Sliktas ziņas tiem, kas ārzemju interneta veikalos pasūta viltotas dizaineru preces -aliexpress.com?

 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Vai aliexpress.com skaitās viltojumi? veicu pasutijumu tagad nezinu vai sanjemsu? vai ebay ari skaitas viltojumi? Pēc būtibas visa ķinas prece ir viltojumi sanak :D
17.05.2016 10:42 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Labaakais , ka tu sveeti tici , ka brends ir taa veerts , lai maksaatu tuukstoshus :D :D :D
tik sekla domaashana ! :-/
17.05.2016 22:29 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Ko tavuprāt nozīmē "tā vērts" un ko nozīmē "maksāt tūkstošus"? Ja tu pērc luksusa segmenta viltojumus, tad vienkārši muļķo sevi un izskaties smieklīgi. Ja vidusmēra, tad kāda jēga? Kāda jēga pirkt viltotus Converse, MK vai MJ?
17.05.2016 22:38 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
tas ir vērts tiem, kas to var atļauties un novērtē atšķirību :)
apbrīnojama tava spēja strīdēties ar visām šeit, mēs visas esam seklas, bet tu esi gudra, nēsājot feikus, right?
17.05.2016 22:39 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Tieshi taa . nezin kaapeec aarpus shii foruma lielaakaa dalja domaa tieshi taapat kaa es , bet nekas , man gabals no taa nekriit nost , ka sheit mani nesaprot . Cik varat te vaariities ? Pirku un pirkshu ! :-P:-P:-P
17.05.2016 22:48 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Ja tu pērc luksusa segmenta viltojumus, tad vienkārši muļķo sevi un izskaties smieklīgi.

kaada atshiriiba starp fake un ne fake ? kaa no malas to var pateikt un taadaa gadiijumaa kaa tu vari apgalvot , ka izskatos smiekliigi un sevi mulkoju ?
Es peerku to , kas man patiik . Mulkiigi maksaat vairaak naudas nekaa taa prece reaali izmaksaa . Neviena soma nevar maksaat tuukstoshus ! Tas , ka uzliek taadu cenu nenoziimee , ka taa cena attaisnota , vienalga kaadas speejas tai nepiedeeveetu , taa ir tikai soma ! (e)
17.05.2016 22:51 |
 
10 gadi
Reitings 1476
Reģ: 17.01.2013
Starp citu, vai Tu zini, ka viena otra slavena brenda drēbes ik pa laikam šuj arī Latvijā? Vienkārši noalgo apakšuzņēmēju, kas tad arī tās šuj? Viena no šādām šūšanas fabrikām, kas regulāri saņem šādus pasūtījumus, ir tepat Rīgā, vēl viena Kurzemē.


polarn o pyret. mercedes benz- tas Kurzemē.
17.05.2016 22:52 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
labi snobes , varat taalaak variities savaa sulaa par to cik necieniigi pirkt feikus :D
17.05.2016 22:53 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Cik varat te vaariities

Vāries jau tikai tu :-P
17.05.2016 22:55 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Šitā, starp citu, forši vārīt - uzliekot karoti pāri. Nepārvārās pāri malām. :)
17.05.2016 23:02 |
 
Reitings 229
Reģ: 10.02.2014
Vienmēr var saprast, kuram ir fake somas. Sevišķi saprot tie, kuriem ir autentiskas. Neviss pēc izskata un dizaina tieši (pieņemot, ka tiešām ļoti kvalitatīvas) bet pēc īpašnieces dzīvesstila.

Sorry, bet ir tā, ka
tramvajs un tava "5000 verta" somina neit kopa

Ļoti bieži redzu meitenes ar LV, Gucci, Burberry somām un uzreiz skaidrs - nav īsts. Apģērbusies var būt smuki, bet nekāps tā sieviete mikriņā, autobusā - ja nav mašīna ņems taksi; nebūs novalkāti papēži kurpēm utt. Tie cilvēki, kuriem ir šie brendi, un tie, kas ar viņiem strādā un saskarās, uzreiz redz. Bet, protams, neko jau neteiks.

Piebilde - arī atkarīgs arī no tā ko uzskata par "brendu". Guess, Michael Kors, Tommy Hilfiger utt noticēs, ka ir īsts. Bet tie, kurie maksā tūkstošiem - no way. Tā kā sorry elzaelza, bet varbūt daudzi tic, ka īstas tās somiņas, bet daudzi arī var pateikt, ka nav. Ja cilvēks nevar atļauties 5 tūkstošu vērtu somiņu, tad to var redzēt.
17.05.2016 23:08 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
elzaelza, seit tev info, kapec cena luksusa precem ir tada, kada ir https://www.ukessays.com/essays/beauty-therapy/le-concept-du-luxe.php Viss loti labi paskaidrots.
17.05.2016 23:11 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ļoti bieži redzu meitenes ar LV, Gucci, Burberry somām un uzreiz skaidrs - nav īsts. Apģērbusies var būt smuki, bet nekāps tā sieviete mikriņā, autobusā - ja nav mašīna ņems taksi; nebūs novalkāti papēži kurpēm utt. Tie cilvēki, kuriem ir šie brendi, un tie, kas ar viņiem strādā un saskarās, uzreiz redz. Bet, protams, neko jau neteiks.
Es ar brendu somu nekautrējos kāpt tramvajā/autobusā/trolejbusā vai mikriņā. Un zinu, ka neesmu tāda vienīgā :D
17.05.2016 23:21 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Es ar brendu somu nekautrējos kāpt tramvajā/autobusā/trolejbusā vai mikriņā. Un zinu, ka neesmu tāda vienīgā



++++

Pielauju, ka daudzas, kuraam ir tas istas brendu somas, LV, Prada, Chanel, dzivo arzemes un arzemes lietot sabiedrisko transportu ar Chanel nav nekas ipash. Piemeram, Londona.
18.05.2016 00:48 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Apģērbusies var būt smuki, bet nekāps tā sieviete mikriņā, autobusā - ja nav mašīna ņems taksi

Manai sievai ir visādi firmīgi loriņi un mašīna arī, bet braukt uz Mežparku ar bērnu staigāt viņa izvēlas ar tramvaju - tā esot vieglāk, nekā meklēt vietu mašīnai, locīt ratus un cilāt bērnu, it sevišķi, ja viņš ir aizmidzis.

nebūs novalkāti papēži kurpēm utt.

Es gan zinu tikai tos pazīstamākos, kas ir, bet arī nevaru nepasmaidīt, kad izmīdītos zābakos un paplukušā mētelītī kāda klejo pa veikalu, bet plecā soma, uz kuras kāds no tiem logučiem. Tas ir reāli smieklīgi. Pie tā vēl tikai kepka ar spīdīgi izšūtu tādu pašu logo pietrūkst.
18.05.2016 00:57 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Tas ir reāli smieklīgi. Pie tā vēl tikai kepka ar spīdīgi izšūtu tādu pašu logo pietrūkst.

Brendi (un to kopijas) nav aktuāli pirkumi, es no tām vienkāršajām tramvaju meitenēm. BET - man ir pāris dārgas dizaineru drēbes, kas ir dāvinātas. Tagad jādomā, vai man arī kāds kādu spīdīgu kepku nav gribējis piešūt dienā, kad ar H&M iepirktām kurpēm (sezonas pārpalikums, pie tam, maksāja reāli 5 EUR) un Gucci kleitu braucu uz draudzenes izlaidumu... :-/:-D:-D:-D:-D

Ironija, protams.
Vispār nesaprotu to cepienu par to, ko citi pērk un mugurā velk. Es vispār neskatos uz svešām somām un kurpēm un mēteļiem. Tas ir ārkārtīgi garlaicīgi. Labāk būtu grāmatas lasījušas, dāmas.
18.05.2016 01:08 |
 
Reitings 105
Reģ: 17.05.2016
Es par visiem 100 piekrītu elzaelza. Esmu gan stockmanna aptaustījisun piemērijis visus armani,ralp lauren u.c. brendu apgērbus,gan pats savām rokām izčekojos originālo Gucci maku. Secinājumi? Kvalitāte NE TUVU nebūs tās cenas vērta. 99% no brenda venas sastāda tikai vārds. Nu neatškīrās man nearko Ralp Lauren džemperis no tāda paša hm, vai polo krekls. Viss tikai dēl logo. Cita lieta ir ar t-krekliem. Tur ir jūtamāka kvalitāte,bet arī tie nu noteikti nebūs to 80 euro vērti. Par luksusa brendiem vispār nerunājot. Tie kas vinus pērk, pērk jo patīk dizains, nevis akli jūsmos par kaut kādu mistisko kvalitāti kas būs identiska 10x lētākam apgērbam.
18.05.2016 01:09 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Tagad jādomā, vai man arī kāds kādu spīdīgu kepku nav gribējis piešūt dienā, kad ar H&M iepirktām kurpēm (sezonas pārpalikums, pie tam, maksāja reāli 5 EUR) un Gucci kleitu braucu uz draudzenes izlaidumu...

Es īsti nezinu vai tas iet vai neiet kopā, bet, ja tās kurpes bija nodriskātas, tad kepku biji pelnījusi.
18.05.2016 01:10 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Es īsti nezinu vai tas iet vai neiet kopā, bet, ja tās kurpes bija nodriskātas, tad kepku biji pelnījusi.

:D
Nebija nodriskātas, nebija, tāpat arī ne Tev spriest kas ko ir pelnījis. Bet tam nav nozīmes, stāsts tīri ilustrācijai - lai dāmas saprot, kā brendu drēbes nokļūst tramvajā.
Ne tur ir sāls. Cilvēkiem ir dažāda rocība. Daudzas brendu drēbes var ieprikt arī humpalās un atrast sarkanā krusta kambaros un citās labdarības iestādēs. Bet skatīties no augšas uz kādu cilvēku apģērba dēļ... Nu, nezinu, bēdīgi. Uzvelc tās nodriskātās kurpes un nostaigā viņās jūdzi. Varbūt meitenei citu nav, varbūt brendīgā soma kaut kādas iestādes dāvanā iekritusi, kaut vai tajā pašā sarkanajā krustā izrakta. Bet te - "iesmīnu", "spīdīgu kepku vajag"... Nu, c'mon - skumji.
18.05.2016 01:18 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Un pat, ja tā soma ir no Ķīnas iesūtīta kopija - ja cilvēkam tas liek justies labāk un pašpārliecinātāk, kāda, pie velna, kuram daļa? Es labāk iešu pa ielu blakus tai meitenei nevis tam, kurš šādi rauc degunu... Bet, ai, tā esmu tikai es un mans pasaules redzējums, par ko nav ne jāapvainojas, ne tas kaut kā dziļi jāanalizē.
18.05.2016 01:21 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Man ir dziļi vienalga, no kurienes kuram kādas mantas, bet tad nevajag kaukt, ka uz ielas smīkņā. Vajadzēja kādā labdarības iestādē arī spoguli paprasīt, lai no malas spētu novērtēt, vai uz ielas neizskatīsies pēc papagaiļa. Tas tiešām izskatās pēc komēdijas no malas. Vēl jo vairāk pēc tam, kad visa tā cosmo diskusiju kaudze lasīta ar to, kā kura krāj savai tašiņai, bet blakus sūdzas, ka 100€ par komunālajiem nevar pavilkt. Tādu ir daudz vairāk, nekā to, kam tās mantas ir sadāvinātas vai kā citādi tikušas. Ja jau tik tukšs tas paurītis, tad lai vismaz cepures nēsāšanā atrod pielietojumu. Pie tēla jau toč pasēs.
18.05.2016 01:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits