Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Alkoholisms

 
Reitings 2
Reģ: 06.07.2010
Esmu izmisumaa, ludzu Jusu palidzibu.. Loti miilu savu draugu, bet vinam ir problemas ar alkoholu.. Iedzersana notiek katru dienu pec darba, parasti alinji pec darba tiek lietoti, bet biezi ir nemti stiprie dzerieni, un ar vienu pudeli parasti tas nebeidzas..
Dzer, kamer kriit..(apmeram taa ir, jo apstaties nespej).. Esam vairaakkart runajushi, vins sola nedzert, bet kaa klat ir nakamaa diena, atkal ir iedzersana.. Nespeju cinities ar to, vairak nav speka..
Sezhu un raudu, nezinu kaa palidzet, jo zaudet vinju nevelos, bet ar alkoholu vins iznicina visas musu attiecibas..Ludzu iesakiet, ko dariit?!
15.07.2016 05:39 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Mad. Tu saproti atskiribu starp viena alina iedzersanu parastam cilvekam un atkarigajam?
05.09.2016 07:43 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
Žēl jau tā teikt, taču tas nemainīsies.
Man ar, nu jau bijušo, draugu bija tieši tāda problēma. Bijām kopā 9 mēnešus un 8 no tiem cīnījos ar šo problēmu. Vienīgā izeja bija šķiršanās. Protams, bija vēl dažas problēmas, taču pamatā bija alkohols.
Padomā vai tas laika patēriņš no tās puses ir tā vērts. Es arī sākumā naivi cerēju, ka situācija varētu mainīties, taču kādā dienā nostrādāja klikšķis, ka labāk nebūs un to vajag izbeigt, lai cik sāpīgi tas būtu.
04.09.2016 21:42 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
kur visi tostus uzsauc ta viena glazite tak neko nenodara

No otras puses - ko kādam nodara tas, ka atturībnieks "ietostē" ar sulas glāzi?
04.09.2016 19:20 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Man nekas nav pret atturibniekiem, bet kaut vai kazas vvai dzimsanas dienaas kur visi tostus uzsauc ta viena glazite tak neko nenodara. Tiri man vienalga cik kas dzer un tapec jau nevajag mani uzskatit par nelabojamu alkaholiki. Es nekad nepielautu ka alko delj zaudeju gimeni , majvietas. Jaiemacas atrast robeza. Ja nevar tad ja butu nelabojama alkoholike un gribetu klut par atturibnieku visticamak netiktos arkompanijam kur mil iedzert. Tas ir gan kaitigi gan nostada mulkiga situacijaa un kardina uz alko.
04.09.2016 19:04 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Excite es zinu kan ir tadi kas vispar nedzer ne pilites, bet es nespetu iedomaties izbrauksanu zalumos un tikai skatities ka citi dzer alu vai jaunais gads bez sampja glazes. Kaut vai ta pati tosta uzsauksana ari aj butu aturibniece justos neerti.
Atmest var, bet ne visiem izd
Ir merzezers vai Rigas bezqalkoholiskais sampanietis, ir ari labi izcili ciles un citu valstu bezalkoholiskie viini, ir bezalkoholsikie ali. Kur problema?
Autore dura! Neakd nav jasienas ar atkarigo un tam jatere vieniga dzive!
04.09.2016 18:26 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kas liedz dzert bezalkoholiskus dzērienus? (t)
04.09.2016 18:23 |
 
Reitings 313
Reģ: 26.03.2015
bet es nespetu iedomaties izbrauksanu zalumos un tikai skatities ka citi dzer alu vai jaunais gads bez sampja glazes. Kaut vai ta pati tosta uzsauksana ari aj butu aturibniece justos neerti.

Šāda attieksme gan man liekas ļoti dīvaina. Alkoholu lietoju reti, un noteikti tādēļ nejūtos neētri. Būtībā man pie vienas vietas, vai tas ir jaunais gads, vai atpūta zaļumos - ja negribēšu, tad nedzeršu un man pilnīgi vienalga, ja kādam tas liekas dīvaini vai nepareizi!
04.09.2016 18:17 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Mad saproti, sitadiem ar diviem aliniem viss tikai sakas. Vini nevar un negrib apstaties. Es atkal nesaprotu ko var katru pasedesanu pie dabas cepot galu dzert. Kautkads sviests
04.09.2016 18:05 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Excite es zinu kan ir tadi kas vispar nedzer ne pilites, bet es nespetu iedomaties izbrauksanu zalumos un tikai skatities ka citi dzer alu vai jaunais gads bez sampja glazes. Kaut vai ta pati tosta uzsauksana ari aj butu aturibniece justos neerti.
Atmest var, bet ne visiem izdodas. Var jau ari iedzert kadu alinu vai 2 un pateikt stop.
Saja gadijumaa ,protams,irpar traku un nedomaju ja paliksi stavokli via tml kaut kas mainisies.
04.09.2016 15:08 |
 
10 gadi
Reitings 530
Reģ: 23.04.2011
Man mamma vienmēr ir teikusi ,lai nesapinos ar dzērājiem. Tie gandrīz nekad nemainās,jo tā ir slimība. Samierinies ar to vai arī beidz bendet nervus - sāc darīt kko lietas labāk.
04.09.2016 14:20 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Un jautājums, vai pati to izturēsi. CIk apkārt nelaimīgu dzīvesbiedru deļ tā, mūžīga vāvuļošana, gan jau solīšana, bet nepildīšana. Tas ir kā dzīvot tumsā. Gan jau viņam pašam viss labi, palietojis un jūtas ok, bet kā tu jūties pati?
04.09.2016 14:12 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Ir jabūt loti stingram raksturam, lai atmestu dzeršanu.
Katru dienu pēc darba, tas patiešām ir daudz. Cilvēks varbūt netiek galā ar savu dzīvi, vājš raksturā, protams alko visu tikai saasina.
04.09.2016 14:06 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
līdz paliksi stāvoklī

Tad viņa sāks cerēt, ka bērna dēļ pārtrauks
04.09.2016 13:24 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Ir sievietes, kas paliek ar alkoholiķiem, lai gan visu laiku par tiem sūdzas, jo viņas savā ziņā izbauda šo upura tēlu. Viņas savā ziņā ir tikpat slimas, kā viņu partneris - alkoholiķis.
Ja tu nevēlies sabojāt sev dzīvi - pamet. Alkoholisms ir slimība, bet, ja slimnieks to nevēlas apzināties, palīdzēt neviens nevarēs. Vienīgais, kas viņam var palīdzēt ir viņš pats. Tu tur neko nemainīsi.
Vai arī tu gribi gaidīt, līdz paliksi stāvoklī un bērniem arī būs jāpacieš tāds tēvs? (t)
04.09.2016 13:13 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Vajag iet kodēties!!!
04.09.2016 12:40 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Excite, kā Tev izdodas atturēties no azartspēlēm? Zinu, ka daudziem atkarīgajiem tā ir milzu problēma. Esmu daudzus spēlmaņus pie automātiem: viņi, goda vārds, izskatās pēc zombijiem.
Runājot par alkoholu, varbūt labāk vispār nesākt to lietot nekad dzīvē? Tad arī nebūs grūtību atturēties, jo nevar pietrūkt tā, ko neesi mēģinājis.
04.09.2016 12:38 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Alkoholisms nav ārstējams. Ko ir iespējams darīt- piespiest cilvēkam saprast, ka viņš NEDRĪKST dzert alkoholu. Ne velti ir anonīmo alkoholiķu sanāksmes, kur sēž cilvēki, kas nedzer jau 26šus gadus. Tā ir realitāte. Ir svarīgi iestāstīt cilvēkam un likt viņam saprast, ka viņš nav tāds kā citi un viņš NEVAR lietot alkoholu. Ir taču tik daudz lietu, ko mēs jau tāpat sev ikdienā atsakam- mēs neslepkavojam, nebraucam ar mašīnu pāri sarkanajam, mēs nezogam- pat, ja to ļoti vēlamies. Dažiem cilvēkiem vajag arī nedzert- un nedzert vispār. Man ir līdzīgi ar azartspēlēm. Es zinu, ka es nevaru spēlēt azartspēles. Punkts. Jo es uzkāršos. Tāpēc es to nedaru. Pirmās 3 dienas ir pamatīgākās lomkas. Pēc tam mēnesis- jau vieglāk, bet vienalga grūti. Bet pēc tam- galvenais neatsākt. Ar alkoholu ir grūti- to ir iespējams dabūt jebkur un jebkurā diennakts laikā. Turklāt apkārt ir daudz cilvēku ,kas mudina, ka vienu glāzīti jau drikst, vai pie svētkiem šampanieti. Bet alkohola atkarībnieki NEDRIKST! Ne- vienu glāzīti, ne svētkos.
04.09.2016 09:44 |
 
Reitings 213
Reģ: 13.04.2016
Alkoholisms nav ārstējams, ja cilvēks pats to negrib. Ja viņš Tevis dēļ nevar pārstāt, tad tāds cilvēks jāpamet. Nepaliec kopā ar tādu. Bērniem būtu smagi ar tēvu-alkoholiķi, pašai arī būs arvien smagāk. :-)
04.09.2016 09:30 |
 
Reitings 2
Reģ: 06.07.2010
Saprotams,ka cilveks nevar dzert vispar,jo tiklidz Tu atlauj iedzert vienu aliņu ar to ari viss panesas,tad jau Tevi pielauzishu uz vel vienu. Vīrietis jut,ka spej grozit Tevi ka grib. Bet vienmēr ir kadi svetki, draugi vai vienalga kads iemesls iedzeršanai. Cīnos jau ilgi, un saprotu , ka nekas nav lidzams. Ir jaskiras.
03.09.2016 23:08 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Manuprāt, alkoholisms tomēr atšķiras no citām slimībām ar vienu būtisku aspektu: pirmo glāzi potenciālais alkoholiķis allaž izvēlas baudīt pats. Skaidrs, ka daļa populācijas ir ģenētiski predisponēti kļūt atkarīgiem no alkohola lietošanas, bet milzu loma ir arī sociālajai videi.
Alkoholisms, tāpat kā citas atkarības, mēdz ietekmēt ne tikai slimnieka, bet arī viņa tuvāko dzīvi - līdzatkarība. Manuprāt, alkoholiķus nav jāžēlo, bet jāizturas pret tiem skarbi. Kādēļ gan bojāt savu dzīvi, par partneri izvēloties atkarīgu (slimu) cilvēku? Risinājums manā skatījumā ir tikai viens: pamest.
16.07.2016 18:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)