Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Justies vienai.

 
Reitings 145
Reģ: 13.04.2016
Sveikas,
nezinu vai esat saskārušās ar šādu problēmu, bet lieta tāda, ka man nav vairs nevienas draudzenes vai drauga ar kuru pavadīt laiku. Esmu palikusi gaužām vientuļa, jo visi paziņas, kas bijuši ir kaut kur savā pasaulē, aizņemti un norūpējušies ar viskautko citu, laika gaitā zaudēju arī vienu draudzeni (kas izrādās bija šausmīga nodevēja, bet neko sliktu par viņu netaisos teikt vai domāt), kuras dēļ zuda arī citas.:-(
Gribētu iegūt jaunus paziņas, lai nebūtu tik garlaicīgi un vientuļi... Ko lai daru? Esmu arī diezgan klusa, kautrīga un nepašpārliecināta, jo neesmu no tām smukākajām sievietēm, ar kurām parasti visi grib kontaktēties jau izskata pēc vien. Bet es noteikti esmu ieinteresēta dažādās jomās un esmu uzmanīga klausītāja.:-)
Sniedziet kādu padomu, lūdzu!
07.05.2016 17:55 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Pašai arī ir jāizrāda iniciatīva. Nekas nenotiks uz sitiena. Tev ir kādi hobiji?
07.05.2016 17:57 |
 
Reitings 145
Reģ: 13.04.2016
Hobiji man ir daudz, bet tie pārsvarā tādi, kas radīti vienatnei kā lasīšana, zīmēšana, darbs ar datorprogrammām, no sportošanas - skriešana.
07.05.2016 17:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015



http://www.folkdance.lv/ te jauki cilveki sastopami. Vai gleznosans kursi, nodarbibas, pleneri. Nu kaut ka taa;-)
07.05.2016 18:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits