Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bērnība mijās ar tagadni!

 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Ko darīt ar nerviem, ja netiek pats ar tiem galā? Tagad sēžu un raudu, jo vienmēr sarunāju cilvēkiem sliktas lietas, ka pašai uz sevis dusmas. Kad biju maza, augu diez gan nepatīkami, jo vecāki bieži strīdējās, un es raudāju, tajā laikā manā psihē sākās dusmu uzplūdi, lamājos jau (iekšēji) utt. Kad izaugu, dusmas nav mazinājušās, vienmēr iekšā ir nemitīgi tāds kā kaklā rūgtums, ka visi mani nesaprot un negrib, jūtos vientuļa, kaut gan tāda nemaz neesmu, jo man apkārt ir daudz cilvēku, kuri mani mīl, bet vienalga es jūtos vienmēr viena un nesaprasta, tādēļ sarunāju daudz lieka, bez kā varētu iztikt. Esmu daudz sliktas lietas teikusi, un man ir kauns, kauns par sevi, par to, kas notiek ar mani iekšēji. Zinu, ka daudzi teiks psihiatrs vai psihologs. Esmu vienreiz bijusi pie psihologa, izrunājot visu sāpi, kas manī sēž, paliek vēl sliktāk, sāku raudāt un visa kratīties no tā stresa. Tas, ka bērnībā netiku tam pāri, ir atstājis sekas, un es nerunāju par sevi, bet to, ka man žēl, ka sāpinu citus, man to negribas, bet iekšā ir lamu vārdu un rupjību, sarkastisku piezīmju jūra, kas vnk manī strāvo.. kaut kāds melnums. Ceru, ka kādam būs līdzīga pieredze, kas ticis ar to galā, un var padalīties, kās bija atslēga uz to.
30.04.2016 18:23 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Kāds cits psihologs varbūt..
Vai kāda persona, kurai vari uzticēt to visu un izrunāties. Kāds kurš tiešām sapratīs.
Vispār par šo tēmu vari uzrakstīt man privāti..varbūt varam viena otru mēģināt atbalstīt. . Man ir diezgan līdzīga situācija, vienīgi tas, ka es nelamājos ar rupjiem vārdiem, bet visu savu negativitāti negribot izlieku uz apkārtējiem citā veidā..
30.04.2016 18:30 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Sāc video blogu un kritizē valdību.
30.04.2016 18:33 |
 
Reitings 340
Reģ: 08.03.2015
ka visi mani nesaprot un negrib, jūtos vientuļa, kaut gan tāda nemaz neesmu, jo man apkārt ir daudz cilvēku, kuri mani mīl, bet vienalga es jūtos vienmēr viena un nesaprasta

Var gan būt vientuļš starp mīļiem cilvēkiem, to es labi saprotu. Mani arī neviens līdz galam saprast nekad nespēs... Bet vai to vajag? Vai tas ir reāli? Katram jau pirmkārt ir sava dzīves prizma un tikai retais grib saprast kaut ko ārpus tās.... Un tavā ādā tā pat neviens neielīdīs un neizpratīs ne tavu sāpi, ne ko.
Cik sapratu, tas viss no bērnības tev. Saproti, tu neesi tāda vienīgā ar savu ''šausmu'' stāstu, ir tik daudz netaisnības šajā pasaulē...
Es labi saprotu tavas dusmas, man arī uznāk un tad ārā viss, kas ir sakrājies... un nav ausīm patīkami ne maz... Bet tie dusmu izvirdumi man nav pret ''nevainīgiem'' cilvēkiem... Es vēl no saviem ''jaukajiem'' vecākiem un ''mājām'' neesmu tikusi prom... Tad arī ''māmiņa'' dzird visu ko... nu tā, lai var šausmās acis bolīt8-) Bet nekad neesmu tā izturējusies pret kādu citu cilvēku, kas man pat gribot tādu sāpi nevar nodarīt.... Kam man uzklupt kādam tā pat bezjēdzīgi....
Esmu daudz sliktas lietas teikusi, un man ir kauns, kauns par sevi, par to, kas notiek ar mani iekšēji.

Nu par šo.... Ir jāsāk ar sevis analīzi... Padomā, kāpēc tas tā notiek. Izprast sevi vajag, un iemīlēt... ar visiem trūkumiem un lamāšanos(l)
Un vēl... es ļoti labprāt palieku viena pati ar sevi, jo tad nav vientulības sajūtas, bet starp cilvēkiem man ir kā ir... īsts kontakts man ir tikai ar sevi:-D Nevienu tā pat īsti neaizrauj mani stāsti par emocionālo vardarbību(t) Un labi vien ir... Nevajag uz to ieciklēties...
Ja šobrīd tev viss ir puslīdz ok, neviens neapsaukā, neterorizē utt., tad ir jādzīvo tālāk... Move on kā saka...
30.04.2016 19:02 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
udenskritums - paldies par patieso un tiešām aizkustinošo rakstiņu. Aizķēra tas, ka tiešām bez iemesla nevienam nekad neko sliktu nesaku, tikai tiem, kas man (manā uztverē) ir nodarījuši pāri. Mani daudzi nesaprot, piemēram šodien visa tā jezga tieši ar mammu sanāca, pateicu frāzi, kuru viņa pārprata, jo es to tiešām tā nedomāju, kā joku (savā sarkastiskajā izpratnē) izmetu, jā nebija smuki, bet tad viņa man sāka liet tādas šausmu lietas virsū, ka es vnk uzsprāgu. Pēc tam domāju, ka bija jāsavaldās, jo viņa tānedomā, bet tas viss ko viņa man teica, un atceroties kō teikusi bērnībā, manī uzvirmoja dumas un nesaprašana. Pateicu visu ko domāju, jo nespēju paturēt sevī. Zinu, ka viņa daudz manā labā darījusi, bet tie visi iekšējie dēmoni manī sēž tieši dēļ tā, ka viņa ļāva man bērnībā sēdēt tik un raudāt par to kā apkārt visi bļauj un ārdās, kā arī tās šaubas ko iesējusi manī, ka neesmu pietiekami laba. Joprojām, kad man kaut kas izdodas, zvanu viņai un saku ar lielu prieku, bet pretī saņemu tikai frāzes - nu varēji jau labāk, vai cik ilgi tas tā būs, jeb kaut kā neticās, ka tu, un kaut kas sanāk kā nākas. Kaut gan pazvanot gribēju dzirdēt tikai tekstu, ka esmu malacis, lai tā tik turpinu, nu vai tad tas ir tik grūti? Nu vo, reāli viss tas aizvainojums gruzd iekšā, ka uzreiz to visu spridzinu laukā. Bet vēlreiz paldies, ka padalījies ar mani savā stāstā :-)
30.04.2016 21:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!