Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Greizsirdība

 
Reitings 87
Reģ: 17.04.2016
Akk šausmas!!! Es nesen sapratu to ka patiesībā esmu nežēlīgi greizsirdīgs cilvēks. Pašai jau tas sāk traucēt. Piemēram, pirms pāris dienās sociālajos tīklos atradu dažus ierakstus saistībā ar manu gandrīz takā draugu (īsti vel neesam kopā) un vienu meiteni. Es zinu ka tas bija pirms mums kaut kas sākās, bet takā mēs vel īsti neesam kopā tad man visādas domas prātā jaucās. Varbūt viņam vel cita, varbūt es esmu viena no, utt. Loģiski domājot, protams, visiem ir bijušās(es par šo meiteni neko nezināju) bet es jutos bezmazvai pilnīgi tā ka es būtu piekrāpta. Besī arī gandrīz visas meitenes ar kurām viņš kontaktējas. Es zinu ka greizsirdība attiecībās var ļoti traucēt tapēc es nezinu ko iesākt.
08.07.2016 13:42 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Iespējams, Tev ir kādi kompleksi, varbūt neesi pārliecināta par sevi, iespējams, attiecībās meklē savas dzīves jēgu un piepildījumu - iemeslu var būt daudz.
Manuprāt, veiksmīgs, par sevi pārliecināts cilvēks nav greizsirdīgs, jo apzinās savu vērtību.
08.07.2016 13:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits