Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nespēju mammai atzīties par netradicionālu orientāciju.

 
Reitings 20
Reģ: 27.05.2015
Esmu kopā ar meiteni 3 gadus. Un arī prims tam biju attiecībās ar sievietēm. Man ir bijušas īslaicīgas attiecības arī ar vīriešiem, bet tas nebija nekas nopietns. Sevis mānīšana, nekas vairāk.
Man patīk sievites. Es to vienmēr esmu zinājusi, arī tad, kad pati sev to mēģināju noliegt un cerēju, ka es būšu "normāla", ka varu būt. Es sevi lauzu, kā mācēju. Līdz iemīlējos. Mēs dzīvojam kopā. Viss ir lieliski, bet...
Mamma uzdod jautājumus ar vien biežāk. Man ir 25, neviens pusis nav bijis. Protams, viņai rodas jautājumi un aizdomas. Es vienmēr cerēju, ka pienāks diena, kad viņa pati uzsāks šo sarunu, ka tā nebūs jaauzsāk man. Man nav drosmes. Es badījos no šīs sarunas, kā no uguns. Izvairos no tēmām, kas skar manas attiecības un netīšām varētu aizvest pie šī jautājuma cilāšanas.
Līdz vienu dienu mamma man piezvanīja un sarunas vidū pēkšņi pajautāja: "Vai jums abām ir attiecības?".
Man apstājās sirds. Es gaidīju, kad šis jautājums izskanēs, bet, kad to sadzirdēju, mani pārņēma bailes un panika. Un viss ko es varēju pateikt: "Kas tas par jautājumu?" Mamma turpināja mani tincināt sakot: "Bet tā izskatās. Tā uzvedās cilvēki, kuri ir kopā. Man taču ir jāzina, ar ko rēķināties, kā reaģēt. Gribu zināt vai man būs mazbērni." Viņa runāja un teica tik daudz, ka pusi vairs neatceros. Es paelpot nevarēju un gribēju izzusts, pazust, nebūt. Es nespēju pateikt neko. Pateicu: "Nē!" Un ātri mēģināju sarunu pārtraukt.
Jūtos nožēlojami. Man ir bail. Goda vārds. Es nekad, nekad vairs negribu par to runāt. Es nespēju, es esmu gļēva. Man bail salauzt mammas sirdi, sagraut viņas ilūzijas part mani. Man ir bail no tā, ka es neesmu perfekta. Man gribas raudāt un pazust.
06.07.2016 23:01 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Ja Tev ir 25, mammai visam jau sen būtu jābūt skaidram. Viņa tikai grib to dzirdēt no Tevis pašas.
06.07.2016 23:04 |
 
Reitings 20
Reģ: 27.05.2015
Jā, un es to nespēju pateikt.
06.07.2016 23:06 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Ieprekšējā tēma saki, ka esi kopā ar vīrieti, vismaz persona tiek apzīmēta ar "viņš".
06.07.2016 23:08 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Nekas traks taču nav noticis! :) Kādēļ Tu domā, ka mamma to nepieņems? Ok, sākumā, iespējams. būs šoks, paies laiks, kamēr pieņems, bet - jebkura māte vēlas savu bērnu redzēt laimīgu. Domāju, ka mātei vairāk sāp tas, ka nesaki patiesību, kā tas, ka Tev tiešām dzīves mīlestība būtu sieviete. Mātes nojauš = acīmredzmai, jums nav tās sliktākās attiecības, ja viņa to jūt un pajautāja. IZrunājies, pasaki, kā jūties, ka Tev bija kauns to pateikt, domāji, ka Tevi nepieņems utt. Mamma ir mamma :)
Par to, kas ir normāls/nenormāls - tie ir tikai standarti, kā rīkojas vairums, bet neviens taču nav teicis, ka tieši tas ir normāli. Tev normāli ir būt kopā ar sievieti.
06.07.2016 23:10 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Škiet, ka tava mamma ir vairāk gatava par to runāt, kā tu pati. Ja esi izlēmusi un tāda ir tava pārliecība, tad nevajadzētu būt gļēvumam un bailēm. Sirdi mammai lauzīsi ar savu nespēju būt pieaugušai un kā pieaugušai visu paskaidrot. Bērni ir arī viendzimuma pāriem.
06.07.2016 23:11 |
 
Reitings 20
Reģ: 27.05.2015
Rūta8, tam nav nozīmes, ko es teicu iepriekšējā tēmā. Viendzimuma vai divu dzimumu pāru attiecības un to poblēmas diži neatšķiras. Lai nebūtu lieku jautājumu, rakstīju - viņš.
06.07.2016 23:13 |
 
Reitings 671
Reģ: 30.08.2014
http://cosmo.lv/forums/topic/182970-sex-nav-bijis-jau-3-menesus/ un
Man ir 25, neviens pusis nav bijis.
kaut kā neiet kopā :-D
06.07.2016 23:14 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Pirms sāku dot kādu padomu, pateikšu, ka esmu konservatīvs šajos uzskatos, bet neesmu homofobs, kā mani te pataisīja. Ja atklāti to nepropagandē, tad mani uzskati ir, ka katra privātā darīšana ar ko dzīvo kopā.
Tavā gadījumā es tev ieteiktu aiziet ciemos kopā ar tavu otro pusīti pie taviem vecākiem (mammu?). Un izrunāties, atklāt savas jūtas. Jā, droši vien tas būs grūti, bet jāsaņemas un jāiet izrunāties. Tava otrā pusīte,ja tas jums ir nopietni, var palīdzēt ar savu klātbūtni, atbalstu rast drosmi tādai sarunai.
Cik es saprotu, tad tava mamma nav muļķe un jau nojauš par tavu seksuālo orientāciju. Cik var nojaust viņa nav ļoti noraidoša, tāpēc domāju nāks pretī jums. Bet izrunāties vajag. Nevar mūžīgi slēpties savās bailēs.
Veiksmi!
06.07.2016 23:15 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Tas taču normāli, ka iepriekšējā diskusijā meitene nevēlējās ieslīgt dziļākās detaļās, ka viņa ir viņš, lai nerastos vēl papildus jautājumi + rēķinātos ar neizpratni un pārmetumiem, kas varētu rasties :)
06.07.2016 23:16 |
 
Reitings 20
Reģ: 27.05.2015
Jā, šķiet, ka tā arī ir. Viņair vairāk gatava runāt. Es neesmu gatava. Patiešām neesmu. Un dusmojos uz savu gļēvumu.
Es neesmu neko izlēmusi, man nav nekādas pārliecības. Es esmu es. Un es rīkojos tā, kā es jūtos. bet, laikam pati neesmu mierā ar savām jūtām.
06.07.2016 23:16 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Ok, sorry, laikam paranoja no troļļiem.:-D
Par tēmu - izrunājies atklāti ar mammu.
06.07.2016 23:20 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Nabaga mamma, mazbērnu vietā varēs vien iztēloties kā meita laiza svešam skuķim vareņiku :D :D
06.07.2016 23:26 |
 
Reitings 20
Reģ: 27.05.2015
Tavējā mamma iztēlojas, kā tu svešam čalim sūkā cincīti?
06.07.2016 23:31 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Tieši tādu komentāru dēļ autore teica "viņa" vietā "viņš" :-) Kopš kuriem laikiem bērniem ir jādzīvo tikai dēļ tā, lai vecākus iepriecinātu, un aizmirstu par sevi? Man kā mammai galvenais būs redzēt bērnu laimīgu + dzīvot savu dzīvi, nevis gaidīt mazbērnus. Pat ja meitene būtu kopā ar puisi un negribētu bērnus, viņu izvēle, kāda man tur būtu darīšana?
06.07.2016 23:32 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Man arī tuvam cilvēkam bija grūti pateikt to mammai, bet pateica.Sākumā bija grūti, nesapratne un tā tālāk, bet ar laiku pieņēma. 3 gadi ir ilgs laiks. Man jau liekas ,ka tu kaut kur dziļi zemapziņā baidies no nesapratnes, ka tik tuvs cilvēks kā mamma nesapratīs,bet sapratīs un pieņems. Loģiski, ka gaida mazbērnus, bet,kad tu pateiksi kā ir, automātiski izslēgsi ilūzijas par mazbērniem (kaut gan ir taču dažādas iespējas arī pie tādiem tikt), tad mamma vairs netincinās ar tiem jautājumiem un gan viņai, gan tev būs vieglāk bez liekām ilūzijām. Mazbērni nav tā lielākā laime. Mammai galvenais,ak tu pati esi laimīga.
06.07.2016 23:33 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nabaga mamma, mazbērnu vietā varēs vien iztēloties kā meita laiza svešam skuķim vareņiku :D :D

Stulbs komentārs. It kā vecāki visu laiku iedomājos, ko mēs darām ar otro pusi gultā.
06.07.2016 23:35 |
 
Reitings 20
Reģ: 27.05.2015
Protams, ka es baidos no neizpratnes. Mazāk svarīga man ir svešu cilvēku neizpratne, bet manu tuvāko cilvēku neizpratne biedē.
06.07.2016 23:36 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Šo informāciju tev agri vai vēlu būs mammai jāatklāj, ja vēlies izvairīties turpmāk no apgrūtinošiem jautājumiem. Vai nu mamma zin un visdrīzāk ar šo informāciju arī labi sadzīvo (jo tā ir Tava dzīve, ne mammas un, ja vien viņa nav egoiste, tad tev neko nepārmetīs, vien uzdos papildus sev interesējošus jautājumus), vai arī Jūs attālināsieties un gan Tu, gan mamma par to dziļi sirdī pārdzīvosiet. Tas ir kā noraut plāksteri t.i., bez ievadiem un drāmām, vienkārši aci pret aci plēs (lasīt kā 'saki') vienkāršu informāciju par Tavu dzīvi.
Lai gan manai meitai ir tikai 3 gadi, es kā mamma gribu ticēt, ka mīlestībai pret manu meitiņu robežu nav. Es viņu mīlu un vēlos, lai viņa dzīvē ir laimīga- ar sievieti, ar vīrieti, da kaut vai ar diviem :D ja mana meita būs harmonijā ar sevi un nekaunēsies par to man pateikt, es zināšu, ka kā mamma nebūšu viņu pievīlusi :)
Vēlu Tev veiksmi ar mammu par šo tēmu parunāt. Citādāk šis viss Tevi smacēs turmākos gadus.
Lai Tev viss forši! Man prieks par katru, kurš atrod savu otro pusīti :)
06.07.2016 23:36 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
es nevienam neko nesuukaaju, sorry
Nu vienkaarsi nedaudz pretiigi liekas, man vispaar gruuti iedomaaties kaa meitene ar meiteni to var darii, kaa porņikos, šķeeriitee riiveejaties ?
06.07.2016 23:37 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Rapper, uzspied labāk krustiņu labajā augšējā stūrī un ej gulēt! Tev čuru plēš cita cilvēka dzīve?
06.07.2016 23:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits