Cosmo un Lancome Parīzes konkursa pēdējā kārta!

 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Sveikas, daiļās kosmietes!
Atkal lūgšu atbalstīt mani Lancome konkursā :) http://cosmo.lv/beautysta/
Šoreiz var balsot tikai vienu reizi, tāpēc apskaties visus video un balsojiet par savu favorītu :)
Mans video ir te: http://cosmo.lv/beautysta/?m=video&id=27
Paldies!
P.S. Būsim pieklājīgas, lai nevienu neaizvainotu un diskusiju nedzēstu :)
09.05.2016 12:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Par to interesanti video.. biju domājusi Alīnas video :) Laikam nejauši izdzēsās.. :)
09.05.2016 21:32 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man gan šķiet, ka Alīnas video ir rūpīgi filmēts un veidots... tomēr Lancome produkti uz tā visa fona ir noblāv..
Īsumā - skaisti, bet ne par tēmu :D
09.05.2016 21:34 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.02.2015
Tie produkti, kas ir video filmēti, ir iegūti kā balva pēc otrās kārtas? Katrai atšķiras vai tomēr viss vienāds?
09.05.2016 21:48 |
 
Reitings 6
Reģ: 05.04.2016
Во-первых, ваша любимая Камила сняла точно такое же видео как и в полуфинале, потому что у человека нет идей и точка. Остальные девушки проявили себя больше. Да, мой фаворит Алина, потому что она молодец, очень креативный человек, который видно, что мыслит по другому. Она модыный блогер в первую очередь, которая в видео всё соединила воедино (l) Lancome -косметика достаточно дорогая и если вы не поняли суть видео, то это ваши проблемы. :-D:-D:-D Смотрите на мир шире |-)|-)|-)
09.05.2016 21:53 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Alīna ir fashion blogere un to var redzēt viņas video, Sugar ir kosmētikas blogere un to var redzēt viņas video ;-)
09.05.2016 22:03 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
ммммммм наша любимая Камила (l)(l)(l)
09.05.2016 22:07 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.02.2015
Ja par video te izsaka viedokli, tad man patika Alīnas video, jo ļoti dinamisks, ar ideju, skaisti pasniegts, tuvplānos parādīti paši produkti, kā arī patika Brigitas video, jo nu ļoti sievišķigs un maigs video sanācis, patīkama balss (žēl, ka skaņa nesanāca skaļāka)
09.05.2016 22:14 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Sugar, tu video esi neprecīzi apšņikājusi skaņu. Sākumi norauti. Negriez tik tuvu un labāk uzliec fade in un fade out.
09.05.2016 22:23 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Во-первых, ваша любимая Камила сняла точно такое же видео как и в полуфинале, потому что у человека нет идей и точка. Остальные девушки проявили себя больше. Да, мой фаворит Алина, потому что она молодец, очень креативный человек, который видно, что мыслит по другому. Она модыный блогер в первую очередь, которая в видео всё соединила воедино Lancome -косметика достаточно дорогая и если вы не поняли суть видео, то это ваши проблемы. Смотрите на мир шире

+

Kamillai ir visgarlaicīgākais video. Trīs pārējās meitenes uztaisījušas dinamiskākus video, kur dara kaut ko vairāk par tikai krāsošanos, ir citi foni, kadrējumi utt. Turklāt Kamillas video 100% tāds pats kā 2. kārtas video. Domāju, nevajadzēja pat pūlēties taisīt jaunu video, varēji ielikt to pašu, neviens atšķirību nebūtu pamanījis gan jau. Visi tāpat jūsmotu, jo jāuzvar Alīna, tas ir galvenais! Liekas tracinošs komentārs, ka Kamilla ir pelnījusi uzvaru, jo ir Cosmiete un palīdz Cosmietēm ar krāsošanās padomiem. WTF? Konkurss nesaucas "Atsaucīgākā Cosmiete" un noteikumos nekas par to nav rakstīts. Piedalīties un uzvarēt ir pelnījusi tā, kura vislabāk izpilda konkursa nosacījumus, nevis kura 24/7 pavada Cosmo kosmētikas tēmās.

Interesē, kāpēc neko negatīvu nesaka par dažu meiteņu angļu valodas izmantošanu. Latviešu konkursā taču visām jārunā latviski. 8-)
09.05.2016 23:17 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Vispār jau video ir How to makeup, nevis how to dress up... :D
09.05.2016 23:37 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Darja Ceri, kāpēc rakstiet krieviski? Ieteiktu tomēr tekstu uzrakstīt latviešu valodā, te liela daļa meiteņu krieviski nesaprot.

Kamillai ir konkursa nosacījumiem atbilstošākais video, kā arī priecē kvalitāte, tāpēc arī balsoju par šo. Interesantākais bija Alīnai, bet vairāk atbilst reklāmas rullītim. Pirmās meitenes video arī patika, ja vien skaņa būtu labāka un nebūtu tik lielā tumsā seja. Pēdējais - vispār neuzrunāja, dzirkstelītes pietrūka un ar angļu valodu meiteni neveicās.
10.05.2016 08:34 |
 
Reitings 41
Reģ: 24.10.2014
Noskatījos visus video un vispār meitenes baigās malaces! Prieks, ka ne tikai UK, USA un RU filmē tik foršus un krāsainus video, bet arī pie mums.
Pirmais video jauks, bet tā skaņa :( Uzgriezu skaļāk, tad ieslēdzu otro un nobijos no tās skaņas :-O Pat uz krēsla palecos :-) Un bija viens tuvplāns, kad krāsoja lūpas, tad apgaismojums bija daudz labāks. Varēja visu tā filmēt.
Otrs tāds baigi dzīvs, bet, man šķiet, ka par HOW TO video to grūti nosaukt. Tāds inčīgs reklāmas rullītis. Gala rezultātu dzeltenīgā apgaismojumā grūti saprast. Bet operatoram cepums pienākas!
Camille video un makeup ļoti patīk, jo košs un visu var saprast. Nav nekas baigi fancy, bet gribu pamēģināt triku ar divām lūpu krāsām. Kāpēc vispār kosmētika visām tik ļoti atšķiras? Nebija tā, ka visām vajadzēja būt visam vienādam?
Liz video mīlīgs, bet pati baigi nopietna :-| Bet viņas mati! Girl Crush vienkārši! (l)
10.05.2016 10:23 |
 
Reitings 704
Reģ: 21.12.2015
Pievienojos tām, kas saka, ka bija jāveido How-to video. Ja neko nesaprotu no kosmētikas un meklēju padomu, tad Alīnas video man galīgi neder. Tas drīzāk ir vēl pirms visas iešanas uz veikalu. Video pēc būtības neatbilst konkursa nolikumam. Ar kluso skaņu nenoskatījos. Angļu valodas ēē arī īsti negāja pie sirds.

Ja man būtu jā-subscrib-o kādai - tā būtu Sugar praktisku iemelsu dēļ, + bildei un skaņai laba kvalitāte.
10.05.2016 10:29 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Inga88, paldies par komentāru. Acīmredzot, tas ir jaunais movie maker. Iepriekš tādu problēmu vispār nebija. Fade in noēd 3 sekundes! Tad sanāk, ka 3 sekundes vispār būs klusums. Man ir fade none. Kad montēju, tad nebija tādas problēmas. Youtube padarīja šo izteiktāku, nezinu kāpēc tā ir.
10.05.2016 11:38 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Noskatījos visus video, ok es vel aiz projām nesaprotu to kāpēc ir jārunā Angliski, kad tā nav tava pirmā valoda, tomēr tas var drusku visu izbojāt vairāk nekā palīdzēt.

Sākšu no beigām, pēdējā meitene(ar nude makeup look), kura runā angļuvalodā man nepatika, nepatika novēršanās no tēmas, klusums pašā video sākumā un nevari saprast vai tur kāds runās vai nē, tad nu prasās pāri vismaz kādus tekstus ko palasīt par tēmu. Man arī nepatika kā viņa runāja, tik lēni un neizteikti, uz sitiena prasās meklēt citu pamācību.

Sugar, video patika, īss, konkrēts, var labi redzēt visu ko dara, nav novēršanās no tēmas. Ja es meklēju pamācības kā izmantot produktu, tad tādas arī ir tās pamācības kuras meklēju, viss uzreiz pateikts, paskaidrots ātrā tempā un skaidrā balsī un sjo, nav novēršanās no tēmas.

Alīnas video man nepatika arī ievads, jā tekstiņš bija, tikai tāds ka es īsti nesapratu to domu, mocis fonā brauc, kaut ko ved - reklāmām ir tas princips ka 10 sekundēs jābūt skaidram par ko ir reklāma, max 30 sekundēs, bet te pirmā produkta parādīšana notika 39 sekundē, pārāk ilgs laiks paiet līdz ierauga tos pašus produktus kurus reklamē. Otra lieta kas šausmīgi nepatika bija ka nebija neviena vārdiņa, tas bija māksliniecisks video, bet runāt jau tomēr arī prasijās, ja teksti sākumā bija, tad lūk te vairs nebija runāšana, stāstīšana un skaidrošana. Labāk tad runāt kaut kādā valodā, nekā vispār nerunāt. Video jau skaists, lai gan par tehnisko izpildi arī savu tiesu var piesieties, bet no poduktu reklamēšanas puses, būtu varējusi uztaisīt max 30 sekunžu ievadu video, neizvelkot kadrus garumā, uz kofera būt produkta uzlīme, uz 30 sekundēm jau produkts būtu atklāts. Pēc tam turpināt ar normālu runāšanu par video, visa skaidrošanu un galu galā priekš nobeiguma uztaisīt 10-20 sekunžu beigas ar visu to pucēšanos utt.
Galu galā noskatoties viņas video, es īsti nesaprotu video būtību, vai tā ir reklāma(garums par to neliecina), vai tā ir pamācība (veids kā tas tika pasniegts arī par to neliecināja)..Tad nu galu galā, gribi vai negribi, bet iznāk domāt ka tas ir vienkārši domāts kā skaists video lai pievērstu uzmanību, ne lai sniegtu noderīgu informāciju.
P.S. es nepiesienos viņai dēļ tā ka viņa vienkārši ir Alīna, es piesienos tāpēc ka viņa pati vien ir uztaisījusi gana garu video ar gana daudz nepilnībām pie kurām var piesieties .

Galu galā tumšmatainā meitene kura runā angliski savā ziņā man patika. Viņai bija ievadiņš kura laikā viņa runāja, pastāstija par ko būs runa un galu galā tā ļoti nepiespiesti tas viss notika. Viņa visu laiku skaidroja ko dara un ko krāso. Apkārtne arī tomēr ir pārdomāta un ļoti atsvaidzinoša.
Man nepatika divas lietas, pirmā lieta bija ka viņa runā Angliski, man patika kā šī meitene gan runāja 100x labāk nekā otra meitene, bet tomēr domāju ka ja viņa būtu latviski runājusi, tad video iznāktu vel pārliecinošāks un tīrāks. Otra lieta kas nepatika bija apgaismojums pie kura viņa krāsojās, viņai uz sejas visa video garumā bija diez gan spēcīga ēnas daļa uz sejas, tur tad prasijās uzlikt pa gabalu kaut vai galda lampu ar dzelteno spuldzīti lai to ēnu pazaudētu, vai arī pašam tam spogulim ieslēgt to apkārtējo apgaismojumu.

Galu galā ja runa ir par produkta reklāmu, pielietošanu un pasniegšanu, tad Sugar manās acīs uzvar pamācību par produkta lietošanu, kur tiek gana tīri parādītas darbības, netiek novērsta uzmanība ar ko citu un video tiek ātri pasniegta tā video būtība. No reklāmas viedokļa man ļoti patika brunetes video. Ja tik būtu tai sejai vai nu tuvāks tuvplāts filmēšanas laikā, vai ar labāku apgaismojumu tad būtu pavisam labi un arī Angļu valoda nebija tā sliktākā. Vismaz nebija apmulsinoši un raustīgi pārtraukumi, bet gan viss video bija vienmērīgi un patīkami pasniegts.

Par kuru balsotu.. Nu, laikam jau par to bruneti kura Angliski runāja. Viss tas viņas video ļoti smuki sagāja kopā pa daļām. Piestrādāts bija gana, runāja saprotami, par atmosfēru arī tika piedomāts un galu galā to video pat sagribējās noskatīties vel vienu reizi.
10.05.2016 12:10 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Miss Joker Vēl ir piegājiens, kad uztaisa tīzeri, kas ir ievads jaunam produktam. Video, kur īsti neko nepasaka, tikai ieintriģē, raisa gaidas un/vai neizpratni. Un pēc tam no šī garā video uztaisa īso versiju, kas arī ir ap tām 30 sek un tur viss ir kodolīgi pateikts un skaidrs. To tad laiž kā atgādinošo reklāmu paralēli kampaņai, kas rit pilnā sparā.
Protams, Alīnai nav ne jauns produkts, ne kampaņa. Es vairāk par to, ka kompozīcija var būt arī citādāka, ne tikai tāda, kā aprakstīji.
10.05.2016 12:35 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Dienvida Es tik izsaku savas domas, vadoties pēc tā ko es redzēju. Jā, var uztaisīt garu video kuru pēc tma saīsinās, bet tas tad varbūt nav jādara konkursa iespaidā. Ja šis būtu viņas pirmās konkursa kārtas video un un pēc tma nāktu kas līdzīgs tam kas viņai bija atkal pirmajā daļā, tad būtu atbilstošāk.

Galu galā atkarīgs pēc kā tiek video vērtēti. Ja no pamācības video tas Sugar ir labākais jo viss tiek labi pastāstīts un pasniegts, var redzēt ko dara un kā to dara.
Ja iet runa no reklāmas video tad jā, Alīnai tad ir labākais, lai gan tur arī vel ļoti tālu ir no tā ideāla ja runā par profesionālu reklāmas rullīti.

Man patika tā brunete kura runāja Angliski no tā viedokļa ka viņa centās apvienot reklāmu ar pamācību. Principā ja tur tiktu pārveidoti pāris neforši defekti, tad tas video arī manā izpratnē liktos viss veiksmīgākais un nostrādātu jo būtu reklāma un pamācība vienā. Žēl tik ka radās iespaids ka tai brunetei ir bail rādīt seju bez kosmētikas dēļ tās ēnas kura krīt uz sejas un galu galā nepiemērotā apgaismojuma priekš krāsošanās.

Tomēr ja atgriežas pie konkrusa būtības tad tie ir HOW TO MAKE-UP video rullīši, tātad pamācības un no tā viedokļa Sugar arī ir viss atbilstošākais video.
10.05.2016 13:38 |
 
10 gadi
Reitings 1476
Reģ: 17.01.2013
Tādi video, kur vienkārši garlaicīgi stāsta kā krāsoties, ir pilns youtube.com Alīnas video var labi redzēt secību, kas pēc kā jākrāso, piedomāts pie video, lai skatītājam būtu interesanti...Un vienvārdsakot- pie video ir piedomāts.

Jau otro dienu nobalsoju tieši par šo video, kaut sākumu šodien, biju domājusi balsot par Sugar, noskatoties atkārtoti visus video- Nu, ir Alīnai vissaistošākais, tāpēc par to ari balsoju, pārējie trīs stipri līdzīgi un vienādi garlaicīgi.
10.05.2016 14:55 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Nu Alina loti forss video, labaks par pirmo, bet ja speles noteikumi ir paradit kaa lietot to lupeni vai ko tur, tad sugar video ir vislabakais. Tur saubu nav.
10.05.2016 15:18 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Alīnas video var labi redzēt secību, kas pēc kā jākrāso, piedomāts pie video, lai skatītājam būtu interesanti...


Es arī varu izdomāt secību, kā kas pēc kā jākrāso, bet tādos video arī svarīga ir pareizā nehnika, rezultāts pirms un pēc redzot sejas izmaiņas. Nebaidīties seju tādīt kāda tā izskatās dienas gaismā neuzkrāsota.

Kā jau teicu, no reklāmas viedokļa Alīnai ir labākais, jo viņa arī vienīgā pa lielam centās taisīt tādu reklāmas video, pārējās meitenes taisīja vairāk tomēr pa tēmai - konkrēto kosmētikas produktu lietošana. (HOW TO)
10.05.2016 15:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits