Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pilnīgi neveiksmīgs "randiņš"

 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Pirms neilga laika devos uz tikšanos ar kādu šķietami pievilcīgu meiteni. Saprotams, nevēlos, lai šī jaunā dāma nejauši atpazītu sevi manā aprakstā, tādēļ atļāvos savu stāstu nedaudz sagrozīt.
Vienojāmies tikties vakarā, pēc darba. No biroja steidzos mājup atsvaidzināties un pēc tam devos pie viņas, pa ceļam nopērkot ziedus. Tātad apstājos pie viņas namdurvīm, bet tur nav brīvas vietas, kur atstāt automašīnu. Zvanu viņai un aicinu: saku, ka esmu ieradies, kā mēs vienojāmies. Viņa atbild, ka neesot vēl gatava, lai es uzgaidot. Pagaidu kādas desmit minūtes, pa to laiku atbrīvojas vieta, un es tur noparkojos. Paiet vēl kādas desmit minūtes; nolemju, ka jāizmanto laiks lietderīgi, tādēļ pārsēžos automašīnas aizmugurē, paņemu datoru un pieslēdzos biroja VPN. Paiet aptuveni pusstunda (summāri viņu gaidīju kādas 50 minūtes, t.i., gandrīz stundu), beidzot viņa iznāk pa durvīm. Liels ir mans pārsteigums, kad pamanu, kā viņa ir tērpusies: tumši legingi ar kaut kādu ziedu ornamentu, melni sporta apavi, plāna, īsa, zilgana kleitiņa, uz kuras uzvilkts adīts džemperis. Šajā aizraujošajā komplektā harmoniskie iekļaujas milzu soma. Man uzreiz rodas sajūta, ka uzvalka, krekla un kaklasaites vietā man vajadzēja labāk izvēlēties, teiksim, rūtainu kreklu, šortus, uz pludmales čības, kas apvienotas ar baltām zeķēm.
Žigli izkāpju no sava auto, sasveicinos ar viņu, dāvāju ziedus, atveru automašīnas durvis. Viņa man palūdz, lai novietoju viņas somu uz aizmugurējā sēdekļa, ko arī izdaru. Pamanu, ka viņas soma ir neticami smaga. Interesanti, kāds bija tās saturs?
Bijām vienojušies, ka dosimies uz restorānu, tādēļ virzos ārā no centra (restorāns neatrodas pilsētas centrā). Cenšos uzsākt sarunu - apjautājos, kā viņai klājas darbos, pajokoju, vai arī viņa plāno doties uz kādu festivālu šovasar. Ja neskaita gandrīz stundas gaidīšanu un viņas ne visai piemērotu garderobes izvēli restorāna apmeklējumam, citādi randiņš rit visai veiksmīgi. Abi sākam tērzēt.
Kad esam paveikuši aptuveni divas trešdaļas ceļa, viņas saņem īsziņu, to izlasa, izskatās satraukta un lūdz, lai nekavējoties viņu vedu atpakaļ mājās. Es, protams, tā arī daru. Viņa izskatās satraukta, bet nebilst ne vārda, neko nepaskaidro; es netirdu viņu ar jautājumiem, vienīgi apvaicājos, vai viss kārtībā. Viņa atbild, ka viss esot labi. Kad apstājos pie viņas mājas, viņa burtiski izlec no manas automašīnas un paķer savu somu - nepagūstu atvērt viņai auto durvis - uz pusskriešus dodas uz savām mājām. Es tikai pagūstu iesaukties, vai man viņu gaidīt, bet viņa neatbild, bet aizskrien. Pagaidu kādas desmit minūtes, tad saērcināts dodos mājup un domāju, kāds varēja būt iemesls viņas bēgšanai.
Paiet kāda stunda (precīzi neatceros), un saņemu īsziņu no viņas: viņa atvainojas. Piezvanu viņu un jautāju, kas noticis. Viņa atbild tādā jautrā, priecīgā balsī, ka viss esot kārtībā, lai arī pirms brīža izskatījās pavisam sabijusies, un atvainojas, ka esot tā steigusies atpakaļ uz mājām, pēc tam jautā, vai varam satikties šovakar vēlreiz. Labi, jau atkal mēroju ceļu pie viņas; šoreiz viņa mani jau gaida pie savas mājas, iekāpj automašīnā un izskatās smaidīga. Pamanu, ka šoreiz viņa uzklājusi citu "make-up" - košāku un pamanāmāku. Saku, ka diemžēl jau esmu atcēlis galdiņa rezervāciju, bet gan jau tur atradīsim brīvu galdiņu tāpat. Saprotams, mums tas izdodas (galdiņu rezervēt nebija nekādas nepieciešamības, jo zāle ir pustukša), pasūtam maltīti un turpinām sarunu. Viņa jautā, ar ko es īsti nodarbojos, vai man patīkot savs darbs u.tml. Es atbildu, pastāstu, pēc tam apjautājos par viņas darbu. Zini, ka riskēju izklausīties iedomīgs, tomēr mani nepameta sajūta, ka es - cilvēks, kuram nav nekāda sakara ar viņas profesionālo nozari - labāk orientējos tajā nekā viņa pati. Un visas saruna... Nezinu, kā to pasacīt - man šķita, ka esmu devies uz tikšanos ar vidusskolas pēdējās klases skolnieci. Ja uzdevu kādu sarežģītāku jautājumu, man gandrīz vai pašam nācās uz to atbildēt; arī argumentēti diskutēt viņa neprata. Jūs smiesieties, bet vienīgais, ka man patika, bija tas, kā viņa ēda. Zinu, ka ir nepieklājīgi pētīt, kā cilvēks ēd, bet, manuprāt, to gan viņa darīji graciozi un estētiski baudāmi.
Pēc kādas stundas man kļuva patiešām garlaicīgi, tādēļ taktiski devu mājienu, ka man diemžēl rīt ir darbs. Viņa vēl izdzēri glāzi dzēriena, un mēs devāmies prom. Atpakaļceļā viņa ieminējās, ka vēloties paelpot svaigu gaisu un pastaigāt pēc darba dienas birojā. Tā nu devāmies uz parku. Ejot viņai blakus, jutos kaut kā muļķīgi: man bija sajūta, ka esmu pamatīgi vīlies, jo ārēji it kā pievilcīga meitene izrādījās visnotaļ viduvēja personība. Kādu laiciņu pastaigājām, tad aizvedu viņu uz viņas mājās un visai vēsi atvadījos. Pateicos viņai par vakaru un novēlēju veiksmi profesionālajā jomā.
Aizmirsu piebilst, ka, šķiet, vienīgā lieta, kas man patika konkrētajā randiņā, bija muguras masāža. Kad sēdējām parkā uz soliņa, viņa piedāvāja man izmasēt plecus; es piekritu, un man masāža patiešām patika. Citādi randiņš bija pilnīgi izgāšanās.
Paldies, ka izrādījāt pacietību un izlasījāt manu stāstu līdz galam!
Kā meitenes vērtētu šādu randiņu? Es tā arī nesapratu, kādēļ pirmajā tikšanās reizē viņa man lika tik ilgi gaidāt (neko nepaskaidroja), kādēļ tik ļoti steidzās uz mājām, kādēļ bija ģērbusies tā, it kā būtu uzvilkusi visu, kas palicis mājās, kādēļ otrreiz bija uzklājusi daudz košāku kosmētiku utt. Pieņemu, ka atbildes uz šiem jautājumiem nekad neuzzināšu, jo neplānoju vēl kādreiz tikties ar konkrēto meiteni.
15.07.2016 19:24 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Ir tādas sievietes, kurām ir paradums nēsāt sev līdzi pusi iedzīves - matu laku, ķermeņa losjonu, taisnotāju:-D ne obligāti tai jābūt "seksa somai", vienkārši visu laiku jābūt formā :-D
Par randiņu - retais vīrietis nepazīstamu sievieti sagaida ar ziediem un ved uz elegantu restorānu. Parasti nākas lasīt pretējus stāstus - sieviete uzcirtusies svārkos un augstpapēdenēs, bet vīrietis viņu staidzina kilometriem pa parku :-D bet man, izlasot šo stāstu, arī radās iespaids, ka viņai mājās ir mazs bērns. Vai arī stāsts ir ļoti sagrozīts.
17.07.2016 07:37 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Sasmeejos par to "seksa somu"!!!:-DTaa jau laikam tagad arii ir -laiki mainijusies-kaadreiz bija tikai viens uztraukums-zobu birstiite.Tagad , vesela soma ar visu iespejamo,ja nu gadijumaa tomeer...?!!!:-D
17.07.2016 00:37 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Ar vīrieti, kuram būtu bērni ,netiktos. Tādēļ,ka tiekoties es pieļauju varbūtību satikt to "īsto",taču ar vīrieti ,kuram ir bērni,nopietnas attiecības negribētu (veidot ģimeni). Tas savukārt tāpēc,ka svešu bērnu nekad nespētu mīlēt. Tās sievietes ,kas to spēj - malaces! :-)
16.07.2016 23:50 |
 
Reitings 184
Reģ: 02.07.2016
Štanka komentāri kā naglai pa galvu :D :D ne šajā tēmā vien!
Bet par tēmu, no meitenes puses nekrietni likt gaidīt un nespēt izdomāt ko, kur ģērbt, lai neradītu nepatīkamus brīžus sev un tev.
No tavas puses, izklausies mega iedomīgs tips, tāpēc nebrīnētos, ka meitenei vienkārši apniki jau randiņa sākumā.
16.07.2016 23:11 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Diez vai, tas vecais cilvēks, kuram vajadzēja steidzamu palīdzību, sūtītu sms.

Tiem veco ļaužu telefoniem (Juts5 un līdzīgie) ir tāda "sos" poga, kuru nospiežot sāk kaut telefons uz aiziet sms tai piesaistītiem kontaktiem. Tā ka par agru atmest šo versiju.
16.07.2016 23:10 |
 
Reitings 107
Reģ: 05.08.2013
Berniņš jau nav trauceklis tas ir papildu pluss skaistai meitenei. Bet ja butu saticies ar vinu kaut veel vienu reizi varbut uzzinatu kas patiesam bija pa problemu un tad tev nevajadzetu iesakt so diskusiju kas tagad liek daudzam meitenem lauziit galvu :)
16.07.2016 21:53 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Jūs satiktos ar vīrieti, ja viņš būtu vientuļais tēvs mazam bērnam?
Jā! :)
16.07.2016 21:52 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Ja man patiktu vīrietis, tad tiktos!
16.07.2016 21:41 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ja vīrietis par bērnu arī rūpētos un man viñš tiešām patiktu (domāju gan, ka otrais nosacījums ir pats par sevi saprotams), kāpēc nē?
16.07.2016 21:39 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Patiesībā tam nav īpašas nozīmes, jo noplānoju vēl kādreiz ar konkrēto meiteni tikties. Nē, nesaku par viņu neko sliktu, vienkārši viņa mani nesaistīja.
Jūs satiktos ar vīrieti, ja viņš būtu vientuļais tēvs mazam bērnam?
He, he, daža laba šī foruma dalībniece mani jau uzaicinājusi uz randiņu - tas laikam notika šīs diskusijas iespaidā. :-)
16.07.2016 21:31 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Lai neaizbiedētu Tevi?! Daudzas sievietes domā, ka tas atturēs vīrieti vai arī viņai jau ir bijusi slikta pieredze.
16.07.2016 21:24 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Hmm, nebiju par to aizdomājies. Iespējams, viņai tiešām ir mazs bērns, bet kādēļ gan to slēpt? Visas sarunas laikā viņa nedeva ne mazāko mājienu par šādu iespēju.
16.07.2016 21:20 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Īstenībā jā - mazulis vai mazs bērns izskaidrotu gan kavēšanu, gan pēkšņo skriešanu mājās. Varbūt tas cilvēks, kurš pieskatīja mazo atsūtīja sms, ka kaut kas nav tā, un tāpēc viņa tā steidzās. Beigās viss bija ok, vakars jau bija izplānots (teiksim sarunāta tā aukle), tāpēc atkal Tev piezvanīja.
16.07.2016 20:59 |
 
Reitings 202
Reģ: 20.07.2015
Man atkal jādomā, kuras ir tās sagrozītās stāsta detaļas. :-D
16.07.2016 20:59 |
 
Reitings 107
Reģ: 05.08.2013
Hmmm par kavesanu man radas iespaids ka meitenei varetu but berniņš par kuru tu nezini. Par izskatu ir jautajums vai tu meitenei pastastiji ka tavos randina planos ietilpst restorans? Jo pm mana pedeja randinja puisis piedavaja man izveleties ko darisim lai man butu prieksrociba apģerba izvele.
16.07.2016 20:04 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
He, he, he, "seksa soma" - šis noteikti folklorizēsies! :-D
Situācijas jau dzīvē ir dažādas, tādēļ varbūt tāda soma var noderēt. Vienīgi vai šādā somā nebūtu jānēsā arī prezervatīvi un avārijas kontracepcijas līdzeklis? :-)
16.07.2016 20:02 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Un nav runa par to, ka pēkšņi abu cilvēku starpā var rasties kaisle..

Runa ir tieši par šo. Uz randiņiem nemaz ar tādiem, pret kuriem nav kaisle, nemaz nedodos, pārējie ir draugi un tikšanās netiek sauktas par randiņiem.
16.07.2016 19:50 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
ar jau sagatavotu "seksa somu"
Šis labs :D :D :D
16.07.2016 19:37 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ja puisis nav vienkāršs draugs, bet tas ir iepazīšanās randiņš, tad jau nevar būt nekad drošs, kur tas viss beigsies- pie vīrieša mājās, viesnīcā vai pie jūras.

Piedod, bet šis skan absurdi.. Kā tad nevar zināt? Tu esi lelle, kura nedomā un nav atbildīga par savām darbībām? Nē, nu ir protams sievietes, kas pēc pirmā vai otrā randiņa tā mierīgi var palikt pa nakti pie nepazīstama vīrieša ar jau sagatavotu "seksa somu", bet man šo izlasot, tāda neizpratne radusies.. Un nav runa par to, ka pēkšņi abu cilvēku starpā var rasties kaisle.. Bet, manuprāt, Tu runā par ko citu
16.07.2016 19:33 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Manuprāt, ir jānodala vienkārši draudzīgs randiņš no randiņa "ar nakti viesnīcā".

Ja puisis nav vienkāršs draugs, bet tas ir iepazīšanās randiņš, tad jau nevar būt nekad drošs, kur tas viss beigsies- pie vīrieša mājās, viesnīcā vai pie jūras.
16.07.2016 19:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits