Kas jāzina, veidojot lapu FB?

 
Reitings 201
Reģ: 26.05.2009
Sveikas! (l)
Ceru uz inteliģento cosmo dāmu palīdzību :D
Tātad...
Man ir dots uzdevums izveidot un uzturēt kāda ļoti maza uzņēmuma (ārpus Rīgas) lapu Facebook. Tomēr drošības labad jānoskaidro pāris jautājumi:
1) Iedomājieties, ka tas ir, piemēram, sporta apavu veikals (nozare mainīta :D ), kurā pārdod tikai kvalitatīvu brendu preces, piemēram, Nike, Adidas, Converse, New Balance u.tml. Jautājums - ja esmu paredzējusi ievietot lapā preču bildes, kas ņemtas no zīmolu mājaslapām u.c. socvietnēm, vai man pietiek tikai ievietot linku uz viņu mājaslapu, vai arī obligāti jāsazinās ar kādu no attiecīgā zīmola pārstāvjiem un jāsaņem saskaņojums par viņu fotogrāfiju izmantošanu?
2) Kā ir ar konkrētu preču cenu norādīšanu pie attēliem? Vai tā drīkst? Un kāpēc daudzi izvēlas to nedarīt, atbildot klientiem tikai PM veidā?
Paldies, ceru sagaidīt kādu atbildi! Priekšlikumi arī derēs! (l)
12.07.2016 22:36 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Es arī no tām, kuras cenu grib redzēt uzreiz, un pat ja ļoti ļoti vajag, bieži vien nemaz neinteresējos pie pārdevēja par cenu, jo man uzreiz ir tā pretīgā sajūta, ka mani noteikti gribēs pierunāt, iesmērēt, apvārdot.

+
13.07.2016 10:17 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Kā lietotājs vēlos tikai piebilst, ka mani neuzrunātu pārpublicētas bildes no fisrmu katologiem... Un jā, cena klāt uzreiz ir bonuss, jo arī piederu pie tiem, kam pat ja interesē, pajautāt cenu ir par daudz pūļu.
13.07.2016 10:33 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
Piekrītu par cenām.
Pašlaik aktīvi feisbukā meklēju dažādus pakalpojumus/preces un ļoti reti pajautāju cenu, pārsvarā vienkārši atrodu kādu citu lapu ar norādītām cenām :)
13.07.2016 11:09 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Iesaku preces nofotografēt veikala plauktā un lapā publicēt kvalitatīvas bildes "no dzīves", nevis no kataloga. Kā arī cenas iesaku norādīt, ja vien tava prece nav unikāla, tad nevaru iedomāties iemeslu kāpēc, lai kāds tērētu savu laiku, sazinoties un cenšoties uzzināt cenas, ja var ieiet pie taviem konkurentiem un cenas ērti salīdzināt.
13.07.2016 11:25 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Iesaku preces nofotografēt veikala plauktā un lapā publicēt kvalitatīvas bildes "no dzīves", nevis no kataloga. Kā arī cenas iesaku norādīt, ja vien tava prece nav unikāla, tad nevaru iedomāties iemeslu kāpēc, lai kāds tērētu savu laiku, sazinoties un cenšoties uzzināt cenas, ja var ieiet pie taviem konkurentiem un cenas ērti salīdzināt

+++++
13.07.2016 11:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits