Jūsu pieredze kopdzīvē.

 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Čau Meitenes. Gribēju lūgt padalīties ar pieredzi. Vai kāda no Jums ir dzīvojusi attiecībās, kad bērnu dēļ Jūs dzīvojat kopā, bet faktiski katram ir sava "otrā" dzīve?
Jo šobrīd tāda ir mana realitāte - nesen pieķēru savu sievieti mani krāpjam, jau otro reizi. Ļoti mīlu savus bērnus un nevaru iedomāties sagraut viņu bērnību aizejot prom, jo viņa nekad nespēs dot bērniem to ko varu es - emocionālā un visādā citā ziņā. Līdz ar to man būs jāsadzīvo ar sievieti, kurai ģimene nav pirmajā vietā, jānoskatās kā viņa čato ar mīļāko un jārūpējas par bērniem, kamēr viņa naktīm nav mājās. Lai arī uz to ir sāpīgi noskatīties, es netaisos strīdēties ar viņu vai mācīt dzīvot, jo ja aizņemta vīrieša mīļākās loma viņu dara laimīgu, tad lai tā arī dzīvo. Es jau pietiekoši esmu atklausījies lielākus un mazākus melus, tā ka tagad šīs situācijas skaidrība ir vairāk kā atvieglojums.
Domāju, ka agrāk vai vēlāk, arī man būs jāatrod kaut kādas attiecības, nu kaut vai tāpēc, lai jumts neaizbrauc, bet īsti nestādos priekšā, kā tas viss izskatīsies. Ja kāda no Jums ir šādi dzīvojusi, pastāstiet no kādiem "grābekļiem" šādās attiecībās būtu jāizvairās?
Ja nu negribat publiski, var uzrakstīt arī uz meilu - [email protected] :)
21.05.2016 11:52 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Fannija
Caloo, Tu esi tiešām pārliecināts, ka bērni ir tavi?


DNS uztaisīji sirdsmieram?
23.05.2016 17:28 |
 
Reitings 61
Reģ: 21.03.2016
Nu gan upurēšanās no vecāku puses, dzīvot kopā bērna dēļ. Kur veselā galvā var rasties tāda ideja? Bērns redz un jūt un mācās veidot savu dzīvi, ko tur varēs iemācīties? Destruktīvu uzvedības modeli, lūk ko. Un iegūs vainas apziņu, ka viņa dēļ ir sačakarēta dzīve vecākiem.
Bērnam vajag vecākus, kuri viens otru mīl, ciena, apskauj, rūpējas, veido fizisko, emocionālo kontaktu. Viņam nevajag feikus blakus, kuri domā, ka bērns ir neko nesaprotošs un neatšķirs izrādes no realitātes.
Ja nav labi kopā, tad labāk šķirties un turpināt mīlēt bērnu, paskaidrojot, ka bērns nav vainīgs.
23.05.2016 17:32 |
 
Reitings 61
Reģ: 21.03.2016
Un kur autora pašcieņa, ka ļauj sievai kāpt sev uz galvas. Vai maz ir zināmi sievas uzvedības cēloņi?
23.05.2016 17:33 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
Par beeernu njemshanu pie sevis.Manam viirietim arii bija liidziiga situaacija,bet vinjsh taa cietaas tikai gadu.Sieva atrada sev citu un pat dziivokli noiireeja,lai tur satiktos un nakshnjotu ar miiljaako.Bija taa,ka dienu maajaas,dienu iiretajaa dziivokli.Beerns nebija vajadziigs,par vinju ruupeejaas tikai teevs.Un tad,kad vajadzeeja shkirties peekshnji mammai savajadzeejaas beernu.Tiesaa pateica,ja mamma nav dzeeraaja vai narkomaane,neviens tiesnesis neatstaas beernu ar teevu kopaa.Un nevienu neinteresee kaa iisti attiecas maate pret beernu.:-/
23.05.2016 17:38 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Rakstīts taču - dzīvo kopā bērnu dēļ .Mēs jau nezinām kas notiek viņu mājās , varbūt rāda pareizu dzīvošanu kā jabūt ģimenei.
23.05.2016 17:38 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Vikra
Tu vnk izlasīji pirmo postu un iekomentēji? :) Ir jau saprotams, ka 10 lapas negribas lasīt, bet principā tas, ko 80% no jums raksta pat neko nepajautājot, diezgan labi parāda kas Jums galvā notiek.
Es jau neko - saprotu, ka šādā forumā tāpat tikai pa koku galiem brauc, un nav arī laika daudz rakstīt un domāt. Tāpēc mani interesēja tieši pieredzējušu cilvēku domas - kas notika, kā jutāties, kāpēc, cik ilgi, kā izvērtās utt...
P.S.
Sievas uzvedības cēloņi, protams, ir zināmi. :) Tādu ir daudz un dažādi, tai skaitā manas rīcības sekas (un nē, es viņu nekrāpu), bet par to nav jēga izplūst. :)
23.05.2016 17:52 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Es zinu vienu tādu pāri, kas dzīvo kopā dēla dēļ un izliekas par pāri. Abiem ir citas attiecības pa malām. Nu tas ir DRAUSMĪGI!!! Lūdzu, nedari tā. Un visvairāk no šādām falšām attiecībām cieš bērni. Padomā, cik kroplīga izpratne bērnam rodas par savstarpējām attiecībām. Viņš taču visu jūt un redz, kā viņam melo acīs skatīdaliem. Labāk būtu kā normāli cilvēki izšķīrušies un dzīvotu kopā ar savām otrajām pusītēm, būtu laimīgi un normāli sakārtotu savu dzīvi

+++


Pazīstu vienu puisi, kuram vecāki izlikās, ka dzīvo kopā līdz 9. klasei aptuveni 12 gadus. Protams, ka viņš pats zināja un redzēja, ka vecākiem attiecības nav kā visie, bet ir galīgi crazy. Tagad viņam 25 un nekad nav bijušas attiecības un ir diezgan sabojāti uzskati par attiecībām un sievietēm kā tādām.

Tā kā vislabākais risinājums ir šķiršanās, bet palasot tavus komentārus, izskatās, ka ne tev, ne tavai sievai nav veselīgu uzskatu par to, kas ir ģimene un siltas attiecības pat, ja vecāki ir šķirti.
Turklāt, bērniem nevar būt teikšana par mammas-SIEVIETES un tēva-VĪRIEŠA dzīvi. Ja jūs neesat bērniem iemācījuši, ka jūs abi esat arī vīrietis un sieviete, vai mīļotais vai mīļotā un jums ir ari citas vajadzības (sekss, mīļums, uzticība, persona, kam izkratīt sirdi utt. ) nu tad man žēl, ka atkal izaugs cilvēki ar jau bērnībā sačakarētu domāšanu. Un tu tikai spītīgi turies pretī visam ko šeit tev saka.

Sorī, bet bērni nav idioti. Pēc sevis zinu, ka bērni saprot visu ļoti ātri.



laime ir tur ārā, vajag tikai aiziet no ģimenes


Bērnu esamība jūs nepadara par ģimeni, jūs neesat ģimene. Vienkārši sieviete un vīrietis, kuriem ir kopīgi bērni.
23.05.2016 18:12 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Selene
Izskaidro lūdzu, kas ir galīgi crazy?
Reāli Jūs vnk kariniet man virsū šablonus (attāli redzētus, vai vnk žurnālos izlasītus) un brīnaties, kad es neklanos un nemāju ar galvu - jā jā. :) Kaut kādas vispārinātas frāzes tipa "man nav veselīgu uzskatu", "es neesmu mācījis", utt., kurām nav nekāda pamata nav vērts pat komentēt.

Ja kas, tad es jau lūdzu cienījamās komentētājas izskaidrot man otru pusi - kā jutīsies bērni, kāda tā trauma būs viņiem, kad manis nebūs. Un tad varēsiet salīdzināt, kas būs mazākais ļaunums.
23.05.2016 18:23 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Dzīvo, kā brālis ar māsu.
23.05.2016 18:28 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
kāda tā trauma būs viņiem, kad manis nebūs


Kāpēc Tev liekas, ka pastāv tikai divas galējības- vai nu nebūt bērnu dzīvē vispār vai dzīvot "ģimenes" ilūzijā?
23.05.2016 18:31 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Dārgais autor, no sirds iesaku aiziet pie psihologa. Tavā situācijā viņš tiešām būs ļoti noderīgs. Labi palīdz tikt galā ar sevi un citiem.
23.05.2016 18:31 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Ja vecāki visu normāli pastāstīs, bērnam nebūs nekādu traumu. Vienkārši vecāki nemāk izrunāties savā starpā un ar bērniem un pastāstīt visu par mīlestību, attiecībām, vēlmēm utt.
Nereāli kaitina, ka vecāki savus bērnus uzskata par idiotiem.


No lasītā spriežot, tev arī nav veselīgu uzskatu. Ja uzskati, ka melot un izlikties ir labi un to tu viņiem vēlies iemācīt un parādīt, uz priekšu. Tikai visticamāk, tavi bērni būs sačakarēti. Melos, izliksies, nespēs nodibināt skaitas, harmoniskas attiecības, uzskatīs krāpšanu par normu.
Domā bērni nesaprot, kur māte naktī paliek? :D Man tēvs nomira 2 gadu vecumā un es jau ļoti agri sapratu, kur naktīs pazūd mamma un kāpēc atstāj mani ar vecmammu.
23.05.2016 18:41 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Sophie.
Es nevienu brīdi neesmu teicis, ka aizejot prom nebūtu bērnu dzīvē vispār, tāpat kā neesmu teicis, ka tēlošu "ģimenes ilūziju", "perfekto ģimeni" vai ko tamlīdzīgu. Tas viss ir jūsu izdomājums par šo tēmu, jo acīmredzot cilvēki pamatā domā tādās kategorijās melns/balts. Nu varbūt izlasiet manus postus kaut vai pēc kārtas?:)
Selene
Es pat nezinu ko pateikt - man jāatkārtojas. :) Nu nocitē man, kur es esmu pateicis, ka ar bērniem nerunāsim utt.? Tu savā galvā esi izdomājusi, ko es darīšu, un pēc tam pati nosodi par to ko izdomāji.

Es tiešām negribu nevienu no jums kaut kā apvainot, bet jūsu domāšana ir īpatnēja, vai varbūt tas vienkārši interneta komunikācijai raksturīgs.
23.05.2016 18:53 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Donata
Neiedziļināšos detaļās, bet esmu runājis ar psiholgu.
23.05.2016 18:54 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Nav vērts diskutēt, cilvēks jau visu ir izlēmis..
23.05.2016 18:55 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Cik reizes? Parasti nepieciešami vairāki seansi, lai izprastu un atrisinātu problēmu.
Tev ir ļoti satraumēta cilvēka domu gājiens, tev nepieciešama palīdzība.
23.05.2016 18:56 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Es nevienu brīdi neesmu teicis, ka aizejot prom nebūtu bērnu dzīvē vispār,

Ja kas, tad es jau lūdzu cienījamās komentētājas izskaidrot man otru pusi - kā jutīsies bērni, kāda tā trauma būs viņiem, kad manis nebūs.


ka tēlošu "ģimenes ilūziju", "perfekto ģimeni" vai ko tamlīdzīgu.

Nē, jūs netēlojat, bet dzīvojat kopā kā paziņas, nevis mīlošs pāris. Tas bērniem radīs priekšstatu, ka tāda ģimenes dzīve ir normāla. Bet tevi tas neuztrauc.
23.05.2016 18:59 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Serēna
:) Es taču neprasīju, lai pārlieciniet mani par kaut ko, ne tā? Ticiet vai nē, man ar galvu un domāšanu viss ir viss kārtībā. Es lūdzu informāciju. Neesmu plānojis problēmas risināt šeit publiski, secinājumus protu izdarīt patstāvīgi un nedomāju, ka man būtu jāatskaitās kaut kā.
Es saprotu, ka tas neveicina pļāpāšanu, emociju izlikšanu šeit, fleimu un citus interneta foruma labumus, bet tāds nebija arī mans mērķis. :)
Ja gribēšu vnk uzjautrināties, vai nosist laiku, es iekomentēšu jūsu dušas želejas topikā vai vēl kaut kur. :)))
23.05.2016 19:00 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Donata
Paldies par rūpēm. :) Tev ir sarkanais diploms interneta diagnostikā? :)
23.05.2016 19:03 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Izlasi savus komentārus un atbildes citām cosmo dāmām. Varbūt sapratīsi, kāpēc ne es vienīgā šeit tā domāju.


Veiksmi, dzīvot burbulī un izlikties par laimīgu ģimeni bērnu priekšā.


P.S. Jūs jau esat viņiem pateikuši, ka nemīlat viens otru, ka kopā dzīvojat, tikai,lai bērniem būtu ērti, ka abi vecāki ir uz vietas?
23.05.2016 19:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits