Tāpēc neuzskatu, ka uz tehnikumu iet tikai muļķi un slinkie. Tas ir novecojis stereotips.
22.07.2016 16:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits