Negribu iepazīties ar drauga māti

 
Reitings 6
Reģ: 16.05.2016
Esam kopā gadu, dzīvojam kopā apmēram pus gadu. Neesmu iepazinusies ar vīrieša vecākiem un negribu.
Otrkārt, baidos, ka viņai būs grūti pieņemt mazuli no iepriekšējās laulības. Sanāk, ka viņa pēkšņi ir audžu-vecmāmiņa. Domāju, ka katra sieviete pēc 45+ negaidīs atplestām rokām "svešu bērnu".
Vienreiz tā starp citu vīrietis gribēja parādīt izdevušos foto no fotosesijas, kur bija abi ar mazo, māte neesot gribējusi skatīties. Tāpēc tas man liek baidīties un negribēt iepazīties ar viņu...:-/
Vīrietis ir pieņēmis mazo, reizēm saka, ka nejūtas nemaz dīvaini un mazo uzskata par savu meitiņu.

Kādas ir jūsu attiecības ar draugu mātēm un varbūt kādai ir bijusi līdzīga situācija, ka ir bērniņš no citām attiecībām un kā to pieņēma jaunā drauga vecāki!?
17.05.2016 19:45 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
bet attiecībās, kas ilgst ļoti mazu laiku uzspiest man svešu bērnu nav forši. un nē, bērns nav jāatstāj mājās, bet nav arī katrām varītēm visur jāstiepj līdz.

Viņa tev bāž to bērnu virsū? Kur tavuprāt to bērnu likt, ja ne mājās, ne ciemos? Varbūt tad tai radiniecei pašai neierasties? :-/
17.05.2016 22:10 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
es domāju, ka tev jāsper solītis pretim un jāiepazīstās ar drauga mammu.
ja viņa tevi neatzīst, neizturas draudzīgi un labi, tā būs viņas izvēle. tik pat labi viņas izvēle var būt palikt neitrālai vai sadraudzēties ar tevi, tikai jādod iespēja.
atsakoties iepazīties, tu viņu nedaudz stum ārā no drauga dzīves un tas nav pareizi, īpaši, ja redzi ar šo vīrieti nākotni.
17.05.2016 22:11 |
 
Reitings 619
Reģ: 09.10.2012
pirmaja reize ej tikties bez maza .. paskatisies kas un ka un tad jau redzes!
17.05.2016 22:13 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Zoyya, neiepazīstoties nebūs iespējas jums abām iepatikties viena otrai un satuvināties..
+ Tas nu gan ir skaidrs!
17.05.2016 22:15 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
booboo Nu jā, mēs jau nezinām to situāciju, tā kā laikam muļķīgi būtu Tevi nosodīt.

Varbūt tiešām pirmajā tikšanās reizē bez bērniņa aizbraukt, lai nav šoks māmuļai. :-D
17.05.2016 22:42 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Te, manuprāt, vispār jāskatās pēc situācijas. Vai autore ir draugam izteikusi vēlmi beidzot iepazīties arī ar viņa vecākiem? Kāpēc gan drauga mātei vajadzētu izrādīt kaut kādu interesi, vaicāt kā klājas utt., ja viņai autore ir pilnīgi svešs, nepazīstams cilvēks? Tādā gadījumā ir pilnīgi saprotama mātes nevēlēšanās arī skatīties bildes - kāpēc viņai vajadzētu justies ieinteresētai, ja viņa, pieaudzis cilvēks būdams, redz, ka dēla draudzenei nemaz negribas ar viņu pat iepazīties.
Atbildot uz jautājumu - nu nekas slikts jau nenotiks, ja arī nekad ar viņu neiepazīsies, tikai tādā gadījumā nevajag gaidīt no drauga mātes nez kādu interesi vai draudzīgu attieksmi, ja viņa nekad mūžā Tevi pat satikusi nav.
17.05.2016 22:54 |
 
Reitings 229
Reģ: 10.02.2014
Persephon jā, bija skarbi! Pat pirms autore aprakstīja situāciju domāju, ka tā nevar izteikties ("jau paspējusi izšķirties un bērnu sagādāt") Pfff.... Nezini Tu situāciju! Un tad vēl "piedošanu, es tā domāju". Ja vajag atvainoties uzreiz pēc uzrakstītā, tad varbūt labāk nemaz nerakstīt, ne?

Ceru, ka šis Tev nedaudz lika apdomāt, ka nevar cilvēkus uzreiz tiesāt
Meitai drīz būs gandrīz 4, tēvs pirms 2.5 gadiem cieta avārijā
17.05.2016 23:18 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
jā, viņa man bāž to bērnu virsū, jo es negribu visur doties ar svešu bērnu. un nē es negribu, lai vienmēr uz manu māju tiktu ņemts bērns, kas sagāž visu un izvanda un rausta kaķi. un jā es ļoti labi saprotu, ka tādi ir bērni, tāpēc neko nesaku. bet iekšēji neesmu apmierināta, jo nē tas nav viņas bērns un manu radinieku. visiem nepatīk sveši bērni, to derētu saprast. tāpat kā bērnam ir tēvs un māte, vecmāmiņa, tante un krustmāte. bet karam jau savas domas :)

ar to es gribēju autorei ieteikt saprast arī māti, ne visi tik viegli pieņem svešus cilvēkus, ir jāaprod. tas nebūt nenozīmē, ka ko sliktu vēl vai kkā tā.
17.05.2016 23:28 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
jā, viņa man bāž to bērnu virsū, jo es negribu visur doties ar svešu bērnu. un nē es negribu, lai vienmēr uz manu māju tiktu ņemts bērns, kas sagāž visu un izvanda un rausta kaķi. un jā es ļoti labi saprotu, ka tādi ir bērni, tāpēc neko nesaku. bet iekšēji neesmu apmierināta, jo nē tas nav viņas bērns un manu radinieku. visiem nepatīk sveši bērni, to derētu saprast. tāpat kā bērnam ir tēvs un māte, vecmāmiņa, tante un krustmāte. bet karam jau savas domas

Un, ja viiņas bērns tā darīs tad tevi tas pēkšņi netraucēs? Varbūt pastāsti tai radiniecei - vismaz zinās tavas domas un varēs izvēlēties, vai vēlas ar tādu cilvēku kā tu vispār kontaktēties... ;-)
17.05.2016 23:36 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
raven nu žēl , ka nespēj plašāk domāt un saprast, ka jā ir cilvēki, kam nepatīk sveši bērni?! nu un kas par to? tāpēc es būtu sliktāks cilvēks? vai darītu tam bērnam pāri? jau pieminēju, ka to paturu sevī un nekādi neizrādu bērnam. pamato, kāpēc ar mani nevajadzētu kontaktēties, tikai tāpēc, ka es domāju un jūtos savādāk?
17.05.2016 23:41 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Zoyya, ja vecāki jautā, kad brauksiet iepazīties, tad nevar teikt, ka neliekas ne zinis. Tev būs jāsper tas pirmais solis un labāk atlaid to situāciju ar bildi. Tas nav rādītājs, Tu tur nebija klāt un nezini, kādos apstākļos un kāpēc tas bija pateikts. Tagad Tu un Tavs bērniņš viņiem tiešām esat gandrīz vai sveši cilvēki, un cilvēki ir dažādi, dažiem ir grūti pieņemt jaunus cilvēkus savā tuvāko lokā. Ir jāpaiet laikam un jāsatuvinās pakāpeniski, tajā skaitā arī braucot ciemos un uzņemot pie sevis ciemos. Tāpat arī nevajag pārdzīvot, ja viņi sākumā ir atturīgāki, noteikti nevajag uzreiz salīdzināt ar saviem vecākiem. Nevajag uzreiz to atturību uztvert kā sliktu attieksmi, viņi vienkārši jūs vēl nepazīst.
17.05.2016 23:43 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
labāk atlaid to situāciju ar bildi. Tas nav rādītājs, Tu tur nebija klāt un nezini, kādos apstākļos un kāpēc tas bija pateikts

+1. Un kas tas vispār par jautājumu, vai var neiepazīties? Ja vēlies nākotni ar šo vīrieti, tad nāksies. Jo pašlaik abās pusēs sēž kazas.

Kā pati rakstīji- vecvecākus mazajai nemeklē. Tad varbūt risinājums ir apciemot 2vatā ar draugu un mazo atstāt mājās? Attiecīgi, tad jau pamazām redzēs kā veidojas attiecības un, ja viss būs ok, tad arī meitiņu ātri pieņems.
17.05.2016 23:55 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Nelasīju komentārus,bet varu sadalīties ar savu pieredzi. Es savai mammai biju "bērns no iepriekšējām attiecībām." Pieņēma mani gan jaunais tētis, gan viņa vecāki, gan māsas ar ģimenēm. No sākuma vecāki esot bijuši nedaudz skeptiski, bet tas ātri pārgājis. Esmu uzaugusi ar domu,ka tēta vecāki ir mani īstie vecvecāki un reti aizdomājos,ka puse no radiem nemaz neskaitās mani īstie radi. Ar to visu gribēju pateikt, lai Tu dod iespēju sava mīļotā vīrieša ģimenei iepazīt Tevi un Tavu meitiņu! :) un ceru, ka jums viss būs tik pat pozitīvi kā manā gadījumā :)
18.05.2016 00:18 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
pamato, kāpēc ar mani nevajadzētu kontaktēties, tikai tāpēc, ka es domāju un jūtos savādāk?

Ja tev pašai tas ir tik nepatīkami, tad vai tad tev nebūs labāk, ja nenāksies atrasties šī bērna sabiedrībā? Turēt visu iekšā nav veselīgi ;-) Vai tiešām, ja šis nepaklausīgais bērns būtu viņas miesīgais, tas situāciju uzlabotu - tevi tā uzvedība nešķistu tik kaitinoša?
18.05.2016 00:20 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
ir redzams, ka nevari pamatot savu viedokli, tik izrādi, ka nespēj pieņemt citu cilvēku viedokli un sajūtas. nav tagad runa par to, būtu vai nebūtu utt. atbildēju uz konkrētu diskusiju, ka jāpaskatās arī no otras puses un jāļauj cilvēkam ar to aprast, ne visi viegli aprod ar svešiniekiem.
18.05.2016 00:27 |
 
Reitings 285
Reģ: 29.01.2009
Mīļā autore, viss, ko tu esi uzrakstījusi, ir tikai tas ka, pirmkārt PATI negribi tikties ar drauga māti un ka "es domāju", "baidos, ka", "man liekas" ka "es viņa mātei nepatīku". Jūs ne vārda neesat pārmijušas savā starpā, bet tu esi uzvērpusi tādu problēmu pilnīgi no zila gaisa.
Kā tu vari plānot nākotni ar šo vīrieti, pat neiepazīstoties ar viņa ģimeni?:-/ Nu kā? Tas nav pārmetums no manas puses, es vienkārši nesaprotu.
Ka jau meitenes teica, izrādi iniciatīvu, beidzot iepazīsties ar drauga māti, dod laiku jūsu attiecībām attīstīties, parādi, ka tava attieksme pret viņas dēlu ir mīlestības pilna un ar tālejošiem plāniem, un, ja tad rodas problēmas, tad skrien sūdzēties forumā par vīramāti-vellamāti!
Pagaidām tu tikai meklē attaisnojumus, lai nedarītu to, ko pašai negribas un centies vainu novelt uz viņa māti, par kuru visopār neko nezini, tikai dēmonizē viņu savā nodabā.
18.05.2016 10:47 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Es nezinu, man nebūtu iebildumu, ne pret vīrieti ar bērnu, ne pret znotu vai vedeklu ar bērnu. Sievietei nevajadzētu būt problēmām pueņemt svešu bērnu. Kāpēc?
18.05.2016 10:58 |
 
Reitings 2042
Reģ: 21.02.2015
Persephon jā, bija skarbi! Pat pirms autore aprakstīja situāciju domāju, ka tā nevar izteikties ("jau paspējusi izšķirties un bērnu sagādāt") Pfff.... Nezini Tu situāciju! Un tad vēl "piedošanu, es tā domāju". Ja vajag atvainoties uzreiz pēc uzrakstītā, tad varbūt labāk nemaz nerakstīt, ne?

Ceru, ka šis Tev nedaudz lika apdomāt, ka nevar cilvēkus uzreiz tiesāt


Pilnīgi piekrītu. Fuj, fuj. Ne kripatiņas līdzcietības vai līdzjūtības. Un pat, ja pameta, nu un? Nekas šajā dzīvē nav, kā saka for granted. Arī mīlošs draugs un vīrs. Šī lietotāja, manuprāt, vispār ir ļoti pamanāma ar savu paštaisnumu un pārākuma apziņu pret pārējiem.
18.05.2016 11:03 |
 
Reitings 2
Reģ: 20.11.2014
Mēs kad sagājām kopā ar vīru, man arī bija bērns. Pirmo pus gadu vai pat gadu ar viņa vecākiem netikāmies, biju jauna un muļķe, visi zināja ka man ir bērns. Mamma un audžu tēvs pieņēma mani un bērnu, ja nemaldos pirmā mamma atbrauca ciemos pie mums. Par brāļiem un māsām vīra arī varu teikt tikai to labāko, visi pieņēma un bērns tiek pieņemts kā vīra. Vienīgi no vīra radinieku vienas ģimenes ir dažādi teksti izskanējuši. Tas man liekas viss jocīgākais, jo ja vecāki un tuvākie radi ir pieņēmuši, tad kāda starpība ir pārējiem. Bet nu gan jau šis jautājums sakārtosies.
Ko varbūt ieteiktu, neņem galvā par to bildi un neesi lepna, ir kādi svētki brauc ar draugu kopā un iepazīsti jaunos radiniekus. Varbūt tīri sakarīgi cilvēki:-D
Varbūt viņa mamma ar atturas nedaudz no visa, jo ja jau dzīvo kopā un esi par lepnu ka nevari aizbraukt, tad kapēc viņai izrādīt interesi par Tevi.
Nopērc kas viņai garšo un tēvam , ņem ziedus un laid ciemos.
18.05.2016 11:35 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Mani nepieņēma ne tēva māsa, ne viņas bērni. Vienu reizi visus tik redzēju.
Un mātes brālis arī mani nav pieņēmis.
Esmu īstā radiniece viņiem.
Tie tāda tipa cilvēki ir un tur neko nevar padarīt.
Bet, lai jau viņi vārās savās sulās!!!:-D:-D:-D
Pret mani ļoti labi izturas vīramāte. Neko sliktu nevaru teikt.
22.05.2016 13:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits