Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Veģetāriešu bērnudārzs

 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Vai varat ieteikt kādu bērnudārzu Rīgā vai tās tuvumā, kur laist bērniņu veģetārieti vai vegānu? Bērnudārzs var arī nebūt īpaši specializēts veģetāriešiem, bet tāds, kur tā ir norma. Proti, nevis vienkārši noņem cīsiņu no šķīvja un dod plikus kartupeļus ar salātiem, bet kur dod tiešām pilnvērtīgu un sadalansētu pārtiku.
10.07.2016 21:10 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
es neesmu par vegitaru uzturu berniem , bet mana meita pati no brivas gribas galu need , iznemums ir cisini un kroketes ar vitinatu skinki un vel vistas buljons .... :D un berns ka berns , veseligs apaiem vaigiem vienmer skrienoss un zinatkars..... Ta ka es apsaubu jusu izteikums , ka bez galas cilveku piemekles visas iespejamas kaites ....
12.07.2016 17:11 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
iznemums ir cisini un kroketes ar vitinatu skinki un vel vistas buljons ....

Pamēģini viņai gadu šos te arī nedot un tad paskaties uz rezultātiem.
12.07.2016 17:39 |
 
Reitings 260
Reģ: 14.04.2016
KitijaK tu laikam nesaprati manu domu. Ir starpība, vai lops tiek audzēts tirdzniecībai vairumā , vai pie omes kāds mednieks atved vienu meža cūku. Varbūt rados ir tantuks ar 20 trušiem, kurus audzē savam šķīvim nevis vairumam. Jo tu zini, ka tas pats jēriņš ir mierīgi skaidrījis pa teritoriju un tās vistas nedzīvo šaurībā vai stresa apstākļos. Un tās pašas olas arī ir dētas mierīgā atmosfērā.
Un man dzīvi nemaina tie pētījumi par kaitīgo gaļu, ja es pati sekoju līdzi, kur tiek iepirkts. Man ir doma tuvākajā nākotnē vairāk censties iegūt zemnieku kontaktus, kuri paši sev un mazliet dažiem pircējiem audzē kādu tītaru, vistu, cūku utt. :-)
12.07.2016 18:29 |
 
Reitings 260
Reģ: 14.04.2016
Protams, daudz ko spēlē ar tas KĀ cilvēks lasa citu viedokļus. Es neko negatīvu negribēju pat pateikt, bet nez kāpēc manā viedoklī tika saskatīts, ka aizstāvu tikai gaļēdājus. :-D tāpēc man arī nav jābola acis, ja kāds ko kr uzrakstījis ;-)
12.07.2016 18:32 |
 
Reitings 276
Reģ: 05.01.2011
Bērnudārzu ieteikt nevarēšu, bet ieteiktu apdomāt, vai tiešām bērnam neļaut ēst gaļu.
No bērnības biju veģetāriete un tagad vēl savos 20+ gados cīnos ar vitamīnu trūkumu un īpaši dzelzs trūkumu. Tiešām ir taču vidusceļš starp cīsiņiem un burkāniem.
Ir pierādīts, ka veģetārieši vairākās paaudzēs ir neveselāki un vājāki par tiem, kuri ēd gaļu. Varbūt šobrīd vecāki, kuri pārstājuši ēst gaļu +- pēdējos 10 gadus nekādu atšķirību nejūt un arī viņu mazajiem bērniem vēl nav nekas kritisks, tomēr minerālvielu trūkums akumulējas, ja tā to var nodefinēt.
13.07.2016 14:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits