Vajag jums tā dara?

 
Reitings 362
Reģ: 06.03.2016
Sveikas pirmdienā!

Lieta tāda, ka ļoti bieži esmu redzējusi, ka apģērbu veikalos puiši savām meitenēm atļauj izvēlēties, ko viņas vēlas, un par to tad arī samaksā. Man vēl līdz šim nekas no tā nav bijis. Kā ir jums? Vai jums atļauj izvēlēties, ko vēlaties?
06.06.2016 16:30 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Nordic- Kur tur dasnums? Ta ir vienkarsi kalposana un busana zem tupeles. Cilveks vienkarsi atlauj ka vinu izmanto. Es nerunaju ja abi vienlidz biezi viens otram izmaksa, perk,davina,kas ir normalas attiecibas.

Nu tu ka sieviete piekritisi un to no daudzam esmu dzirdejis ka ptik ja virietis ir ar raksturu un mak sievietei atvert acis un nolaist no makoniem kad vinja sak pa tiem staigat un mak biezi atteikt un pateik stingnru NE vinjas iegribam ja tas ir saistits ar vinja naudu! Savadak virietis liekas bez rakstura,lupata, ko sieviete pacikstes to sanjems. Nu nirgaajas tikai par tadiem sievietes,pati to zini ;)
06.06.2016 21:33 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Marianna, Tu pati arī strādā? Tādā gadījumā, ja visa Tevis nopelnītā nauda paliek Tev, visticamāk Tev visa ir gana, vari atļauties un vīrietis vienkārši nav tāds uz dāvanām tendēts, vairāk tāds praktiskas dabas varbūt. Vai arī iepriecina citādāk, ar pasākumiem, kādiem braucieniem, kopīgām izklaidēm. Nu Tu droši vien labāk zini. ;-)

Man visās attiecībās ir bijis tā, ka vīrietis grib dot, lutināt, bet man ne vienmēr ir gribējies to pieņemt. Es tā pa īstam esmu iemācījusies tāda veida ne tikai lutināšanai, bet arī rūpēm ļauties tikai ar savu vīru un arī ne no paša sākuma.
06.06.2016 21:33 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Nekad neesmu prasījusi lai draugs man pērk kko no apģērba.
Bet protams ir pircis, bet tāpēc, ka pats ir gribējis iepriecināt. :-) Arī es dažreiz gribu kko viņam nopirkt, bet viņš man parasti neļauj. :D
06.06.2016 21:35 |
 
Reitings 156
Reģ: 22.10.2015
Jā, es pati pelnu un spēju sevi nodrošināt. Bet vai tāpēc negribas, ka vīrietis kaut ko nopērk tieši tev, uzdāvina?
Izklaidēties arī īpaši neved vai pa restorāniem.

Es kaut ko laikam dzīvē daru nepareizi
06.06.2016 21:37 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
kad vinja sak pa tiem staigat un mak biezi atteikt un pateik stingnru NE vinjas iegribam ja tas ir saistits ar vinja naudu!


Vīrietim nav jāsaka nē!, jo sievietei nekas nemaz nav jālūdz, parasti vīrietis sievietei pats piedāvā un cenšas savas sievietes vēlēšanās nolasīt un piepildīt.Un tam nav nekāda sakara ar izmantošanu vai to, ka vīrietis būtu lupata.
06.06.2016 21:37 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015

Nu tu ka sieviete piekritisi un to no daudzam esmu dzirdejis ka ptik ja virietis ir ar raksturu un mak sievietei atvert acis un nolaist no makoniem kad vinja sak pa tiem staigat un mak biezi atteikt un pateik stingnru NE vinjas iegribam ja tas ir saistits ar vinja naudu! Savadak virietis liekas bez rakstura,lupata, ko sieviete pacikstes to sanjems. Nu nirgaajas tikai par tadiem sievietes,pati to zini


Ko tu tur muldi, kādi mākoņi, kāds stingrs "nē"? Nekad neesmu tādas stulbības dzirdējusi! Kādas situācijas tu tur savā galvā modelē? :-D
06.06.2016 21:41 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
NordicBelle, viņš savā galvā iztēlojas, ka ir kaut kāds Timati, kam daudz naudas, apkārt dāmas, kas kāras uz Chanel kleitām un glauniem pulksteņiem, a šis tik viņām ni un ni! :-D:-D

Nu smalkāk te var redzēt

http://cosmo.lv/forums/topic/196990-mana-pirma-dziesma/?sort=ASC&pnr=2
06.06.2016 21:50 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Marissa- Ta ir izmantosana ja perk visu ko sagrib. Un tada situacija ir normala ja tas notiek abpuseji un vienlidz biezi. Turklat visi viriesi pilnigi visi ir teikusi ka baabu velmes saprast ir nereali un neviens normals virietis vinjas nesapratis :-Do
06.06.2016 21:53 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nu tu ka sieviete piekritisi un to no daudzam esmu dzirdejis ka ptik ja virietis ir ar raksturu un mak sievietei atvert acis un nolaist no makoniem kad vinja sak pa tiem staigat un mak biezi atteikt un pateik stingnru NE vinjas iegribam ja tas ir saistits ar vinja naudu! Savadak virietis liekas bez rakstura,lupata, ko sieviete pacikstes to sanjems. Nu nirgaajas tikai par tadiem sievietes,pati to zini


:D:D:D

Bet ... tādi "vīrišķīgi" vīrieši, kā šīs pērles autors man nav trāpījies pa dzīvi. Līdz ar to secinu, ka laikam tādi cosmo tusē..un labi vien. Lai tāds zelta gabaliņš tiek kādai citai
06.06.2016 21:53 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Manī laikam trauslās sievišķības par maz, jo patīk pašai pelnīt naudu un pašai sevi apgādāt. Es justos kā lūzere, ja ieietu veikalā, sagrābtu lupatu kaudzes un sauktu vīrieti, lai maksā. Tas šķiet tik apkaunojoši :-D
06.06.2016 21:56 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Nordic- Nu man draudzene teica ka skukeneem medz but ta ka ja atrod chali, sak staigat pa makoniem un domat ka sim butu japerk vinjaam viss ko gribes,bet sievietes loti novertes ja virietis nebus lupata un maces atvert acis?pateikt" tad ej dtradat un nopelni" un "man naudu ari svam lietam vajag" pa retam jau kaut ko nopirtk kadus sudraba auskarus vai kreklinu ok,bet ne jau visu laiku!
06.06.2016 21:56 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Manī laikam trauslās sievišķības par maz, jo patīk pašai pelnīt naudu un pašai sevi apgādāt. Es justos kā lūzere, ja ieietu veikalā, sagrābtu lupatu kaudzes un sauktu vīrieti, lai maksā. Tas šķiet tik apkaunojoši


A kurš vispār par šo runā? Ok, ja vīrietis ir vienīgais pelnītājs, tad jā, bet kaut kā izlasīju, ka daudzas pašas pelna, bet tas neliedz vīrietim dažreiz savu sievieti lutināt.
06.06.2016 21:58 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nu, bet, ko es varu darīt, ka tev "draudzene" ir vienīgais apkārtējās pasaules izziņas avots? (t) Btw, tīri interesei, cik ir "pa retam" un cik "visu laiku"?
06.06.2016 22:01 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Nordic- Ne tikai vinja,bet liela daa pazistamo. Visu laiku ir visulaiku, kad izdoma piekt sev smotkas ta tik pa vechs nevis savu naudu, pa retam nu reizi 6-7 menesos vai retak. Ka parast
06.06.2016 22:07 |
 
Reitings 1343
Reģ: 24.11.2015
Nesaprotu kāpēc kkādām bābām būtu kkas jādāvina un jāpērk :(

Saprastu, ja sievai un savu bērnu mātei.....bet ne jau kkādai random draudzenei un piegulētājai.
06.06.2016 22:11 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Visu laiku ir visulaiku, kad izdoma piekt sev smotkas ta tik pa vechs nevis savu naudu, pa retam nu reizi 6-7 menesos vai retak.


Man apenes gar vāveres uzasinātajiem zobiņiem nostrīķējas ātrāk, tāpēc nākas sagrabināt kapeiciņu pašai vai uztaisīt kvalitatīvu minetu, lai tiktu pie tām krietni biežāk.

Bet, ja nopietni, tad agrākie troļļi bija krietni vien atraktīvāki. Jūs ar Ģirtu esat kā ieklemmējušās plates - viens apsēsts ar vālēšanos, otrs - ar taupību. Par čīkstuli, neveiklo sieviešnīdēju Erdiju pat nerunājot. Boooring!

Jā, jā, kādreiz zāle bija zaļāka. Vai atceraties Zvaigznīti un viņas piedzīvojumus respektablākajā no krodziņiem - Četrās promilēs? Hiacinti Burkā, kura viesu uzņemšanas mākslā pārspēja pat pašu DIO? Ēēehhhh...
06.06.2016 22:14 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Un kas tur tads ja virietis izvelas iepirkties un samaksat pa pirkumu? Galvenais ka lai pasai ari patik:)
06.06.2016 22:16 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Drēbes pērku pati sev, draugs atļauj izvēlēties :-D
Bet par to pirkšanu nesaskatu neko sliktu, ja vien tas nav sistemātiski. Pa retam jau var, ja abi pa to vienojas. Un nevienam nav iebildumu. :-)
06.06.2016 22:20 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
A kurš vispār par šo runā? Ok, ja vīrietis ir vienīgais pelnītājs, tad jā, bet kaut kā izlasīju, ka daudzas pašas pelna, bet tas neliedz vīrietim dažreiz savu sievieti lutināt.

Es tēmas pieteikumu komentēju. Ir atšķirība starp divām situācijām, situācija viens - vīrietis vispirms pasaka, ka samaksās, tad sieviete izvēlās un situācija divi - vispirms sieviete izvēlās un tad vīrietis piesakās samaksāt. Tā kā tēmas pieteikumā ir minēts pirmais variants no šiem diviem, tad es to iztulkoju tā, ka vīrietis paziņo, ka piedāvā izvēlēties kaut ko no veikala un dāma izvēlās kaut ko un tad sauc vīrieti par to samaksāt. Man tāda situācijas šķiet apkaunojoša. Ne jau lutināšana kā tāda.
06.06.2016 22:20 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Nu nē, mans variants ir - velku maku no somas un vīrietis piedāvā samaksāt manā vietā.
06.06.2016 22:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits