Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aptauja smēķētājiem

 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Pret smēķētājiem izturos visai toleranti. Vairums manu darba kolēģu smēķē, un īpaši par to nesatraucos. Kādreiz gan dalīju kabinetu ar cilvēku, kuram patika uzvilkt dūmu manā klātbūtnē, bet logu atvērt nedrīkstēju, jo viņam kļuva vēsi. Bet stāsts nav par to. Domāju, ka piekritīsiet man - smēķēt nav veselīgi, arī smēķētāja elpa, apģērbs un automašīnas salons nav diez ko piesaistoši. Es pat pazīstu kaislīgu smēķētāju, kurš nespēj paciest piesmēķētas automašīnas. :-)
Kādēļ sākāt smēķēt? Kas jūs pamudināja - vienaudži, vēlme izlikties pieaugušam tīņa gados, ziņkāre, partneris, vecāki?
Cik gados izsmēķējāt pirmo cigareti?
Cik gadus jau smēķējat?
Cik cigarešu dienā izsmēķējat? Varbūt esat sociālie smēķētāji?
Kāda ir apkārtējo attieksme pret jūsu smēķēšanu?
Vai esat mēģinājuši kādus citus tabakas izstrādājumus, piemēram, cigārus, šņaucamo tabaku u.tml.?
Vai esat mēģinājuši atmest? Izdevās/neizdevās?
Jau iepriekš pateicos par atbildēm!
P. S. Pats nekad neesmu smēķējis, ja neskaita pasīvo smēķēšanu birojā.
06.07.2016 15:39 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es pat pazīstu kaislīgu smēķētāju, kurš nespēj paciest piesmēķētas automašīnas.

Tādas pašas domas man par auto un vel arī dzīvokļiem.
Ziņkāre bija iemesls.
Apmēram 12 gados pamēģināju.
Cik gadus precīzi smēķēju neatceros, bet ja tā sāk skaitīt, tad laikam esmu tikusi līdz tiem 8 ja ne vairāk gadiem.
Ikdienā, kad ir mierīgs prāts es smēķēju varbūt 1 līdz 3 cigaretēm dienā. Tad kad ir ļoti aktīva diena tad izsmēķēju pat pus paciņu un ja ir tusiņi ar dzeršanu tad aiziet vesela paciņa visa vakara gaitā, ja ne vel divas. Toties nākamajās dienās vispār nesmēķēju pēc tusiņiem.
Ģimenes locekļi ir izteikuši nepatiku, bet tā ir vairāk domāta kā kacināšana.
Esmu izmēģinājusi cigārus un cigarellu, bet godīgi varu teikt ka man tas nepatīk.
Kādu 1-2 gadiņus pīpēju ūdenspīpi regulāri un tagad tādu vispār nekad vairs negribu redzēt. Zālīti arī nepīpēju un vispār neko vairāk kā cigareti negribu pīpēt.
Atmest man nav grūti. Mierīgi iztieku pat nedēļām ilgi bez cigaretēm un tad vienkārši vienā dienā sagribās un atkal uzpīpēju. Neskrienu katru reizi kad kāds sauc līdzi smēķēt un arī ja jaizvēlas starp sliktām cigaretēm vai nesmēķēšanu, tad labāk nepīpēju vispār.
06.07.2016 17:09 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
Kādēļ sākāt smēķēt? Ja par to, kāpēc pamēģināju - jo gribēju uzzināt, kas tas ir - cigarete, kādas sajūtas, kad uzpīpē. Ja par to, kāpēc sāku regulāri - īsti pat nezinu, jo draugi apkārt nesmēķēja. Vistuvākais iemesls, kādu varu piemeklēt - lai mazinātu stresu, jo sāku īsi pirms eksāmenu laika.
Cik gados izsmēķējāt pirmo cigareti? - 14, bet tad nesmēķēju ilglaicīgi.
Cik gadus jau smēķējat? - 2
Cik cigarešu dienā izsmēķējat? Varbūt esat sociālie smēķētāji? - 10, pēdējā laikā cenšos mazāk.
Kāda ir apkārtējo attieksme pret jūsu smēķēšanu? - Pilnīgi un galīgi neitrāla.
Vai esat mēģinājuši kādus citus tabakas izstrādājumus, piemēram, cigārus, šņaucamo tabaku u.tml.? - Cigārus, nepatika.
Vai esat mēģinājuši atmest? Izdevās/neizdevās? -Esmu, nesanāca, jo trūka gribasspēka.
06.07.2016 17:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits