Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kosmētika, trauki un mazuļu lietas no Ķīnas

 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Sveiciens saulainajā šodienā!
Gan jau daudzas pasūta no Ebay un Aliexpress. Ko domājiet par to, ka tiek pasūtītas arī tādas lietas kā kosmētika, lietas bērniem (kuras varētu nonākt mazajam mutē) un citas lietas, kas var nonākt saskarē ar ēdienu, piemēram, traukus? Vai pašas arī ko pasūtiet no šādiem priekšmetiem un vai nav bijušas kādas alerģijas?
27.04.2016 15:28 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Tiešām nav viedokļu? :-)

Vienas lūpukrāsas uzrunāja, bet šaubos pirkt, jo negribētos vielu X smērēt uz lūpām. Zinu, ka daudzas mazajiem pasūta fīderus un pudelītes, man gan roka neceļās, mazums kas ir tās gumijas sastāvā. Dzirdēts, ka pat tējas pasūta.

Ceru tāpēc dzirdēt atsauksmes un pieredzi, jo varbūt, ka pārspīlēju potenciālo nedrošumu un ir vērts padomāt par noskatītajām lūpukrāsām nopietnāk.

Pati pērku tikai drēbes, gadžetus, dažādus sīkumus. No kosmētikas ir tikai gelish lakas, bet pagaidām viss kārtībā.
27.04.2016 20:05 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Tādas lietas tomēr nepirktu...
Domā pati- pati saki, ka negribi X vielu smērēt uz lūpām, bet ja citas meitenes teiks- jā, droši- tu domā, ok- ja jau citas, tad es ar?
27.04.2016 20:16 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Ne gluži, drīzāk rosinu uz diskusiju. Tā kā man pašai nav pieredzes ar šāda veida sūtījumiem, tad ceru, ka kāda padalīsies, jo šobrīd esmu vienkārši ieņēmusi galvā, ka tā ir inde. Tomēr tas ir tikai mans pieņēmums. Tam jau tie forumi galu galā domāti, lai apmainītos ar pieredzi :-)
27.04.2016 20:47 |
 
Reitings 651
Reģ: 29.01.2009
Draudzene pasutija lupu spidumu kas bija fake unique, bija briesmigas kvalitates :-O
27.04.2016 21:07 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
tējas Ķīnā ir ļoti labas un nemaz ne tik lētas :)

kosmētiku noteikti nepasūtītu, tur lielākajai daļai kopjošās kosmētikas ir kaut kādi ādu balinoši draņķi klāt un mums nav lemts zināt kuriem ir, kuriem nav, jo neviens etiķeti angliski netulkos.
bet traukus un tādas lietas sūtītu. arī veikalos neskatos ir vai nav Made in China kaut kur jau to visu tā pat ražo, kāpēc ne Ķīnā.
27.04.2016 21:20 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Pāris bērna mantiņas ir sūtītas, bet tikai no firmām, kuras ir nopērkamas arī Latvijā. No kosmētikas pasūtīju melno masku deguna poru tīrīšanai. Apģērbs sūtīts, visādi štruntiņi. Visus tos kosmētikas viltojumus ne prātā nenāk sūtīt.
27.04.2016 21:29 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Ībītī no ēdamlietām esmu sūtījusi, šķiet, tikai Ceilonas kanēli, bet tas arī nāca no turienes (kā to tagad sauc - Šrilanka vai Ceilona?). Ir bijis kārdinājums pasūtīt šādas tādas spec.ped. rotaļlietas un materiālus, bet tur vajag diezgan pamatīgi izpētīt, lai būtu droši un to es vēl neesmu izdarījusi.
27.04.2016 21:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits