Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Optometrija

 
Reitings 6
Reģ: 14.06.2016
Sveiki visiem.
Tāds jautājums.. Kas mācās LU - Optometrijā?
Patīk, nepatīk?
Grūti?
Kā tur ar bioloģiju,matemātiku, fiziku, ķīmiju???
Kā tur ar darbu pēc bakalaura pabeigšnas?
Pastāstiet arī kā tur ar kojām?
Vai var tur dzīvot, vai nu visas istabas ir vispār bēda kaut kāda?
Visiem uzreiz liels-liels paldies(l)
09.07.2016 21:07 |
 
Reitings 11
Reģ: 07.07.2016
Ir paziņa mācījusies.
Mocījās ar augstāko matemātiku un vēl pāris priekšmetiem, bet skolu pabeidza. Teica, ka esot slikts lekciju plānojums - daudz logu. Studiju programma vspār esot pārāk izstiepta, pēdējā gadā, ja nemaldos, bija tā, ka skolā jābūt vienu dienu nedēļā (karoč - vnk izstieptas studijas, lai var studiju maksu vairāk iekasēt). Darba iespējas nav pārāk plašas, cik sapratu.
Par kojām neko nezinu.
09.07.2016 21:45 |
 
Reitings 11
Reģ: 07.07.2016
pēdējā gadā, ja nemaldos, bija tā, ka skolā jābūt vienu dienu nedēļā
- nesaku, ka visu gadu tā bija, bet kādu laiku noteikti.
Un kaut kādu lielo darbu (bakalaura darbu?) laikam pat izstrādāja grupās, kas man liekas bišķi neierasti.
09.07.2016 21:47 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Nesaprotu, kāda jēga ir šai studiju programmai. Optometrs taču nav ārsts, bet tikai tehniskais darbinieks. Manuprāt, loģiskāk būtu veidot koledžas programmu šajā jomā.
Ko iesāks jaunie optometri ar iegūto izglītību? Strādās savā nozarē? Cik jaunu optikas salonu pēdējos gados ir atklāti?
09.07.2016 21:50 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Mana viens draugs mācījās LU ekonomistos.
Tur arī bija tā, ka 14:00 dienā viena lekcija.
Kaut kādā dienā bija ilgāk lekcijas - kādas divas.
Tā bija jāmācās 3 dienas nedēļā.
Bet, cik saprotu LU tik nokāš naudu 2000 eiro par 10 lekcijām mēnesī., bet kvalitāte nekāda.
:-D:-D:-D
10.07.2016 09:45 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Atvainojos, ka ne pa tēmu!!!:-)
10.07.2016 09:45 |
 
10 gadi
Reitings 465
Reģ: 09.04.2009
Sveiki! Nu jau kads bridis ir pagajis kops absolveju optometriju gan bakalauru, gan magistru! Stradaju sava joma, darbu atradu jau otra kursa beigas sava mazpilseta, kur stradaju ari sobrid, jo nav bijusi velme dzivot Riga! Bet cik zinu par kursa biedriem nevienam nav bijusas grutibas ar darba atrasanu ne Riga, ne mazpilsetas visa Latvija! Bet cik zinu, mazpulsetas atalgojums ir labaks ;)
Par kojam nezinasu, jo nevienu gadu nedzivoju! Bet kursabiedrenes teica, ka ir ok, macities vareja,apstakli normali!
Man grutaka skita augstaka matematika, bet tikam visi ar to gala! Nu eksaktajiem prieksmetiem ir japadodas, bet nav nekas neiespejams! Pasniedzeji forsi un atsaucigi!
Un bakalaura/magistra darbus neviens neizstrada grupas :D
10.07.2016 09:58 |
 
Reitings 205
Reģ: 03.10.2014
Čau,Katrina.
Arī man ir doma studēt optometriju, taču neesmu līdz galam pārliecināta vai tas ir tas, ko es vēlos un vai tā ir perpektīva profesija nākotnē. Uzzināju un sāku interesēties par to kad sāku lietot lēcas, taču mani baida augstākā matemātika un fizika. Bet vispār ir forši fizmatu fakultātē?
Ja ir vēl atsauksmes, viedokļi, lūdzu, lūdzu padalieties.
10.07.2016 15:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits