Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Reliģija

 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Iedvesmojos no citu lietotāju diskusijas citā tēmā, nolēmu uztaisīt tēmu par reliģiju.
Ko Jūs domājat par reliģiju un reliģiozitāti? Ko domājat par baptistu sludinātājiem, kas darbojas Rīgas centrā?
Ko domājat par budismu? Vai uztverat budismu kā reliģiju, vai drīzāk, kā domu un emociju mehānismu un dzīves mācību?
Kā arī, varbūt kādai ir viedoklis par sātanismu? Varbūt ir nācies saskarties ar to?

Ko domājat par pagānismu, jebšu, latviešu senticību (dievturību)? Varbūt kādai intersē dievturība un seko tai? Es personīgi nesekoju, bet noteikti ļoti interesē. Kas, Jūsuprāt ir tas, kas ir veicinājis dievturības atgriešanos popkultūrā mūsdienu Latvijas sabiedrībā?

Varbūt šeit ir arī kāda, kas praktizē islāmu?

Kas īsti ir- būt ticīgam, bet nepraktizēt reliģiju?

Ko domājat par kaislīgiem ticīgajiem un tikpat kaislīgiem neticīgajiem?

Es pieņemu, ka šī tēma noteikti kādreiz jau ir bijusi, bet domāju, ka par to ir vērts parunāt atsevišķā diskusijā, ņemot vērā mūslaiku pasaules situāciju un reliģijas un reliģiozitātes lomu tajā.
18.06.2016 15:21 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Vispār man ir liels pārsteigums ka te tik daudz kuras ir par latviešu dieviem (vismaz intereses formā). Par to liels prieks:-)
20.06.2016 21:11 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Inga88 :-D:-D
20.06.2016 21:07 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Es kristietībai neticu, man tuvāka ir mūsu pašu latviešu dievturība.
Lai arī neticu tam dievam, par kuru te ir runa, man dzīvē viss tāpat ir labi, jo es pati rīkojos un paļaujos uz savu spēku. Savukārt, ir radi, kuriem ir entie bērni un viņi ir pamatīgi kristieši un to vien dara kā sēž un lūdzās dievu, lai tas tiem sniedz ēdienu utt. Tad kāds viņiem kaut ko ziedo, jo nu tas ir neprāts neko nedarīt un tikai lūgties dievu, tač bērnus žēl utml, bet nē, tie vecāki nepasaka paldies tiem cilvēkiem, bet atkal sēž un lūdzās dievu un saka paldies viņam. Nu nezinu gan, manuprāt, kaut kāds vāks tas ir.:-/
20.06.2016 14:57 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Es pazinu zeku, kurš pus mūžu bija atsēdējis cietumā par dažādiem noziegumiem. Pēdējais bija sievas slepkavība. Cietumā esot viņš puevērsās reliģijai. Iznācis no tā, braukāja pa cietumiem sludinādams. Viņš man stāstīja, ka Dievs vupiņa kaseti ir pārrakstījis. Ka viss, ko viņš bija pirms tam darījis ir zidis un vairs nav taisnība. Viņš ir tīrs un viņu apspīd dievišķā gaisma. Viņa bijusī sieva un viņas meita gan nonāks ellē, jo viena pīpē un otrai bērns no precēta vīrieša.
20.06.2016 12:29 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
purplehaze, sakritības, protams, nav. Tas bija Visuvarenā sods par pievēršanos aurojošiem melnīšiem un sliktu uzvedību gultā.

Vai tik neesi saslimusi ar ticīgo vidū nebūt ne tik reto paštaisnuma ligu?

Depresija, ja tā ir diagnoze, nevis rudens vai nesmuki nogrieztu matu izraisīta, īslaicīga nomāktība, sakņojas fiziska rakstura disonansēs. Tā nav pašizvēlēta. Un pieminēt preferences seksā un mūzikā še bija absolūti lieki.
20.06.2016 12:09 |
 
Reitings 38
Reģ: 23.01.2016
Bet .. kā tas nākas, ka dažām viss, ko sasniegušas, ir Dieva nopelns, kamēr citiem nav pat ūdens, ko padzerties? Vai viņi arī to ir "nopelnījuši"?

Ui tur jau var ļoti tālu aizfilozofēties,bet zini,katram jau sava dzīve,es nezinu kāpēc tā ir,bet pēc savas pieredzes varu teikt,ka pazinu meiteni,kura bija metalhead un ļoti traki mīlēja ka viņu seksa laikā pazemo,sit utt. un viņa man ļoti pārmeta par to,ka esmu ticīga,kamēr slīga depresijā,bija problēmas visapkārt. Sakritība?
20.06.2016 11:55 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Bet .. kā tas nākas, ka dažām viss, ko sasniegušas, ir Dieva nopelns, kamēr citiem nav pat ūdens, ko padzerties? Vai viņi arī to ir "nopelnījuši"?
20.06.2016 08:53 |
 
Reitings 38
Reģ: 23.01.2016
Ā. Man vienmēr bija liecies, ka pašu smagā darba un centības rezultāts.

tas ir tikai mans uzskats
20.06.2016 01:26 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
viss ko esat sasniegušas/uši ir tikai un vienīgi Dieva nopelns,sakritības utt.

Ā. Man vienmēr bija liecies, ka pašu smagā darba un centības rezultāts. :)
19.06.2016 20:05 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
purplehaze, parakstos zem katra vārda! :) Kopš sāku iepazīt Dievu, tik daudz ir mainījies uz labo pusi manā dzīvē. :)
19.06.2016 20:01 |
 
Reitings 38
Reģ: 23.01.2016
Es ticu Dievam,kopš sāku patiesi patiesi pateikties Dievam par visu,kas man ir,atcerēties,ka tikai viņam pienākas gods par visu,kas man ir :) man visas lietas tika piemestas,apģērbs,labs darbs,jauki cilvēki apkārt,utt.
Visupirms nepieciešams dzīties pēc Dieva valstības un tad var sagaidīt visu citu.
Neesmu šeit lai borētu jums par to cik Jēzus liels,labs,ka ir izpircis ar savām asinīm,bet apzināties pašām/iem ka neesat kosmosa centrs un ka viss ko esat sasniegušas/uši ir tikai un vienīgi Dieva nopelns,sakritības utt.
Un protams galu galā tas ir tikai mans uzskats :) Lai Jums piepildīta svēdiena
19.06.2016 15:56 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Ok es būšu prastais zābaks un tu smalkā zābaksmērīte:-D

Prastais zābaks saka: beigsim zābakoties un dzīvosim zaļi!
19.06.2016 00:53 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Vienkārši tu esi prasts kā zābaks un tik pat prasta un aptobežita arī ir Tava domāšana. Nevienu necenšos aizvainot. Tādi vienkārši ir mani uzskati.
19.06.2016 00:49 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
K.C. paskaties uz šo diskusiju...man sāka pārmest nez no kurienes par homofobiju. Jūs redzat kur šajā tēmā es kaut ko par gejiem/lesbietēm pirms tam kaut ko minu???

hanna! man vai tad uz vīriešiem būtu jāskatās?

Un es tiešām nesaprotu...Kāpēc jūs man gribat visu laiku piedēvēt to sliktāko? Aizejiet pie īstajiem homofobiem, redzēsiet ko šie runās par šo tematu. Es esmu nevis homofobs bet dažās lietās vnk konservatīvs.

Kā es teicu, es nevienam neaizliedzu (tā dara homofobi) savā starpā dzīvot sievietei-sievietei un otrādi, bet es nevaru teikt, ka man tas patīk vai esmu neitrāls.

Aizmirsu jau kas, bet viena no jums mani bija nosaukusi arī par sieviešu nīdēju...un visi kas mani pazīst drīzāk teiks pretējo. Es sievietes pirms šī foruma biju idealizējis, vienmēr esmu aizstāvējis, bet te mani apvainojāt, ka ,man kaut kas ir pret jums.

Tāpat esmu saukts par rasistu, rusfobu, lai gan tā nav tiesa. Vnk cilvēki spriež ļoti vispārīgi pēc kaut kā. Šajā gadījumā pēc tā ka man nesimpatizē šādas orientācijas cilvēki ja viņi to izrāda vai nacionālajā gadījumā dēļ tā kā esmu nacionālists, ko nezinošie jauc ar nacionālradikālismu.

Jums ir tikai melns un balts, es piedāvāju geju/lesbiešu jautājumā pelēko krāsu, ko jūs nesaprotat. Nu tad neko darīt...lai tā būtu.
19.06.2016 00:33 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Man ļoti nepatīk, kad cilvēki runā par sātanismu, nezinot pilnīgi nekā. Visiem iesaku izlasīt sātanistu bībeli vai vismaz sātanistu baušļus. La Veja sātanismam nav ne vainas, ļoti gudrs cilvēks bija. Iesaku painteresēties un aizdomāties.
19.06.2016 00:30 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Nu tad varēji par to arī vispār nerunāt, nevis kautko pateikt, un pēc tam taisnoties ar negribu strīdēties kad kāds aizrāda, jo pats saprati kādā putrā iebrauci. Bet nē, man ta kas, vienkārši nespēju noturēties.
19.06.2016 00:18 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Viņš vienkārši ir divkosis, kam pietrūkst spriestspējas to atzīt. Ja netrūktu, tad vismaz būtu paturējis noslēpumā savas simpātijas pret lesbiešu rullīšiem. (Otru variantu - plātīgs nekauņa - es neizskatu, jo pēc komentāriem redzams, ka citu viedoklis šamējam nav mazsvarīgs.)

Klasiska ..-fobiem raksturīga iezīme, pārsteigumu nava.
19.06.2016 00:17 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
K.C. kas ar jums sievietēm ir?:-D Es teicu, miers! Es negribu ar jums te strīdēties. Es šo tēmu atvēru, jo virsraksts bija Reliģija! Tā tēma mani interesē nevis citu seksuālā orientācija!
19.06.2016 00:11 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Tu nedrīksti publiski atzīt, ka esi homseksuāls, lai neaizskartu Vēstnieka jūtas, taču tajā pašā laikā viņš skatās meiteņu kopējos video, no kuriem gūst baudu. Kas par sviestu? :D:D
19.06.2016 00:07 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Sekss un reliģija ir divi galvenie cilvēces attīstības virzītājfaktori. Sekss kā eksistences pamatnoteikums, bet reliģija - ceļa rādītājs, virziena noteicējs.
19.06.2016 00:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits