Dzimšanas diena

 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Lasot tēmu par bērna dzimšanu un dāvanām, aizdomājos... Kā ar dzimšanas dienu? Svinat? Man ir tā, ka diezgan vienalga, parasti neko nerīkoju, tuvinieki apsveic, kaut ko uzdāvina - tā aptuveni, var arī nedāvināt tieši tajā dienā :-D - es pasaku paldies, un viss. Nekādas ballītes, svinēšanas neorganizēju kopš pusaudzes gadiem, kaut kā nešķiet svarīgi vairs. Kā darāt jūs? Jums ir svarīga sava dzimšanas diena?
02.05.2016 15:35 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Tā kā mums ar vīru dzimšanas dienas ir tuvu viena otrai, tad svinam kopā un ik pa 2-3 gadiem taisām kārtīgu balli - īrējot viesu namu vai pirti. Uzskatu, ka tā ir arī kā dāvana mūsu draugiem un ģimenēm, jo tiešām nekad neskopojamies - svinības ir ar vērienu :)
02.05.2016 22:03 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Visu bērnību cītīgi svinēju gan vārda dienu, gan dzimšanas dienu. Vienmēr aicināju viesus. Pēdējā lielā balle ar kaudzi viesiem bija uz 25 gadu jubileju. Pēc tam gan vairs neesmu neko baigi svinējusi, pat 30 ne.
03.05.2016 10:19 |
 
10 gadi
Reitings 1697
Reģ: 29.01.2009
Vairākus gadus nebiju nekā īpaši svinējusi - parasti vienkārši aizejam vakariņās uz kādu restorānu ar draugu un pēc tam nedēļas nogale apēdam torti ar ģimeni. Bet šogad man sagribējās ballīti (kaut gan nebija nekāda jubileja), sarīkoju arī, sanāca super foršs tusiņš līdz rītam :)
03.05.2016 10:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits