Jūsu pieredze kopdzīvē.

 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Čau Meitenes. Gribēju lūgt padalīties ar pieredzi. Vai kāda no Jums ir dzīvojusi attiecībās, kad bērnu dēļ Jūs dzīvojat kopā, bet faktiski katram ir sava "otrā" dzīve?
Jo šobrīd tāda ir mana realitāte - nesen pieķēru savu sievieti mani krāpjam, jau otro reizi. Ļoti mīlu savus bērnus un nevaru iedomāties sagraut viņu bērnību aizejot prom, jo viņa nekad nespēs dot bērniem to ko varu es - emocionālā un visādā citā ziņā. Līdz ar to man būs jāsadzīvo ar sievieti, kurai ģimene nav pirmajā vietā, jānoskatās kā viņa čato ar mīļāko un jārūpējas par bērniem, kamēr viņa naktīm nav mājās. Lai arī uz to ir sāpīgi noskatīties, es netaisos strīdēties ar viņu vai mācīt dzīvot, jo ja aizņemta vīrieša mīļākās loma viņu dara laimīgu, tad lai tā arī dzīvo. Es jau pietiekoši esmu atklausījies lielākus un mazākus melus, tā ka tagad šīs situācijas skaidrība ir vairāk kā atvieglojums.
Domāju, ka agrāk vai vēlāk, arī man būs jāatrod kaut kādas attiecības, nu kaut vai tāpēc, lai jumts neaizbrauc, bet īsti nestādos priekšā, kā tas viss izskatīsies. Ja kāda no Jums ir šādi dzīvojusi, pastāstiet no kādiem "grābekļiem" šādās attiecībās būtu jāizvairās?
Ja nu negribat publiski, var uzrakstīt arī uz meilu - [email protected] :)
21.05.2016 11:52 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Šobrīd ir šādas dzīves pats sākums, tāpēc 1. postā jautāju: "Ja kāda no Jums ir šādi dzīvojusi, pastāstiet no kādiem "grābekļiem" šādās attiecībās būtu jāizvairās?"
21.05.2016 14:01 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Grābekļi ļoti acīmredzami - jāizvairas no vairuma sieviešu.

Tu, lai arī sirdī brīvs, joprojām esi precēts vīrietis, kas savas jaunās attiecības slēpj no bērniem. Tātad, vairums brīvo sieviešu, kas meklē normālas attiecības, tev nederēs. Vai nu arī pašam būš jāmeklē precēta mīļākā, vai arī jāmeklē sieviete, kam kaut kādu citādu apstākļu dēļ mīļākās loma ilgtermiņā šķitīs pieņemama.

Jāizvairas iemīlēties :)
21.05.2016 14:05 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Mhm :)
21.05.2016 14:09 |
 
Reitings 242
Reģ: 10.03.2010
Es esmu dzīvojusi šādā ģimenes modelī kā bērns un atklāti sakot, tas ir viens no sliktākajaiem veidiem kā dzīvot pēc šķiršanās.

Par mani rūpējās abi vecāki, bet vienmer jutos lieka un kā apgrūtinājums, kā kaut kas, kas viņus tur kopā un neļauj būt laimīgiem. Es pat nevari izskaitīt cik bieži bija tas, ka vēlējos, kaut manis nekad nebūtu un jutos nelaimīga, jo ļoti labi apzinājos, ka man tiek melots un tēlots visu laiku priekšā. To jau es sapratu ļoti agrā vecumā, pat vēl nebiju skolā sākusi iet.

Tagad tas viss atsaucas arī uz manu tagadējo attiecību veidošanu, jo man ir grūti izveidot nopietnas attiecības un uzticēties cilvēkiem, jo visu bērnību zināju, ka dzīvoju melos un mana ģimene nav īsta un laimīga

Vai tas ir tas, ko gribi saviem bērniem? Vai arī turies tur ne tikai bērnu dēļ, bet arī jo savā zemapziņā neesi palaidis vaļā savu bijušo sievu un vēlies būt tuvu viņai, jo, ja nu pārdomā un pievēršas atpakaļ savai ģimenei. Vismaz tā pēc taviem tekstiem izklausās.
21.05.2016 15:06 |
 
Reitings 743
Reģ: 22.11.2015
Nu nemīl vairs Tevi un viss. Bērnu dēļ dzīvo kopā. Ir man brālēnam arī tā. Katra paša izvēle, kā dzīvot.
Mans uzskats, ka jādomā arī par sevi.
21.05.2016 15:17 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
"Par mani rūpējās abi vecāki, bet vienmer jutos lieka un kā apgrūtinājums...." - kas tieši Tev lika tā justies?
21.05.2016 15:20 |
 
Reitings 743
Reģ: 22.11.2015
Manējais, ja uzzinātu par kādu citu vīrieti, sadotu man ar mietu un prom būtu, nevis sēdētu cosmo un prasītu, ko lai dara. :-D
21.05.2016 15:20 |
 
Reitings 165
Reģ: 23.05.2012
Arī es uzaugu tādā ģimenes modelī...mamma negāja prom, jo biju un es un mans brālis... atceros kā ienīdu būt mājās, man riebās tā atmosfēra, UN ARĪ MANĀ GADĪJUMĀ nekādi lielie trači mājās nebija, viņi viens otru nemīlēja, nerunāja pat īsti, kas tā pat ģimeni? Es katru nakti raudāju, gribēju, lai viņi šķiras, man pat bija gandrīz vai depresija, dažreiz gribējās vienkārši pazust.. un tā nav jājūtas 13 gadīgam bērnam. Un atskatoties tagad - saprotu,ka ļoti pieķēros, piemēram, labākās draudzenes ģimenei, kurs valdīja tāda ģimeniska atmosfēra, tur biju no rīta līdz vakaram un bieži dīcu atļauju tur palikt pa nakti.
Atceros dienu kad ar mammu braucām uz veikalu, viņa pēkšņi palika tāda klusa un tā kā "starpcitu" pajautāja kā būtu, ja mēs pārvāktos dzīvot atsevišķi. Tā bija viena no laimīgākajām dienām manā mūžā. es no laimes lēkāju - tajā pašā vakarā jau kārtoju somas.
Tā kā apdomā vēlreiz to, ko esi ieņēmis galvā...un ja tomēr paliksi pie sava, tad man žēl tavus bērnus.
21.05.2016 15:23 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
NewDay
"Vai tas ir tas, ko gribi saviem bērniem?" - nē, es tiešām domāju, ka bērniem būs labāk ar abiem vecākiem. Man grūti spriest par to, kādu iemeslu dēļ citi nav spējuši nostādīt bērnu intereses augstāk par savām un ietekmējuši viņus negatīvi.
"Vai arī turies tur ne tikai bērnu dēļ, bet arī jo savā zemapziņā neesi palaidis vaļā savu bijušo sievu un vēlies būt tuvu viņai, jo, ja nu pārdomā un pievēršas atpakaļ savai ģimenei." - nē, es apzinos, ka šī nav 1 reize, kad esmu piečakarēts, līdz ar to 3 reizes nebūs.
Gledisa
"Manējais, ja uzzinātu par kādu citu vīrieti, sadotu man ar mietu un prom būtu, nevis sēdētu cosmo un prasītu, ko lai dara." - kad man bija 25 es arī tā domāju. :) Es jau padzīvoju gadu prom no mājām, pēc viņas pirmā izgājiena, es zinu ko tas nozīmē, kā tas ietekmē bērnus utt. Lai to visu saprastu ir jāzina pilns stāsts un visas tās peripetijas kas notikušas...
21.05.2016 15:30 |
 
Reitings 165
Reģ: 23.05.2012
"Par mani rūpējās abi vecāki, bet vienmer jutos lieka un kā apgrūtinājums...." - kas tieši Tev lika tā justies?


Nav jāpsaka - mēs viens otru nemīlam, bet paliksim kopā tevi dēļ - lai to saprastu. To vienkārši var just. Arī ja nestrīdas.
21.05.2016 15:32 |
 
Reitings 165
Reģ: 23.05.2012
Mans patēvs ir viens no foršākajiem vīriešiem, kuru es pazīstu, man prieks, ka viņš ir manā dzīvē. Liels atbalsts un izpalīgs.
Tā pat kā mana pamāte. Gluži kā viena no labākajām draudzenēm. Mēs varam stundām staigāties un pļāpat par visu un neko.
Un priekš kam tas teātris daudzu gadu garumā bija vajadzīgs - nezinu.
21.05.2016 15:36 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
nicki
Tad man jājautā kādas bija tavas attiecības ar Tēvu, ja Tu priecājies viņu pamest?
21.05.2016 15:37 |
 
Reitings 743
Reģ: 22.11.2015
Caloo
Man nav 25, sen vairs nav.
Neprasi te padomus, ja nevēlies tos pieņemt. Kas jādara, jāņem Tava sieva un ar pirkstu jākrata, sakot, ka tā nedrīkst?
Samierinies, ka esi mājās otrās šķiras cilvēks un viss. Ne jau velti sieva krāpj. Ja sēdi cosmo, čīksti un ļauj sev dirst uz galvas, tad vien saprotu, kāpēc Tevi krāpj...:-D
21.05.2016 15:39 |
 
Reitings 165
Reģ: 23.05.2012
Caloo, es nepriecājos pamest viņu, bet priecājos par to, ka man beidzot būs normāla ģimene, ar atklātiem vecākiem..
Es nesaprotu - tu domā, ka tad, kas jūs izšķirsities tu pazudīsi no viņu dzīves...? Tā taču tas nenotiek.
Man drīzāk sāk likties, ka
1) tev tiešām vienkārši vajag iemeslu,lai paliktu tuvu sievai
2) tev ir bail, ka sieva atvedīs mājās citu, kurš kļūs par patēvu

Es tev varu pateikt,ka šķiršanās gadījumā nemainās bērna mīlestība ne pret vienu, ne pret otru vecāku. Tā pat, kā nemainīsies tava mīlestīa pret bērniem..
Šķiršanās ir vienkārši fakts,kas jāpieņem. Un daudzos gadījumos pat tā ir labāk nekā palikt kopā.
21.05.2016 15:47 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Gledisa
Tu jauc dažādas lietas. :)
Es uzklausu to ko Jūs rakstiet. Tas nebūt nenozīmē, ka man viss ir jāpieņem un jāmēģina dzīvot tā kā Jums šķiet pareizāk. Jūs komentējiet zinot tikai to, ko es uzrakstīju par situāciju un turklāt izejot no savas pieredzes, kas var būt absolūti savādāka nekā manējā. Mēs mierīgi varam apmainīties ar šo pieredzi un palikt katrs pie sava viedokļa, es absolūti neiespringstu kādu par kaut ko pārliecināt. :)
21.05.2016 15:49 |
 
Reitings 165
Reģ: 23.05.2012
Bēni priecāsies par priecīgu tēti, tā pat kā par priecīgu mammu.
Neizklausās,ka jums tur mājās valda super forša mājīguma sajūta.
Bet ja reiz tev liekas, ka bērniem tas ir vajadzīgs - dzīvo kā vēlies. Varbūt pati sieva aizies pirmā, ko tu zini... Es nesaprotu kā tā var dzīvot, atvaino.
21.05.2016 15:50 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Cik veci ir bērni? Un tagad pastāsti, zinot ka sieva tevi krāpj tu esi gatavs svētkus un kopīgās brīvdienas pavadīt kopā ar sievu nepazaudējot smaidu un prieku sejā? Esi gatavs viņu apskaut, izrādīt uzmanību par spīti krāpšanai? Esi gatavs pret viņu izturēties ar cieņu un mīlestību? Vai tu spēsi būt tāds kā biji, kad sieva nekrāpa? Ja uz kaut vienu no šiem jautājumiem atbilde ir nē, tad varu teikt vairākumam. Nemoki bērnus! Biju maza, jutu to sajūtu kad vecāki vairs nemīl viens otru, kad neredzu un nejūtu to sajūtu kāda ir tad ja viss ir labi. bez maz vai depresijā kritu. Nevarēju ciest. Būtu laimīga ja viņi jau tad būtu šķīrušies. Es kā bērns gribēju redzēt īstu ģimeni. Bet jā, biju pārāk vāja un neteicu to skaļi. Diemžēl. Būtu pateikusi skaļi varbūt tās muļķības būtu beigušās agrāk. Neesi muļķis. Bērni nav muļķi. Visu jūt.
21.05.2016 15:51 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
nicki
Paldies par viedokli. Man būtu ļoti daudz jāraksta un jāiegrimst detaļās par to kādi ir bērni, mūsu attiecības utt, lai paskaidrotu kāpēc domāju tā kā domāju. Nav vajadzības to darīt, es gribu vienkārši saprast kā mēdz būt ar citiem un izlobīt priekš sevis ko noderīgu.
21.05.2016 15:54 |
 
Reitings 165
Reģ: 23.05.2012
Ķiršu zēns, jā, labākais padoms ir tavs - kārtīgi drāzt to sievu, kas šļūc pa kreisi.. :-D tiešām noderīgi, vienīgi, sievai diezvai mājādz ir vajadzīgs sekss, to viņa dabūn citur. :-D
21.05.2016 15:54 |
 
Reitings 165
Reģ: 23.05.2012
Cik veci ir bērni? Un tagad pastāsti, zinot ka sieva tevi krāpj tu esi gatavs svētkus un kopīgās brīvdienas pavadīt kopā ar sievu nepazaudējot smaidu un prieku sejā? Esi gatavs viņu apskaut, izrādīt uzmanību par spīti krāpšanai? Esi gatavs pret viņu izturēties ar cieņu un mīlestību? Vai tu spēsi būt tāds kā biji, kad sieva nekrāpa? Ja uz kaut vienu no šiem jautājumiem atbilde ir nē, tad varu teikt vairākumam. Nemoki bērnus! Biju maza, jutu to sajūtu kad vecāki vairs nemīl viens otru, kad neredzu un nejūtu to sajūtu kāda ir tad ja viss ir labi. bez maz vai depresijā kritu. Nevarēju ciest. Būtu laimīga ja viņi jau tad būtu šķīrušies. Es kā bērns gribēju redzēt īstu ģimeni. Bet jā, biju pārāk vāja un neteicu to skaļi. Diemžēl. Būtu pateikusi skaļi varbūt tās muļķības būtu beigušās agrāk. Neesi muļķis. Bērni nav muļķi. Visu jūt.


+++++++++
21.05.2016 15:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits