Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vēlmes piepildās

 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Kā jums šķiet, kas ir tas, kas liek piepildīties kādām konkrēti formulētām vēlmēm/mērķiem? Tieši tajā The Secret stilā. Man tā filma nepatīk, bet reizēm uzrakstu kādu sarakstu ar vēlmēm, iecerēm, un pēc kāda laika skatos - lielākā daļa ir piepildījusies. Protams, sarakstā nav sarkans mustangs no debesīm, bet salīdzinoši reālas lietas. Taču reizēm pārsteidz tas, ar kādu tiešumu tās piepildās. Pirms gadiem četriem, kad studēju, strādāju darbā, kur alga bija maza. Tad manā sarakstā bija vēlamais algas lielums, nekas astronomisks, reālistiski novērtēts, bet konkrēts cipars, nevis aptuvens. Toreiz tas bija trīsreiz lielāks kā vecā darba alga. Un pēc gada, kad jau vairākus mēnešus strādāju jaunajā vietā, atrodu to sarakstu, bāc, precīzi cipars ciparā! :D Un tā arī ar daudzām citām lietām, pat konkrētām cilvēku īpašībām, gan fiziskajām, gan rakstura.

Ir skaidrs, ka par mērķiem - paši ejam uz to, lai tos piepildītu. Respektīvi, gribu labi izskatīties, sportoju un domāju, ko ēdu. Gribu labāku darbu - cenšos, meklēju, darbojos. Bet par tādām no nekurienes izrautām lietām, kas ņem un precīzi piepildās?! :-D Jo šādus sarakstus es paraksti uzrakstu joka pēc un daudz neiespringstu par to, piepildīsies, vai nē.

Jūs rakstāt kādus vēlmju sarakstus? Kā ir veicies ar piepildīšanos? (l)
06.06.2016 16:58 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Hmmm... kā tādu taisa? (ne grāmatu, ne filmu neesmu lasījusi/redzējusi, bet šobrīd ir tāda situācija, ka ir pāris vēlmes, ko baigi gribētos piepildīt)
06.06.2016 17:01 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Es nedarīju pēc grāmatas vai filmas. Vienkārši paņēmu skaistu papīra lapu un sarakstīju smuki sarakstiņu ar vēlmēm, ko gribētu, lai gada laikā piepildās. Bet laikam tas pat nebija vecgada vakarā, bet Andis Geste bija FB ierakstījis, ka ir kaut kāds astroloģiski ļoti labvēlīgs laiks, lai formulētu vēlmes, mērķus, ieceres. :-D
06.06.2016 17:03 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Man domāt, ka tas ir fenomens, ko, piemēram, es neprotu īsti realizēt - iedomāties, izveidot sev galvā emocionālu, dziļi noformulētu domu, virzīt to Kosmosā un palaist īstajā brīdī, nevis ņemties un domāt, un domāt tik ilgi, kamēr tā sadeg.
06.06.2016 17:05 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Nē, es tā nedaru. Esmu rakstījusi, bet saraksts kaut kur ir pazudis, nevaru vairs salīdzināt. Es vienkārši domas palaižu kosmosā. Un ļoti daudz kas ir piepildījies, ko esmu nodomājusi vai nosapņojusi. Jā, man ir ļoti, ļoti zīmīgi sapņi, kas pilnīgi vai pasaka priekšā ļoti daudzus notikumus, situācijas. Par to ik pa laikam piedomājot, pēc laika secinu, ka tiešām - sapnis izsapņots un kļuvis par realitāti :)
06.06.2016 17:07 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Es tā agrāk darīju, un sakritība vai nē, bet piepildījās, un īstenībā dīvainos veidos. :D varbūt vakarā ierakstīšu piemērus. vispār paldies par atgādinājumu, jāizdara tā atkal. :D
06.06.2016 17:13 |
 
Reitings 806
Reģ: 29.01.2009
daudz neiespringstu par to, piepildīsies, vai nē


Šī ir viena no būtiskākajām atslēgām ātram un nesāpīgam vēlmju piepildījumam. :-)
06.06.2016 17:16 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Es rakstīju tās vēlmes kādus gadus 5 atpakaļ.
Es neatceros, ko es rakstīju tur, bet noteikti, ka daļa ir piepildījusies. Tajā laikā es biju vnk studente un man nebija vispār nekā :D
06.06.2016 17:17 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Es bērnībā vēlējos, lai visu savu brīvo laiku pavadu sēžot mājās spēlējot datorspēles. Diemžēl piepildījās =/
06.06.2016 17:19 |
 
Reitings 346
Reģ: 04.10.2015
Es neesmu rakstijusi sarakstus,bet ir bijis,ka piepildās tādas vēlēšanās,par kurām padomāju,bet neiespringstu uz to..bet ja looti ko vēlos un nevaru par to beigt domāt tādas kā nav tā nav piepildijušās :DBet visam savs laiks :-)
06.06.2016 19:37 |
 
Reitings 110
Reģ: 01.01.2016
Mamma man iemācīja tādu lietu, kā kolāžu taisīšanu. Jāizgriež no žurnāliem bildes, jāsalīmē uz A4 lapas un jānoliek redzamā vietā. Un katru dienu jāpaskatās un jāpadomā par to. Tas viss ir piepildījies. Gan man, gan mammai.
06.06.2016 19:39 |
 
Reitings 385
Reģ: 14.06.2015
Esmu rakstījusi Vecgada vakarā. Ir piepildījusies liela daļa, tikai tā viena vēlme vēl karājas gaisā, taisni tā, kura visvairāk iekritusi sirsniņā.:-( Bet dažas vēlmes jau ir bijušas ceļā uz piepildīšanos, tikai es pati visu sabojāju un to sapratu par vēlu.

Paldies par diskusiju, vajadzēs vēl uzrakstīt tādu sarakstu.(l)
06.06.2016 21:15 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Esmu uzrakstījusi sarakstu, tāpat vien, piepildās liela daļa, betvai vismaz tiek dota iespēja kaut ko no tā realizēt, bet to ko ļoti, ļoti gribēju gan nē, bet gan jau, jo nespēju "palaist vaļā".

Runājot par algu, tad senāk arī vēlējos šādu ciparu, tagad žēl, ka negribēju vairāk :-D
08.06.2016 07:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits