Dzimšanas diena

 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Lasot tēmu par bērna dzimšanu un dāvanām, aizdomājos... Kā ar dzimšanas dienu? Svinat? Man ir tā, ka diezgan vienalga, parasti neko nerīkoju, tuvinieki apsveic, kaut ko uzdāvina - tā aptuveni, var arī nedāvināt tieši tajā dienā :-D - es pasaku paldies, un viss. Nekādas ballītes, svinēšanas neorganizēju kopš pusaudzes gadiem, kaut kā nešķiet svarīgi vairs. Kā darāt jūs? Jums ir svarīga sava dzimšanas diena?
02.05.2016 15:35 |
 
Reitings 133
Reģ: 25.06.2012
Nesvinu, bet patīk saņemt ziedus. Kā reiz maijpuķītes zied un visi davina smaržīgus pušķus. (l)

Mūsu ģimenē kaut kā neiet pieaugušiem dz.dienu svinēšanas, bērniem gan taisam rihtīgus tusiņus. :)
02.05.2016 16:51 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Man arī dzimšanas diena ir Ziemassvētkos, bet līdz šim vienmēr esmu svinējusi - man ļoti patīk rīkot ballītes. Kaut kā pēdējo gadu tikai īsti negribējās rīkot - pat nezinu kādēļ!
02.05.2016 16:53 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Es arī nekad nesvinu dzimšanas dienas. Pat tīņu gados neesmu rīkojusi baigās ballītes. Nekad nevienu neaicinu, nopērku vnm kādu kūku, lai ir ar ko pacienāt, ja kāds sadomā atnākt apsveikt.
Mums ar draugu dzimšanas dienas ir ar vienas dienas starpību. Un šodag tādi zīmīgi cipari abiem, gribējām noīrēt pirti un sarīkot grandiozu ballīti, bet nekas nesanāca, jo pieteicās bebuks. Bet mēs neskumstam, esam jau pieraduši, ka baigi nesvinām dz.d. :D
02.05.2016 17:49 |
 
10 gadi
Reitings 4974
Reģ: 29.01.2009
Manā ģimenē pieņemts svinēt, tāpēc jā, es svinu un parasti cenšos izdomāt kko interesantu un atraktīvu! :) Tā, lai paliek atmiņā.
Man vispār patīk svētki, jo vairāk, jo labāk! (l)
02.05.2016 17:53 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Svinu simboliski, ar tuvāko draudzeni aizeju pasēdēt, tad ar radiem un tā. Sanāk vairākas dienas, bet mazliet, nevis liela balle.

Es arī skatos dāvanu samērību, tas tomēr liecina par attieksmi pret cilvēku. Kā arī pielāgoju savu dāvanu tam, kādu pasniedza man - idejas un/vai cenas ziņā. Man būtu kauns dāvināt figņu, ja man būtu pasniegts kaut kas tiešām vērtīgs (t) Ok, izņēmums ir tad, ja tam cilvēkam nav tajā brīdī naudas, bet ja tas regulāri atkārtojas, tad padomātu vai tik nepārcenšos tik daudz piedomājot šim cilvēkam.
02.05.2016 18:24 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Pēdējos gados svinu ļoti klusi vai pat nemaz.
Šogad ir plānā uzaicināt ciemos tuvākās draudzenes, atsevišķi pasēdēt pie alus ar vietējiem nāburgiem, bet neko vairāk. Jo vecāka kļūstu, jo mazāk prieka izjūtu no svētkiem. Jo vienkāršāk izdodas aizvadīt, jo labāk.
02.05.2016 18:28 |
 
Reitings 32
Reģ: 23.04.2016
vai Jūs samērojat savu dāvanu vērtību ar tām, ko saņemat pretī?

Ir bijis taa, ka labaka draudzene uzdavinaja vienkarsi konfeksu kasti max 3 eur vertiba, un es vinjai pirms paris dienaam biju uzdavinajusi dargu kosmetiku, rozu puskji un konfeksu kasti par daudz, daudz lielaaku summinju. Jutos diezgan viilusies... :D Es parasti taa centos vinju iepriecinaat, un vinja man sejaa iemeta kaut kadas seshas konfektes.. :D

Man pec paris dienaam dz.d. Draugs grib lai atziimeeju vismaz tuvaako lokaa. Taa arii dariishu. Vienkarsi kopa paedisim vakarinjas, izsainjoshu davanas..
Taa kaartiigi jau gadiem neesmu svineejusi. Skjiet pagaishaja dzimsanas dienaa tik kaut ko mazliet ar draugiem passedeju, un arii taa spontaani sanaaca. Puishi pashi uzprasiijaas ciemos. Tad arii uzklaaju galdu, izsainjoju davanas un devamies uz klubiem padejot. Diezgan praatiigi, bet nu neteiksu, ka nebija patiikami. :D
02.05.2016 19:00 |
 
Reitings 833
Reģ: 10.03.2013
Dzimšanas dienas nesvinu, bet draudzenēm iepriekš noprasu, ko vēlas. Pēdējos gados tīri praktiskas lietas - galda spēles, zilos šampūnus, tušas utt.
Mūsu bariņā laba dāvana arī ir kūka un burbuļūdens, nekad neapvainojamies vai nemēramies ar to, kas uzdāvināts. Nekad nedāvinu ar domu, lai tik pretī saņemtu kaut ko līdzvērtīgu.
02.05.2016 19:13 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
es vrb svinētu, ja man būtu pavasara beigās, vasarā, rudens sākumā, kad varētu zaļumos forši pasēdēt, desiņas pacept. ziemā nepatīk. lai arī man ir liela māja, nav tāda normāla vieta, kur uzņemt viesus. nepatīk tas ierobežojums telpā un arī aktivitātes nekādas baigi dižās nesanāk, ja vien nav atnākušas 3 draudzenes bez puišiem. :D

vispār jā, uz vecākiem esmu stipri apbižojusies, jo gan dzimumdiena, gan vārda diena ir ziemas laikā. tad nu arī negribas neko svinēt. tā tas ir jau gadiem iegājies un neprasās.

bērnībā arī tas, ka mani svētki pirms Ziemassvētkiem, kad mammai skolā vnm pasākumi un man daudz laika neatlika, lai kko sarīkotu lielāku. arī no tā ir pieradums, ka tikai kūka ar ģimeni pēc vakariņām. :D
02.05.2016 19:16 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Es gan svinu - un tiešām katru gadu. Mazākā vai lielākā lokā, bet ballīte būs. Un visi vienmēr gaida manu ballīti un to, ka svinēšu. Atceros, ka vienu gadu man gribējās tādu divvientulības ballīti, tomēr 2 nedēļas pirms mani sāka bombardēt ar ziņām un zvaniem - kad plānojas un kas plānojas. Tad nu vajadzēja rīkot ballīti, bet ne par mata tiesu nenožēloju.
Šogad pirmo gadu nesanāks pašai neko taisīt un svinēt, jo man tajā dienā tiek rīkota vecmietu ballīte.
Bet gan manā, gad līgavaiņa ģimenē pieņemts svinēt un taisīt lielas balles. Tad nu - mums viss gads vienās dzimšanas dienās, jo viņam liela ģimene.

Vairāk dzimšanas dienas pozicionēju nevis kā - ak, palieku vecāka. Bet gan - esmu par 1 dzīves gadu bagātāka :)

Man ir pilnīgi mazsvarīga dāvanas vērtība. Man ir svarīgas emocijas, ko šis cilvēks man sniedz ne tikai svētku dienā, bet ikdienā. Es priecāšos pat par puķu pušķi no dārza :)

Pašai gan patīk dāvināt un dāvanas parasti piemeklēju pēc cilvēka rakstura, ikdienas, hobijiem. Tā, lai patiktu :)
02.05.2016 19:17 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
vai Jūs samērojat savu dāvanu vērtību ar tām, ko saņemat pretī?
Nemēroju.. Vienmēr rūpīgi piedomāju pie tā, ko dāvināt :) Tas galu galā ir radošs process.. :)
02.05.2016 19:26 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Nekad tā īsti nav sanācis svinēt dzimšanas dienas - tad rādi dzīvo pārāk tālu, tad vecākiem naudiņas nebija tik daudz.

Ja skolas gados bišķi skumji bija, ka nesanāk svinēt, tad tagad pat tā negribas baigi atzīmēt. Ja nu vienīgi ar ģimeni gribētos nosvinēt kopā, sen tā nav bijis.
Bet man ir svarīgi, ka mani atceras un apsveic. Parasti draugs sarūpē vairākas dāvaniņas un tad aizbraucam kaut kur gardi paēst.

Kā arī piekritīšu par puķu dāvināšanu - būšu tik ļoti priecīga par ziediem! (l)(l)

Tad vēl šim liels pluss.
It kā jau saku sev, ka nav svarīga, bet tomēr ir un mazliet kremt, ka esmu ārzemēs un nespēju kaut šampja glāzi pacelt ar tuvajiem.
02.05.2016 19:38 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Nepatīk svinēt dzimšanas dienu un vārda dienu. Svētku dienas pavadu mierīgi, kopā ar pašiem tuvākajiem. Pagatavoju gardas vakariņas, uzcepu kūku, vai kādu citu gardumu. Vīrs vienmēr jau laicīgi sarūpējis dāvanu un ziedus, dēls uzzīmējis kartiņu, svētku dienas rītā viņi parasti mani pārsteidz (l) Vīrs savā dzimšanas dienā gan biežāk aizved uz kadu interesantu restorānu. Dēlam protams ir kartīga balle ar visiem radiem :-)

vai Jūs samērojat savu dāvanu vērtību ar tām, ko saņemat pretī?

Nē, patīk dāvināt no sirds. Protams reizēm ir skumīgi, ja cilvēks uzdāvina ko bezpersonisku, kārtējo nieku, kas plauktā noputēs.
02.05.2016 19:42 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neatteiktos no ballītes, bet nav to cilvēku, kurus būtu iespēja uzaicināt.

Dzimšanas dienā saņemu dāvanas, pati esmu sapucējusies tā īpašāk un uzēdu kādu torti vai aizejam ar vīru uz restorānu.
02.05.2016 19:52 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Pēdējos gadus vairs nesvinu, neprasās, ja būtu vasarā, tad varbūt vēl svinētu, bet man ziemā. Bet vispār neredzu nekā svinamu faktā, ka kļūstu vecāka. Citreiz jūtu, ka uz mani apvainojas, ja neaicinu uz dz.dienu cilvēku, kurš mani uz savējo aicinājis.
Dāvanu vērtību cenšos samērot, bet neesmu dārgu dāvanu piekritēja, patīk vairāk kas simbolisks.
02.05.2016 19:53 |
 
Reitings 217
Reģ: 31.08.2011
Jā svinu, šodien sāku un svētdien beigšu :) ļoti patik svētki un cenšos uz galda likt ēdienu, kuru gatavošonas laikā nav visi spēki jāiztērē :) priecājos arī par dāvanam :)
02.05.2016 19:56 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
jautājums: vai Jūs samērojat savu dāvanu vērtību ar tām, ko saņemat pretī?


Nē.

Īpaši priecājos par ziediem. Man pat var neko citu nedāvināt, tikai skaistus ziedu pušķus


Visu ko mēdz dāvināt, bet par daudzajām vāzēm pilnām ar ziediem es vienmēr priecājos viss vairāk :)
Svinam ģimenes lokā, kūkas, gardumi un vīni pie svecītēm un labām sarunām :)
02.05.2016 19:58 |
 
Reitings 1138
Reģ: 23.12.2013
laikam smiekliigi, bet toties man ir svariigi justies labi dzimshanas dienaa, es tieshaam juutos uzreiz laimiigaaka, taa tomer ir diena Tev :-):-P un ir jauki par katru apsveikumu (l)(l):-)
02.05.2016 20:11 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Man ļoti patīk svinēt dzimšanas dienas, vienalga, vai divatā vai mazā draudzeņu kompānijā, bet ptīk šo dienu izbaudīt pēc pilnas programmas. Tādas mega lielas balles gan vairāk uz apaļām jubilejām.
02.05.2016 20:26 |
 
Reitings 137
Reģ: 07.10.2014
Dzimšanas diena ir vienā no gada siltākajiem mēnešiem, tāpēc izmantoju izdevību un svinu piknika veidā.

Par to blakusjautājumu - varbūt izklausīsies traki, bet ir pat izjukušas attiecības ar cilvēkiem, vairākus gadus pēc kārtas saņemot pa roku galam pirktu štruntiņu. Varbūt esmu pārāk jūtīga. Es apmainos dāvanām ar diezgan nelielu cilvēku skaitu, pati vienmēr dāvinu no sirds, tāpēc nepatīkami, saņemt pretī tādu "neko".
02.05.2016 21:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits