Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mātes-meitas attiecības

 
Reitings 103
Reģ: 07.05.2016
Viņai vienmēr viss ir svarīgāks par mani.Viņa visu savu laiku velta savam boyfriendam(tagad jau vīram),bet es paliku viena...Tagad es dzīvoju savā dzīvoklī,bieži braucu pie viņas ciemos,atvedu kaut ko un arī tad viņa neizrāda interesi par mani.Pirmajā vietā viņai ir viņas vīrs.Raivo jau ir 56 gadi,bet viņš uzvedas kā bērns-var mani apsaukāt par neglīteni,idioti,žurku utt.Es šos vārdus dzirdu no viņa kādus 10 gadus(t))un mamma smejas par to.Un kad es apvainojos,viņa kliedz,ka es bojāju visiem garastāvokli,nesaprotu jokus utt.(t)Māte man nekad nezvana,nekad nevar atbraukt,kad es viņai zvanu,pirmais ko es dzirdu-ko tev vajag ?Kāpēc es esmu pelnījusi tādu attieksmi ?Es daru visu viņas labā.Vajag mašīnu-nopirku,vajad remontu mājā-nākamajā dienā jau noalgoju strādniekus,grib slēpot-ok,braucam(t)Un visvairāk mani ir sāpinājis tas,ka viņa pateica,ka viņai ir kauns par tādu meitu kā es.Visiem ir normālas meitas,bet es esmu nejedzība:'-(Es saprotu,ka man dzīvē nav vajadzīgs cilvēkus,kurš mani nemīl,bet tā ir māte-man citas nekad nebūs:-/Ko man darīt ?Es nevaru izturēt viņas attieksmi pret mani(t)
21.05.2016 10:41 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Ieteiktu maksimāli attālināties no viņas. Jā, viņa ir Tava māte, bet tas diemžēl negarantē savstarpēju cieņu un mīlestību, nepievērs tik lielu uzmanību tam, ka viņa ir Tava māte, domā par viņu kā par cilvēku, kurš Tev liek justies slikti, nenovērtē Tevi, ar kuru Tev diemžēl ir maz kā kopīga.
Un neizdabā viņas iegribām un kaprīzēm.
Ja viņa negrib Tevi savā dzīvē, neuzspied sevi.
21.05.2016 10:46 |
 
Reitings 743
Reģ: 22.11.2015
Pazīstu tādas, kurām vecis vissvarīgākais.
Man ir palaimējies ar savu mammu.
Un man pašai ir meita un meita ir arī mana labākā draudzene, visu izstāstu, kopā smejamies, kopā pat muļķības sastrādājam.
21.05.2016 10:55 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Pareizi marissa saka. Distancējies no viņas. Pašai ar laiku kļūs veiglāk. Un nepēc viņai mašīnas, un netaisi remontus.
21.05.2016 10:58 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Drausmas. Lielā mērā attiecības starp vecākiem un bērniem balstās tieši vecāku attieksmē pret bērniem. Nu ja ir šāda attieksme no mātes, tad dzīvo savu dzīvi un centies pārāk daudz nekontaktēties. Varbūt pienāks brīdis, kad pati meklēs tevi rokā.
21.05.2016 11:04 |
 
Reitings 743
Reģ: 22.11.2015
Ļoti jau "smieklīgi", ka apsaukā svešs vecis. Pa muti tādam. Un tādu māti arī ignorēt.
21.05.2016 11:05 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Ar varu nevienam mīļa nekļūsi, pat, ja tā ir pašas māte. Neizej uz kontaktu pēc savas iniciatīvas. Kur tik ļoti var sevi necienīt, lai 10 gadus ļautu sevi saukt par žurku un idioti un Tu vēl turpinātu pirkt mašīnas? Gan jau ir citi cilvēki, kuri tevi mīl un kuriem esi vajadzīga, tāpēc beidz ubagot savas mātes mīlestību.
21.05.2016 11:05 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.05.2016
Es nevaru neko nedarīt viņas labā,jo:
1.Viņa ir mana māte
2.No viņas mutes sāk klīst baumas par to,ka esmu nepateicīga utt.(t)
21.05.2016 11:07 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nu priekš kam tev to vajag? Ar varu mīļa nebūsi, tapēc labāk esi kopā ar cilvēkiem, kuriem tu esi laba un forša tāda kāda esi.
21.05.2016 11:07 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es droši vien neattālinātos no mammas, tiesa.. nopietni ar viņu aprunātos par sāpīgo tēmu. Pateiktu, ka viņa ir mans tuvākais cilvēks un es vienmēr būšu līdzās, rūpēšos.. tomēr labprāt tiktos tīkamākā gaisotnē (bez Raivo).
21.05.2016 11:09 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.05.2016
cormeum,esmu runājusi ar viņu.Viss beidzās ar to,ka viņa apsolīja,ka viss būs labi,viņa parunās ar Raivo utt.Bet nekas nemainās(t)Viņa aizmirsa par savu solījum:-/
21.05.2016 11:12 |
 
Reitings 465
Reģ: 27.04.2015
Tu kaut ko tādu pieļauj? :D
Es neuzskatu, ka tas, ka viņa ir mamma ir pietiekams iemesls lai tādēļ no cilvēka nedistancētos.
21.05.2016 11:16 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es domāju, ka ir vērts šo sarunu atkārtot... Vari arī pateikt, ka Raivo ir tāds, kāds viņš ir .. un ja 10 gadus šādi pret Tevi izturas, tad Tev nav lielas ekspektācijas uz pārmaiņām.. tāpēc mīļā miera labad ar mammu pavadītu laiku, kad viņš nav blakus :)
21.05.2016 11:17 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.05.2016
cormeum,ar viņu nevar pavadīt laiku divatā,jo viņa vienmēr velk Raivo visur līdzi vai pļāpā ar viņu pa telefonu.Vakar bijam veikalā,viņa 2 stundas ar viņu runāja pa telefonu un ignorēja mani(t)
21.05.2016 11:21 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Situācija smaga, bet es tomēr uzskatu, ka vajag runāt, runāt, izteikties utt.

Varbūt mamma vienu dienu sapratīs savu kļūdu..

Es pilnībā droši vien nevarētu atsvešināties.. mana sirds nebūtu mierīga.. un sirdsmiers ir svarīgs..
21.05.2016 11:25 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Nu bet tikai tāpēc, ka viņa ir Tava mamma Tev nav viņai jāizdabā un viss jāpērk.
21.05.2016 11:31 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ir tādas, kuras uzskata,ka bērni nekur nepazudīs un var necensties, izturēties pavirši.
ar mani apsaukāt par neglīteni,idioti,žurku utt.

Kāpēc Tu vispār ļauj ,lai viņš Tevi apsaukā?
mamma smejas par to.Un kad es apvainojos,viņa kliedz,ka es bojāju visiem garastāvokli,nesaprotu jokus

un ja Tu viņas vīrieti nosauktu kādā "mīlvārdiņā" viņš vai viņa neapvainotos? Tikpat labi Tu arī viņam arī vari veltīt jaukus vārdus un pēc tam teikt-tas bija jox,bet tad Tu būtu viņa līmenī un atkal muļķīgi pieaugušam cilvēkam tā darīt.
Māte man nekad nezvana,nekad nevar atbraukt,kad es viņai zvanu,pirmais ko es dzirdu-ko tev vajag ?

Kāpēc Tu viņai zvani , uzplijies, ja reiz viņai nemaz tik ļoti nevajag Tavus zvanus? Kāpēc brauc ,ja viņa pati nekad nevēlas pie Tevis atbraukt?
Vajag mašīnu-nopirku,vajad remontu mājā-nākamajā dienā jau noalgoju strādniekus

Un ko tas viņas vīrietis dara? Kāpēc Tev tas viss jāpērk, jātērētjas remontam? Kā viņa to pamato? Dēļ tā ,ka tā māja paliks Tev? Tas tēviņš ,kaut ko pērk ,iegulda , vai arī Tu kā muļķe visu nopērc, ieguldi un šis tik ierēc?
No viņas mutes sāk klīst baumas par to,ka esmu nepateicīga utt.

Kur viņa redz nepateicību?
Manuprāt, Tu jau esi atrastrādājusi viņas ieguldījumu Tevī ,jo mašīnu nopirki, mājas remontam piemeti ,vai arī izmaksāji (nezinu kā tur īsti ir). Citi bērni to nevar atļauties, vai arī nemaz negrib palīdzēt.
Es Tavā vietā distancētos no viņas, neko daudz vairs nepalīdzētu .
Viņi ir precējušies?
21.05.2016 11:32 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Man mana mamma bērnībā atceros teica - bieži vien bērni, kurus māte atstumj, apsaukā un nevērīgi izturas tāpat skrien pie mammas un vēl vairāk kā tie pie "labajām" mammām. Un es sapratu, ka tā arī ir. Meitām ir ļoti svarīgs mammas atzinums, lai mamma lepojas, sajust ka ir vajadzīga mātei.

Es arī zinu vienu meiteni līdzīgā situācijā, viņas patēvs viņu sita un apsaukāja. Mamma neko. Aizstāvēja "mīļoto". Kad radi līda vidū viņa bļāva kā negudra,lai nelienam viņu dzīve. Ko viņa izdarīja? Distancējās no mammas. Jo es, uzskatu, ka nedrīkt ļaut sevi morāli iespaidot, jo tad tu ar savu sāpi atspoguļosies uz saviem bērniem un savu otro pusīti:-|
21.05.2016 11:33 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.05.2016
cormeum,arī man ir tāda situācija,kad nezvanu viņai vairākas dienas man nav sirdsmiera.Uzreiz rodas domas,ka varbūt kaut kas ir noticis,varbūt viņai kaut kas ir vajadzīgs utt.Es saprotu,ka māte mani izmanto,it īpaši,kad prasa kaut ko nopirkt.Viņa zin,ka es pelnu ļoti labi,man ir ietekmīgie draugi,tāpēc laikam viņa un uztur kontaktu ar mani...(t)
21.05.2016 11:34 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.05.2016
sniegpulksteniite,esmu arī viņu saukusi par stulbeni,kurš pat naglu iesist nevar,bet mamma uzreiz sāka bļaut man virsū,ka es esmu bezkaunīga,man nav tiesību ar viņu runāt.Viņš neko nedara mājā,tikai dod stulbus padomus par to,kā man rīkoties ar savu naudu(t)Pateicoties savai draudzenei,atradu viņam darbu,bet viņš žēlojas par to,ka atradu viņam tādu darbu-viņš strādā par vadītāju un viņam vienkārši vajag aizvest bērnus uz skolu/mājās/uz papildnodarbību utt.(t)
21.05.2016 11:39 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Hmnnn, liekas ka tu par daudz lauj sev kapt uz galvas. Es saprotu, ka gimene jamil, bet nu , tiesam, ir jaciena sevi un jazin sava vertiba. Ir diemzel tadi cilveki, kam ka tikai izdaba un noperc tad esi labs, ar to jarekinas, bet sevi jaciena!
21.05.2016 11:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits