māsīca sarunājas ar pieaugušo vīrieti

 
Reitings 375
Reģ: 22.04.2016
Šodien paņēmu savu planšetdatoru un ieraudzīju,ka bija atvērts manas māsīcas profils Facebooka un tur bija izziņas no kāda vīrieša(t) Es apskatījos viņa profilu,viņam ir 29 un māsīcai ir tikai 18(t)Viņi sarunājas par viņa darbu,viņas skolu,filmām,grāmatām utt.Viņs sauc viņu par savu Bratanu un pat bija piedāvājis vairākas reizes aizvest viņu uz skolu,bet viņa pateica-nē.Paskatījos fotogrāfijas sarunā,viss ir OK,nav nekādu naked foto.Vienkārši es nesaprotu,kāpēc kāds vīrietis sarunājas ar skolnieci ?Es saprotu,ka viņa ir gudra un interesanta meitene,bet tas ir dīvaini...:-OViņi sarakstāt jau 8 mēnešus 24/7:-O Ko darīt ?Pašai ar viņu parunāt vai izstāstīt tantei(viņas mātei) ?
30.04.2016 23:25 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
laikam rīt parunāšu ar viņu par attiecībām ar pretējo dzimumu

domāju,ka mūsdienās, tehnoloģiju laimetā, tas nav vajadzīgs. Nebāzies,kur nevajag, kaut vai sevis dēļ. Es māsīcas vietā ar tevi vairs nemaz negribētu kontaktēties, ņemot vērā, ka tu tik ļoti esi izložņājusi viņas privātās sarakstes, ka spēj forumā pastāstīt pat tādus sīkumus, ar ko viņi runā,cik bieži sarakstās un ka nav tikušies.
30.04.2016 23:48 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Zini, mašīnā ievilkt un izvarot var arī tāds pats 18gadnieks kā māsa, tas pat ir ticamāk (hormonu vētru dēļ) (t) Vecumam nav nozīmēs - ja cilvēks ir varmāka, tad viņš tāds ir defoltā. Diez vai čalis mēnešiem ilgi tā sarakstītos, lai beigās vienkārši ievilktu mašīnā izvarošanai.
30.04.2016 23:48 |
 
Reitings 375
Reģ: 22.04.2016
Miss Joker,piekrītu,ka esmu rīkojusies nepareizi izlasot viņas saraksti un man par to ir kauns.Bet man ir viens jautājums dāmām-ko jūs darītu manā vietā,ja ieraudzītu,ka jūsu meita/māsīca sarunājas ar kādu vīrieti ?Manuprāt,jums galvā arī būtu putra un jūs sadomātu nezin kādus notikumus...
30.04.2016 23:49 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
kad man bija 19,draugu lokā esmu iepazīnusies ar vīrieti,kuram ir 29.Mēs esam it kā draugi,viņš mani pat uzaicināja doties ar viņu firmas ballītē.Bet tomēr ir atšķirība,ka man ir 20 un viņam ir 30.Abi esam ar darbu un savu dzīvi.


Kāda tad tur baigā atšķirība?

Un laikam rīt parunāšu ar viņu par attiecībām ar pretējo dzimumu


Stāstīsi par prezervatīviem? Liec tak meitenei mieru, lai viņa mierīgi runājas, neizklausas galīgi glupa arī savādāk jau sen būtu satikusies ar to cilvēku. Nav pat teiks ka viņi vispār kādreiz satiksies.
30.04.2016 23:50 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Azalea,mana doma bija tāda,ka tas nav normāli,kad pieaugušais vīrietis sarunājas vēl ar nepilngadīgo meiteni.
Kas cilvēka prātā un attīstībā mainās to 3 mēnešu laikā? No likumiskās puses mainās tikai tas, ka 18 g.v. persona kļūst pilngadīga un tad nu attiecīgie plusi tam visam. Visādi citādi cilvēka attīstībā tie 17 gadi un pāris mēneši pret 18 gadiem neko īsti nemaina.
30.04.2016 23:52 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Ok, saprotu Tu uztraucies, bet mēģini iedomāties sevi, viņas vietā. Neiet runa par seksu, vai neaicina viņu pie sevis uz mājām vai viesnīcu. Bet aizvest uz skolu. Tur sarakstēs ir kādas piedauzīgas sarunas? Ja sirds tev nemierīga ,aprunājies, bet nepārmet.
30.04.2016 23:52 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
tikušies dzīvē viņi nebija,jo viņs rakstīja viņai-ka grib ieraudzīt viņu dzīvē un tāpēc pagajušajā nedeļā piedāvāja aizvest viņu uz skolu

un
Viņa ir pilngadīga tikai 3 mēnešus.Un sanāk,ka tas vīrietis bija aicinājis savā mašīnā vēl nepilngadīgo.


Stop that sh*t!
30.04.2016 23:55 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Tie lielie atturētāji parasti uzgrūz, iegrūž neveselīgākā variantā, jo ja pirms tam viņai noteikti nebija tāds sviests galvā, tad ar savu paronoju un atturēšanu viņu tikai iegrūdisi tur kur viņai tiešām nav jābūt..
30.04.2016 23:55 |
 
Reitings 375
Reģ: 22.04.2016
Sognare,pie sevis uz mājām viņš bija viņu aicinājis(t) Uz vakariņām,jo it kā viņam ir pārāk vientuļi(t)Bet viņa pateica viņam,ka nekur nebrauks un nevajag mēģināt pāriet robežu no Facebook sarakstes uz aicinājumu pie sevis mājās(t)
30.04.2016 23:56 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
ko jūs darītu manā vietā,ja ieraudzītu,ka jūsu meita/māsīca sarunājas ar kādu vīrieti ?


Es jau uz to atbildēju. Vai nu liktu miera, vai uzsāktu mierīgu sarunu ar cerību ka aizies līdz šai tēmai dabiski, jo ja aizies, tad viņai viss drīzāk pašai nav 100% drošības sajūta, ja nē, tad nevajag arī provocēt.

Nebūtu man putra galvā, es arī vienkārši apjautātos un miers, nevis pasniegtu izglītojošu sarunu par otru dzimumu, kuru mūsdienās jau visi jaunieši čot ne 10 gadu vecumā pārzina labāk nekā citi savos 20.
30.04.2016 23:57 |
 
Reitings 375
Reģ: 22.04.2016
Alexxa,viņš piedāvā viņu aizvest uz skolu gandrīz katru dienu un katru reizi saņem atbildi-nē(t)
30.04.2016 23:57 |
 
Reitings 312
Reģ: 22.07.2015
Manuprāt, vienmēr ir jāizvērtē arī ļaunākais scenārijs, nu nav dzīve kāds romantisks seriāls vai filma, ir tikai normāli, ja tuvinieki satraucas, ja uzpeld šādi "paziņas", mazo radinieku dzīvē. 18 gados meitenes vēl tomēr ir gana naivas, vairumā gadījumu. Savā laikā pazinu daudzas klusās meitenes ar lieliem sapņiem par to, kad sapņu princis klauvēs pie durvīm. Lai vai kā, ir normāli uztraukties, domāt reālistiski. Protams, nevajag skriet pie meitenes mammas, tas būtu mazliet pat bērnišķīgi. Labāk tiešām, mēģināt neitrāli sarunu tēmu ievirzīt šāda veida gultnē, piemēram, vari iedrošināt viņu, uzticot viņai savu attiecību pieredzi, atceroties, kāda Tu biji tajā vecumā, smejoties jautā, kā tagad viss starp jauniešiem notiek, laikam jau internetā, ne, kā jau tehnoloģiju cilvēkiem. Nevajag būt uzbrūkošai, bet gan dot, gan cerēt uz to, ka saņemsi pretī nedaudz uzticības, pat ja viņa Tev neuztic stāstu par šo indivīdu, Tu mierīgi varētu dalīties neitrālās pārdomās par to, kādi puiši mēdz būt, ka jābūt piesardzīgai, pirmo reizi tiekoties, vajadzētu runāt sabiedrisku vietu, ne tikšanos divatā, lai nekas slikts nenotiek, saki, ja kādreiz rodas kādas nepatikšanas, kāda puiša dēļ, lai nekautrējas uzreiz zvanīt viņai, jo tam jau tuvinieki ir domāti, piemēram, gadījumos, ja nejūtas droša.
Protams, šis stāsts var izvērsties ļoti skaists, bet zinot citus scenārijus par tipāžiem, kas mīl iepazīšanons internetā ar stipri jaunākām meitenēm, nu, jāpadomā divreiz.
Tikai mans viedoklis, bet nu.
30.04.2016 23:58 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Sognare,pie sevis uz mājām viņš bija viņu aicinājis Uz vakariņām,jo it kā viņam ir pārāk vientuļiBet viņa pateica viņam,ka nekur nebrauks un nevajag mēģināt pāriet robežu no Facebook sarakstes uz aicinājumu pie sevis mājās


Nu tad par ko tu velns uztraucies! Viņa pati visu kontrolē un sjo!
30.04.2016 23:59 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Izklausās saprātīga meitene :)
01.05.2016 00:00 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tūlīt izdomās jaunud brīnumus, lai uzceptu publiku.
01.05.2016 00:06 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Meitene izklausās ļoti saprātīga, arī par vīrieti rodas labs iespaids un, manuprāt, tas ir tikai normāli pēc tik ilga iepazīšanās posma virtuālajā pasaulē, gribēt satikt šo personu dzīvē.
Arī man 18 gados bija daudz vecāks vīrietis, un ziniet? Labi, ka tā. Viņš man ļoti daudz ko iemācīja. Kā arī brīdī, kad viss nonāca līdz seksam, es viņam varēju pilnībā uzticēties, jo tas bija jūtams, ka viņš zina, ko dara. Ja reiz diviem cilvēkiem saskan, neredzu neko briesmīgu tādā vecuma savienībā. Varbūt ap 16 būtu jāskatās vairāk vai mazāk savā vecuma grupā, bet atceroties sevi 18 gados, biju gana pieaugusi, lai tiktos ar vīrieti ap 30. Mazāk jaucies viņas dzīvē. :)
01.05.2016 00:25 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Tu buutu veel vecaaku saraksti palasiijusi, teiksim ko vinja pirms 3 gadiem ne taadu izdariijusi.

Nafig 8 meneshus chatot par gramataam, lai peec tam izvarotu? Briinums, ka vinsh vispaar tik ilgi tikai sarakstaas ar vinju, cits jau pirms 7 meneshiem un 3 nedeljaam buutu beidzis laiku teereet. Retais viirietis vispaar tik ilgi ved interneta saraksti, viirieshi to uzskata par tukshu laika tereshanu un principaa jau taa arii ir- labaak uzreiz aiziet uz randinju un apskatiities vai ir veerts iet arii uz otro randinju.
Maasica tava jau ir pilngadiigs ciliveeks un vinjai ir visas tiesiibas satikties kaut ar 25 gadus vecaaku viirieti un ne tev, ne tavai tantei nav tiesiibas neko teikt. Vari jau meeginaat savu tanti noskanjot pret vinjas meitu, bet reekinies ar to ka ja vinjai pasliktinaasies attieciibas ar maati, vinja aatraak iekaaps taa viiriesha mashiina un nevis tajaa nokniebsies peec skolas, bet aizies dziivot pie taa viiriesha pavisam. Ja tev to gribas notikumus pasteidzinaat, tad tik uz priekshu.
01.05.2016 02:18 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Ļoti sen atpakaļ kaimiņos bija viens vīrietis, pēc izskata normāls...tā ap 27-30... regulāri copēja nepilngadīgās, 17-18 gadus vecas meitenes, bieži pie viņa nāca uz mājām draudzenes...piestāstīja pilnu galvu ar sazin ko....rezūltātā viņam bija kādi 4 bērni ( iespējams vairāk, precīzi nezinu)...katrs no citas....oficiālā darbā nestrādāja,izvairījās no alimentu maksāšanas, par bērniem nerūpējās...meitenēm dzīvi sacūkoja un meklēja nākamo...

Protams, māsica var tikties ar ko vēlas, bet ir šitādi tipiņi, 18 gados tas prātiņš var nebūt pietiekami lai uz situāciju raudzītos skeptiski... ieteiktu ar viņu mierīgi izrunāties...mēģini uzvedināt uz šīs tēmas, lai viņa pati pastāsta kas viņu saista ar šo vīrieti...
01.05.2016 02:36 |
 
Reitings 32
Reģ: 23.04.2016
Es saprotu, par ko tu satraucies, bet domaju tapat kaa parejaas- nejaucies.
Pozitiivi, ja izdodas izveidot attieciibas ar viirieti, ne mulkju puisheli savaa vecumaa. ;-)
01.05.2016 04:04 |
 
Reitings 833
Reģ: 10.03.2013
Es savos 17,18 arī tikos ar tāda vecuma vīriešiem. Pati "prātiņā" biju ļoti pieaugusi, vienaudži mani nesaistīja. Šobrīd gan laikam netiktos ar 10+ gadus vecāku.
Padoms - nejaucies svešās lietās un nelasi svešas sarakstes.
01.05.2016 07:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!