Kļuvu par melnu vārnu

 
Reitings 107
Reģ: 21.01.2015
Hei! Vakar nolēmu savus gaiši brūnos, gandrīz jau blondīgos, nokrāsot tumši brūnus. Neko. Spontānā ideja, dodu ar riteni līdz ciema elvim, nopērku to tumši brūnos, paletes, ko, protams, ka biju dzirdējusi, ka tās nu nav tās labākās krāsas, bet izvēle nebija diez ko liela, un domāju ar tumšajiem toņiem itkă vajadzētu būt ok. Jā. 30minūtes un kļuvu par ogļu melna paskata vārnu. Nu neizskatās jau slikti, tomēr nu galīgi nevaru aprast, baigi nedabīgi, dīvaini spogulī skatīties, kur nu vēl cilvēkos iziet. Tātad. Kāds šajā gadījumā būtu sakarīgākais variants iegūt nedaudzzz gaišãkus matus, lai viņi ir tie tumši brūnie? Būśu ļoti pateicīga, ja ieteiksiet labu mâjas apstākļos izdarāmu atrisinājumu. :)
14.07.2016 14:56 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Moona
Nevaru iedomaties frizieri ko tadu iesakam. Ko nozime paturet balinataju matos 2 min? Ka jau mineju ieprieks, paiet vismaz 20 kamer balinatajs tiek rupigi matos iesmerets. Un mati tuvak skalpam zaude pigmentu daudz atrak ka matu galos. Un balinajas sak darboties taja pasa bridi kad saskaras ar matu, loti atri, ipasi siltumaa. Raiba galva garanteta un mocibas iegut vienmerigu toni, plus bojajums ko rada balinasana.
tad jau labak lietot krasas nonemeju, tas darbojas uz cita principa ka balinatajs un nav tik bojajoss un matu sausinos
14.07.2016 23:47 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Kad man ņēma nost melno matu krāsu, man friziere matos iesmērēja ļoti vieglu balinātāju un visu laiku kontrolēja procesu. Mati nebija nevienā vietā raibi. Tad pāri krāsoja brūnu. Mati vispār nav sabojāti! Biju gatavojusies, ka būs, bet nekā.. Bet nu mājas apstākļos gan neieteiktu darboties ar balinātāju, jo ir ļoti jāzina cik % jāņem, jāmāk rūpīgi ieklāt un vispār saprast, cik ilgi jātur.
14.07.2016 23:51 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Dziļi attīrošie šampūni, eļļas un maskas, kas paredzētas nekrāsotiem matiem, ilgi noturētas. Ā, un matus mazgā ar siltu jo siltu ūdeni ;)
15.07.2016 00:10 |
 
Reitings 89
Reģ: 08.07.2016
Leo_leo
Tieši tā.
15.07.2016 00:54 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Leo
Nu,bet par ko es runaju?! Es runaju par pasdarbibu.
Vel ko varu ieteikt autorei ja tik loti gribas pasai darboties. Lai uztaisa balinataju un sajauc ar sampunu, smere matos ka sampunu kartigi izmasejot un nepartraukti to darot skatities kamer mati paliek velamaja gaisuma. Bet jasaprot, ka pretigais rizais apakstonis bus. Tad ir vai nu jatone vai jakaso ar semi, demi vai permanento krasu.
15.07.2016 06:56 |
 
Reitings 2
Reģ: 29.01.2009
Pacieties, pamazgāsies ārā. Gaidi saulīti, peldies jūrā. No SOS līdzekļiem, skalojamam ūdenim pieliktu klāt izspiesta citrona sulu. Neiesaku krāsot/balināt kaut ko pa virsu, jo rezultāts neprognozējams (dabūsi cāļa pakaļu!) un salmi uz galvas!
15.07.2016 08:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits