Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevaru aizmirst

 
Reitings 9
Reģ: 31.08.2015
Sveikas meitenes! Tā nu ir sanācis, ka nevaru aizmirst puisi, ar kuru biju kopā kādu laiku atpakaļ. Viss sākās šādi: viņš īsti nevēlējās attiecības, bet pēc ilgiem čatiem (nedēļām) mēs tomēr sagājām kopā. Viss bija ļoti jauki, viņš ātri mani iepazīstināja ar saviem draugiem, es viņu ar saviem, bija skaisti nākotnes plāni, viss mums abiem saskanēja, bet pēc pāris mēnešiem mēs izšķīrāmies. Nu ir pagājis vairāk kā pus gads, bet es nespēju viņu aizmirst, gribu būt ar viņu kopā, viss, kas bija pirms tam bija neaizmirstams. Mēs tā pat kontaktējamies, reiz pa reizei satiekamies, parunājam. Dažreiz viņam tā caur "puķēm" uzjautāju, kā būtu, ja mēs atkal saietu kopā, bet viņš atbild, ka nav gatavs attiecībām. Naktīs citreiz nevaru pagulēt dēļ domām, kas man raisās pa galvu, kā bija un kā varētu būt. Citreiz domāju varbūt nedomāt par viņu, aizmirst, bet nevaru, mēs esam labi draugi un viss, kas bija ir neaizmirstams.
Ko Jūs par šo domājat? Ko varētu ieteikt?
P.S. lietotājvārds neatbilst manai būtībai
26.04.2016 21:46 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Nu kam Tev vīrieti, kurš Tevi negrib? Priekš kam mazohisms? Jāstrādā pie savas pašapziņas un pašnovērtējuma, lai nebūtu bail palikt vienai (lasīt - vientuļai) un nebūtu jāsapņo par neveiksmīgām attiecībām kā kaut ko brīnišķīgu.
26.04.2016 21:51 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
Ja nav gatavs attiecībām, tā tad negrib tās ar tevi veidot..Tev pašai tas ir vienkārši jāsaprot un iesaku vispār labāk ar viņu nekontaktēties, tā aizmirsīsi viņu un nedomāsi kā būtu ja būtu...
Man arī bija tā, ka likās atradu savu īsto, bet izšķīrāmies...bija grūti, bet sapratu ka man labāk vairs nekad nekontaktēties ar viņu, jo tad arī ātrāk aizmirsīšu...Pat sāku iet uz randiņiem, iepazīt jaunus cilvēkus, lai tikai nevajadzētu par viņu domāt...padzīvoju nenopietnās attiecībās, un tikai pēc gada satiku vīrieti, kurš atkal lika manai sirdij pukstēt straujāk(l) esmu laimīga ka sagadījās izšķirties jo tā vietā ieguvu 100x labāku vīrieti!
26.04.2016 21:53 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tev visvairāk sāp nevis tas fakts, ka jums nav pa ceļam, bet gan tas, ka viņš tevi atraidīja. Tāpēc arī smilksti un sakties pamesta kucēna acīm uz viņu - tavu ideālo un vienīgo! Nav viņš tāds!!! Samierinies ar atraidījumu un skaties uz jaunām iespējām, nevis slapsti pēc pagātnes atliekām.
26.04.2016 22:00 |
 
Reitings 9
Reģ: 31.08.2015
Pēc šī puiša man bija attiecības, no sākuma pat nedomāju par šo pieminēto puisi, bet pēc kāda laika atkal iedomājos par viņu, šīs attiecības ir beigušās, bet par pieminēto puisi atkal un atkal domāju, neviens cits nav palicis tik ļoti atmiņā.
Mēs ar šo puisi tagad esam labi draugi, bet ir grūti uzturēties viņa klātbūtnē un saprast, ka mēs laikam nekad vairs nebūsim kopā, kaut sirds to ļoti vēlētos.
Šis stāsts iespējams ir diezgan muļķīgs, bet tiešām šo puisi nevaru aizmirst.
26.04.2016 22:01 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
Pelmenite99 aizmirsīsi tad kas satiksi tādu kas tavā sirdī iekritīs, bet kamēr tādu neatradīsi, iespējams arī neaizmirsīsi!
26.04.2016 22:03 |
 
Reitings 9
Reģ: 31.08.2015
Bet vai man turpināt ar viņu kontaktēties, runāt, satikties, būt tādiem pašiem labiem draugiem, kādi mēs esam, vai tomēr pārtraukt kontaktēties ar viņu?
26.04.2016 22:08 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
Pelmenite99 nu kā tev pašai liekas tas būtu labi katru reizi viņu satikt un atsaukt atmiņā kopā būšanas laikus?pietam kā tu jutīsies brīžos kad viņam parādīsies kāda sieviete?Personīgi man palīdz nesatikšanās vairs, nav lieki jādomā nekas...
26.04.2016 22:11 |
 
Reitings 9
Reģ: 31.08.2015
Es saprotu, ka es pati sevi moku satiekoties ar viņu, bet tajā pašā laikā mēs varam runāt pilnīgi par visu. Cik man viņš ir stāstījis, tad viņš nespēj ne arvienu meiteni ilgi uzturēt kontaktu, es esmu vienīgā.
26.04.2016 22:15 |
 
Reitings 9
Reģ: 31.08.2015
Paldies meitenes, bet gaidīšu arī citu meiteņu ieteikumus, pieredzes stāstus.:-)
26.04.2016 22:31 |
 
Reitings 915
Reģ: 07.09.2011
Būt pāris mēnešus kopā ar kādu, bey nespēt aizmirst pusgadu, diez kas nav... Nevajag sevi sāpināt, šķiet, ka vislabākais risinājums būtu pārraut kontaktus ar viņu. :-(
27.04.2016 00:43 |
 
Reitings 109
Reģ: 17.08.2015
Pēc manas pieredzes - labākais veids kā aizmirst neveiksmīgas/izjukušas attiecības - mesties citās. Varbūt pat nav uzreiz jāveido jaunas attiecības, bet vajag konktaktēties, randiņot ar citiem vīriešiem. Vienkārši, lai izklaidētos, bet nopietniem, tālejošiem plāniem. Vajag ielaist jaunus cilvēkus savā dzīvē, tad šādas stulbas domas ātri vien pazūd! ;)
27.04.2016 10:31 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kas tā par draudzību, ja Tev viņa klātbūtne nodara sāpes?
Es Tavā vietā ar viņu nekontaktētos. Tad arī ātrāk pāries sirdsāpe.. :-)
27.04.2016 10:38 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Mēs tā pat kontaktējamies, reiz pa reizei satiekamies, parunājam.
]
Pārtrauc visus kontaktus ar viņu. Kaut vai paskaidrojot viņam kāpēc tā ir ja vajag. Izdzēs no visiem portāliem kur viņa seju varētu redzēt un palielam izvairies viņu satikt.
Kā saka "Prom no acīm, ārā no galvas!" Un tā tas arī ir! Tu nespēsi viņu vel 2-3 gadiņus aizmirst ja visu laiku būs ar viņu kontakts.
27.04.2016 10:50 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Cau!:)
Es jau otro dienu fanoju par nomainiito radiostaciju darbaa, tagad vnk konfekte skan no kaada apmeeram 2001.gada.. uzreiz taas superiigaas skolas laika atminas!:)
Uz PV nebraukshu, not my cup of tea kopshs laikam jau peec Starp divaam sauleem, ko veel kasetee pirku:D peec tam totaals melanholisks gaudojiens, imho. Beeeet katraa zinaa Liepaaja un Fonkjiks ir legendaars savienojums, viiiiisttrakaakie mani jauniibas piedziivojumi tur norisinaajushies:D

Runaajot par MR, peedeejoreiz man naacaas aatros saukt burvju shprices deel, savaadaak likaas, ka kaajas atstieptu! Tagad ar baileem gaidu naakamaas)

Bet vispaar tuvaako dienu plaanaa atrast jaunas saules brilles, veelams taadas klasiskas, nekaadas modernaas kakjacis un vuudijus.:-)
27.04.2016 11:19 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Upsii, ne tur:D
27.04.2016 11:20 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Man arī šāda situācija ilga gadu. Pati pakaļ viņam neskrēju, drīzāk viņš man. Arī negribēja ar mani attiecības veidot, viņam bija labi,kā bija.
Pēc tam tas viss beidzās līdz viņš atrada citu. Viņš teica,lai paliekam draugi es teicu,ka nespēšu tā sadzīvot ar to domu nu un viss pārstājām runāt un viss beidzies. Kā viņam tagad viss ir izvērties es nezinu un nemaz negribu zināt! Nepazemo sevi, protams zinu ka ir skumji man arī ir tāpat bet nu viņš ne pirmais, ne arī pēdējais. Neesi vienīgā kurai tā ir bijis. :)
27.04.2016 13:03 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
P.S. Un tiešām pārtrauc kontaktus ar viņu. Es nevarēju to pati izdarīt, VISI mani draugi man teica ka tas man jādara bet es nevarēju to izdarīt jo negribēju viņu pavisam pazaudēt, bet zini kā, labāk ir kā ir tagad, jo ir labāk ka vispār nesatiec viņu, nerunā. Man ja godīgi tāda situācija bija pirmo reizi mūžā,ka es tiekos gadu ar puisi un viņš ar mani negrib attiecības, bet jo ilgāk to visu novelk jo ir trakāk. Saku no pieredzes. Man bija rozā brilles, uz veselu gadu tāpēc kad viņas arī nokritīs tev tu sapratīsi visu pati :)
27.04.2016 13:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits