Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Visu laiku pārdzīvoju

 
Reitings 87
Reģ: 17.04.2016
Noteikti katrai arī no jums ir kāda lieta sevī no kā vēlaties atbrīvoties. Man ļoti patīk jautrība, bet es nevaru atbrīvoties īsti svešāku cilvēku klātbūtnē lai arī kā gribētos. Es zinu ka katrs ir savādāks un izmainīties nevar, bet es tā apskaužu tos cilvēkus kuri tik brīvi sarunājas un ir atvērti. Un vel parasti pēc kaut kādiem pasākumiem vai kaut kā tāda es pārdzīvoju par to ko neizdariju vai nepateicu kaut gan varēju, un man tas sevī tā tracina. Ka no tā var tikt vaļā? Es negribu visu dzīvi pavadīt pārdzīvojot par kautkādiem sīkumiem, un nespējot normāli iejusties kompānijā. Un tagad arī ir viena lieta par ko esmu ļooti bēdīga un visu dienu jau gandrīz raudāt gribas un pārdzīvoju, ka tas vairs nekad nebūs un šaustu sevi ko varēju darīt labāk.
22.05.2016 21:08 |
 
Reitings 347
Reģ: 04.10.2015
Man ir ļoti bieži tā pat,man liekas ,ka tas ir tapēc,ka nejūtos gana pārliecināta par sevi,tapēc ļoti cenšos pacelt savu pašapziņu,lai jūtos labi un tad varbūt izpaliks tā sevis šaustīšana ..
22.05.2016 21:11 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Manuprāt no trauksmes varētu palīdzēt atbrīvoties meditācija. Bet vispār ir svētīgi saprast (un tā gan ar sirdi, gan ar prātu), ka: 1)pārējiem daudz svarīgāk ir nevis kādu spilgtas, asprātīgas un jautras personas iespaidu tu uz viņiem atstāj, bet gan to kā tu ļauj viņiem justies pašiem par sevi. Ja esi introverta, kļūsti par labu klausītāju. 2) tas, kas ir bijis, ir bijis un tas, ka tu sevi šausti sabojā gan to pagājušo mirkli, gan šo, kurš ir tagad. 3) ar sevi visu laiku nepārtraukti ir jābūt kopā tikai tev pašai, tapēc tava prioritāte ir rūpēties, lai tev ar sevi ir forši. Par pārējiem - skat. 1.punktu ;-)
22.05.2016 21:24 |
 
Reitings 87
Reģ: 17.04.2016
NordicBelle, nu jā es zinu ka tā ir, bet parasti ja kāds sēž kaut kur nevis ar pārējiem izbauda jautrību jo viņi ir komunikabli, tad jau ļoti reti visi iet un pēkšņi sāk pievērst īpašu uzmanību tam kas nav tik sabiedrisks :)
22.05.2016 21:28 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
100 grami vienmer palidz atbrivoties:-)
22.05.2016 21:30 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu bet nevajag ar'! Ja tik ļoti gribās iet uz tusiņiem, bet nesanāk būt uzmanības centrā un būt superjautrai un atvērtai - tad neesi. Paņem glāzi, nosēdies maliņā un klausies, skaties un smejies līdzi.
22.05.2016 21:30 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
šo man liekas ir ļoti grūti izmainīt..gandrīz vai neiespējami. man arī varbūt ir līdzīgi, jo ar savējiem draugiem varu justies pilnīgi brīvi, bet ar tikko iepazītiem cilvēkiem nespēju uzreiz atvērties,bet tas taču nav nekas traks, jo vēlāk jau atveros :)
22.05.2016 21:36 |
 
Reitings 87
Reģ: 17.04.2016
Manuprāt man labāk vispār nedarīt neko labu un tādu kas man patīk jo 99.9% ka pēc tam būš ļoti sliktā un bēdīgā garastāvoklī ka tas nekad vairs neatkārtosies, un tā katru reizi. Pieriebies man šitais sevī bet netieku vaļā
23.05.2016 08:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits