Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

darbs ārzemju kompānijā

 
Reitings 36
Reģ: 27.06.2013
Vai te ir meitenes, kuras strādā ārzemnieku firmā tepat LV? Ar ko atšķiras viņu vadības stils no vietējā? Kādas nianses? Kā ir strādāt nevis ar vietējiem bet ar dažādu tautību cilvēkiem? :)
Man piedāvā darbu angļu/zviedru firmā LV, man ļoti patika gan darba intervija, gan vispār viss uzņēmuma koncepts, priekšniecība likās atšķirīgāka no tās, ar ko nācās strādāt iepriekš (lv un rus).. Visi tādi draudzīgi, smaidīgi, stress uzreiz pārgāja, kad sākām runāties. Mulsina nedaudz tas, ka bez manis, tur ir vēl 1 latvietis, visi pārējie pārsvarā angļi un redzēju 1 indieti... Neesmu nekad strādājusi tādā internacionālā vidē, pat nezinu ko sagaidīt.
Varbūt varat padalīties ar savu pieredzi?
14.07.2016 17:21 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
likās atšķirīgāka no tās, ar ko nācās strādāt iepriekš (lv un rus).. Visi tādi draudzīgi, smaidīgi, stress uzreiz pārgāja, kad sākām runāties.

Es kādu dienu arī gribētu kļūt par tik pat foršu darba devēju, es pat ieviestu pamtnoteikumu uzņēmumā - Jebkurš darbinieks, kas izjutīs stresu, tiks momentāli atlaists! :)
14.07.2016 17:37 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Noteikti pamēģini! :-)
14.07.2016 17:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits