Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

atceļam kāzas

 
Reitings 646
Reģ: 05.03.2011
Vienmēr šķitis, ka, ja cilvēki nevēlas viens ar otru būt kopā līdz mūža galam, tad attiecības nav godīgas, īstas, un tās ir tikai laika jautājums.

Kāzu datums,mums ir nolikts (šogad). Bet vīrietis ir pārdomājis. Kaut arī redzēja mēnešiem ilgi,ka meklēju, domāju viskaut ko. Viņš klusēja. Pati regulāri ar viņu par šo tēmu runāju- viņš klusēja.
Tad nu pati izvilku no viņa, ka viņš nav pārliecināts...varbūt, kaut kad gribēšot precēties. bet ne tagad.

Vai attiecībām ir turpinājuma? Vai mēs turpinam dzīvot bez mērķa- ar varbūt,kaut kad mūsu dzīves saistīsies?
Esmu ļoti vīlusies un izsista no sliedēm. kaut kā sāpīgi.
18.05.2016 09:01 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
gabijagabija, mans citāts laikam bija aktuālāks 2. filmā, kad Mr.Lieliskais nebija apgredzenojis Keriju, bet tad viņš šo kļūdu laboja pēc Eidena skūpsta :D Labojiet, ja kļūdos! :D

Tā aizmukšana no kāzām vispār bija kronis! Īsts vecis.. :D :D
18.05.2016 18:53 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Es diskusijai pārskrēju pāri, bet iekrita acīs šis teikums:
Ne jau visiem dzīves scenārijs norit kā Sex & the city filmā

Cik zinu tieši šajā filmā vīrietis aizlaidās no kāzām, jo izjuta pārāk lielu stresu/spiedienu. :D
Par tēmu - jāpiemin, ka man kāzas nav svarīgas, bet ja nu tomēr nonāktu tik tālu kā autore un tad pateiktu - nē, atceļam, tur būtu jāliek punkts. Tas, ka vīrietis negrib precēties, es varu saprast. Bet to, ka vienu brīdi ir gribējis, un tagad ir pārdomājis - nē, nē. Te nav tāda atpakaļceļa, manuprāt! Bet es tomēr uzskatu, ka labāk tad saprast pirms kāzām, ka nav īstais, nevis īsi pēc tam izšķirties. :)
18.05.2016 18:43 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
... Un kas jāvelk mugurā, lai sievišķīgums kūpētu pa visām porām :-D
18.05.2016 18:36 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Ari cosmo un citi sieviesu zuirnali nemitigi maca ka noturet virieti


pag, un veel tak ir tie visadi forshie kursi, kur virietis pasniedzejs skaidro kaa izprast (lasiit izpatikt, aprupet, noturet) to virieti :-D
18.05.2016 18:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un šajā konkrētajā gadījumā nesaprotu to vīrieša aizstāvēšanu. Ja negrib kāzas tradiridī - runā, lai kopīgi vienotos par vēlamo scenāriju. Ja negribi precētiesd tik ātri - runā. Ja negribi to un šo - runā. Te izskatās pēc kaut kāda zīdaiņa, kuram ar karoti iebaro mutē un viņš tik to muti atver, lai barību uzņemtu. Un te nu pekšņi attopas, ka nemaz taču viņam negaršo. Fū!
Neesi paverojusi cosmo vienu tendenci, lielaka dala baigas feministes, bet gadriz jebkura situacija aiztaves virieti. Ari tad ja pusmuza virietis kam vairaki berni neko nemak gatavot. Ari tad ja maksajumi uzx pusem bet gatavo un maju uzkop sieviete un tadu piemeru simtiem. Tada sajutai ka viriiesa prieksa jaizklajasa ka tepikim. Ari cosmo un citi sieviesu zuirnali nemitigi maca ka noturet virieti. Ari izskata sievetei jabut perfektai , kamer vecim jabut mazliet smukaka ka merkakim.


un te tas pats...
18.05.2016 17:56 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Protams, autorei labāk zināms, kā nonākts pie lēmuma precēties, taču MartasTantes aprakstītais situācijas variants, iešāvās prātā arī man.
Pat darba lietās gadījies, ka cilvēks vairākkārt neatbild uz kādu konkrētu vienkāršu jautājumu, bet runā par ko citu, lai gan nav iemesla apšaubīt, ka viņš zina atbildi, turklāt, jautājums neskar nekādas jūtīgas tēmas un noformulēts saprotami. Domā ko gribi, ko viņš saklausījis. Atliek tikai paraustīt plecus.

Nesaprotu, vai šī nerunāšana parādās tikai tēmās par precēšanos, vai vispār vīrietis ir tāds, ko no viņa viss ar spīlēm jāizvelk. Ja klusēšanu izraisa tikai precību temats, tas jau liecina, ka klusēšana šajā gadījumā nav piekrišana (it kā piekrītoša ņurdēšana zem deguna liekama šajā pašā kategorijā).
Ja puisis klusē par visu, par ko tiek prasīts viņa viedoklis, nevaru iedomāties, kā ar viņu vispār kopā var dzīvot.
18.05.2016 16:53 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Par biziy situāciju runājot, es šķirtos. Šādu situāciju uztvertu kā pazemojumu. Esmu pārliecināta ka nespētu būt kopā ar cilvēku, kurš nav gatavs atbildēt par saviem vārdiem un kurš spēj pārdomāt un atsaukt tik būtiskus lēmumus..


+++

Un šajā konkrētajā gadījumā nesaprotu to vīrieša aizstāvēšanu. Ja negrib kāzas tradiridī - runā, lai kopīgi vienotos par vēlamo scenāriju. Ja negribi precētiesd tik ātri - runā. Ja negribi to un šo - runā. Te izskatās pēc kaut kāda zīdaiņa, kuram ar karoti iebaro mutē un viņš tik to muti atver, lai barību uzņemtu. Un te nu pekšņi attopas, ka nemaz taču viņam negaršo. Fū!
18.05.2016 16:13 |
 
10 gadi
Reitings 4041
Reģ: 02.01.2011
varbūt ir kāds iemesls no malas, kas viņam liek šo lietu atlikt? jums nauda kāzām ir? varbūt tas pie vainas?
18.05.2016 15:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
18.05.2016 12:54 |
 
Reitings 48
Reģ: 14.07.2015
Nu nebiedējat taču meiteni! Ne visas situācijas ir vienādas. Var būt tā, bet var būt arī šitā, citādāk.
A ja nu meitene sacepusies, uzrakstījusi visu no sava "emocijas sit augstu vilni" skatupunkta, bet jūs viņu vēl uzkurinat ar šo: nodevība, neesi īstā sieviete, pamet, šķiries, nekad neprecēs...
Mierīgi, apdomīgi jācenšas palūkoties no malas un izprast vīrieti, attiecības. Arī stress var būt traucēklis. Cilvēki ir dažādi. Tieši tāpēc ir tik ļoti svarīgi izrunāties, mēģināt saprast vienam otru un pieņemt, ka tas, kas svarīgs man, var nebūt tik svarīgs otram. Un ne tāpēc, ka viss ir slikti vai nemīl.
Draudzībai un atklātībai būtu jābūt attiecību pamatā. Draudzīgai, atklātai sarunai. Un spējai pieņemt otra viedokli. Tu neesi svarīgāka par viņu. Viņš nav svarīgāks par tevi. Jūs esat pāris un abu viedokļi, vēlmes ir vienlīdz nozīmīgas.
18.05.2016 12:42 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Maģiskais vārds "stress" laikam tiešām nav ticams attaisnojums.
18.05.2016 12:36 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
martas_tante. +++
18.05.2016 12:31 |
 
Reitings 157
Reģ: 08.09.2015
Tiesi ta! Vispar nesaprotu ka ko tadu var piedot? Es taja pat vakara butu ar cemodanu prom.

Pilnībā piekrītu Rīdziniecei. Es šādu pazemošanu neizturētu, kaut kādai pašcieņai taču arī ir jābūt!
Mana bijusī klasesbiedrene bija līdzīgā situācijā. Draugs viņu bildināja, bet mēnesi pirms kāzām, kad viss jau bija sarunāts un apmaksāts, pateica, ka laikam nav vēl gatavs precēties un viņam stress, nav pārliecināts, ka būs labs vīrs utt. Tad viņš aizbrauca pastrādāt Īrijā uz 3 mēnešiem, "ķipa" nopelnīt naudu dzīvoklim, kur kopā ar to meiču dzīvos, tā arī neatgriezās atpakaļ. Satika tur citu meiteni no Lietuvas, pēc laika apprecējās ar viņu un tagad jau ir tētis. Lūk, cik ātri stress pārgāja ar citu meiteni! :-D
18.05.2016 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Manā skatījumā viss ir vienkārši - vai nu cilvēks grib precēties vai nē. Un punkts. Vēlmi nemainīs īsts bildinājums vai vienkārši sarunāšana. Ko tad pēc tam sieviete teiks - vot bija īsts bildinājums un tagad tevi ir pienākums mani precēt? Viņš jau tāpat var pēkšņi saprast, ka negribēs. Ok, te vairāk runa par to, ka nevar saprast, kas viņam galvā darās un ko viņš grib. Bet nu sorry, es nespēju iedomāties attiecības, kurās nākamais solis ir precēšanās un kāds no pāra šādi uzvedās. To taču var redzēt, grib cilvēks vai nē, vilcinās vai nē. Šī autores situācija nu nemaz neizskatās pēc tādas, kur abas puses vēlētos precēties...
Es nezinu vai spētu turpināt šādas attiecības... vienīgi sēdēt un naivi cerēt, ka pēkšņi viņa domas izmainīsies.
18.05.2016 12:23 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
viņš bija tas,kurš jau iepriekšējā gadā teica, ka šī gada rudenī precēsimies.

Es citus cilvēkus cenšos uztvert nopietni.. ja mana 2. pusīte pateiktu, ka precēs nākamgad rudenī, tad es arī lietai pieietu nopietni un sāktu nodarboties ar organizatoriskajām lietām (protams, izrunājot ar draugu dažādas svarīgas nianses).
18.05.2016 12:09 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Izklausas ļoti haotiski plānots. Nav ne īsit oficiāls apstiprinājums ka tiešām precēsieties, ne arī esat izrunājuši visu kārtīgi, bet tajā pašā laikā itkā tiek plānota kāzu norises vieta. Nesaprotu īsti kas notiek un rodas sajūta ka tavs vīrietis īsti arī neko nesaprot vai varī izvairās konkrēti.
Jāsāk ar to ka viss tiek izrunāts, no A līdz Z, vai vispār viņš grib precēties.
Es pat nevaru apstiprināt minējumu par kāzu atcelšanu, jo no sākta gala izklausas ka īsti nekādas kāzas netiek rīkotas.
18.05.2016 11:58 |
 
Reitings 833
Reģ: 10.03.2013
Ļoti patīk martas_tante viedoklis.
Un sevi zinot - es drīzāk būtu tā, kas atceltu kāzas.
18.05.2016 11:55 |
 
Reitings 165
Reģ: 23.05.2012
Grūti jau teikt, zinot tikai vienas puses viedokli un redzējumu.. Bet atklāti sakot, atstāj tādu iespaidu, ka pati izveidoji šo situāciju bez viņa tādas reālas piekrišanas - pati plānoji un ņēmies, kā pati saki, pat neapspriedāties īsti. Un vīrietis tajā visā pazaudē to savu vīrišķīgumu, savu viedokli. Varbūt viņš tev bija kaut ko teicis, bet tu biji tā aizrāvusies, ka negribēji to nemaz dzirdēt. Varbūt tev vienkārši jānomierinās, jums abiem jāapdomājas, un tev jāļauj viņam būt vīrietim, pašam izlemt, varbūt pat bildināt.
18.05.2016 11:46 |
 
Reitings 97
Reģ: 24.03.2016
Esmu bijusi saderināta. Un es biju tā, kas vilka un vilka to "varbūt nākamgad"? Jo es pēc tam sapratu, ka negribu viņu precēt. Pēc tam izšķīrāmies. Nu tā gadās.. labāk pirms nekā pēc kazām.
18.05.2016 11:44 |
 
Reitings 165
Reģ: 23.05.2012
Koemtāros autore minēja, ka viņa esot pateikusi, ka attiecības diezvai var turpināt pēc tādas situācijas... un izskatās,ka vīrietis neiebilst. Es domāju, tas izsaka daudz.
Ieteiktu autorei, kā arī nesenās bildinājumu diskusijas autorei un meitenēm līdzīgās situācijās izlasīt grāmatu Stīvs Hārvijs "rīkojies kā sieviete,domā kā vīrietis" ļoti labi paskaidrots par vīriešu domāšanas veidu, attiecībām un pat vesela nodaļa par bildināšanu, kāzām utt..
Viņš arī rakstīja, ka,ja vīrietis mīl, viņš precēs savu sievieti. Ja nē, tad visticamāk, viņam galvā ir doma - bet varbūt tur ārā ir kāda vēl piemērotāka?
Bet varbūt viņam vajag tevi pazaudēt, lai saprastu, ka tu esi tā īstā un vienīgā. Arī tā mēdz būt.
18.05.2016 11:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits