Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Menstruācijas cikla problēmas.

 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Labrīt, dāmas!
Vēlos pajautāt un dzirdēt varbūt kādus citus viedokļus, no tām, kam ir kas līdzīgs..
Tātad, man vienmēr ir bijušas problēmas ar menstruālo ciklu, neregulārs. Arī hormonālās tabletes jau ir dzertas vairākkārt ar domu, ka palīdzēs, uz to mirkli palīdz kad dzeru, bet vēlāk, rezultāts nekāds. Tagad atkal mēnešreizes ir gandrīz iztrūkušas. Zinu, aizejot pie ārsta liks atkal dzert tās hormonālās tabletes. Bet nu negribu es viņas vairs rīt. Bet diemžēl neviens ārsts pagaidām nav ieteici neko citu. Un otrs, tomēr par spīti visam ir vēlme arī tikt pie bērniņa. Tad nu jautājums jums.. Varbūt arī kāda ar ko līdzīgu ir saskārusies? Ar šāda veida problēmām? Un varbūt ir bijusi kāda efektīvāka ārstēšana par hormonālo kontracepciju? Normalizēšana + iespēja arī tikt pie bērniņa? Labprāt dzirdētu Jūsu pieredzi, ja tāda ir.
25.04.2016 09:06 |
 
Reitings 75
Reģ: 06.10.2015
Pie bērniņa var tikt arī ar neregulāru ciklu. Ir iespēja, ka pēc bērniņa cikls noregulēsies laika gaitā
25.04.2016 09:08 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Doloressa, jā, viens bērns jau man ir, bet īsti cikls nenoregulējās. Bet tagad var teikt vispār izzudušas, un ja kaut kas ir tad tikai knapa smērēšanās..
25.04.2016 09:10 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Nekad menesreizes nebija regularas. Ari bija dzertas hormonalas, bet tikai uz lietosanas laiku viss ok. Usg atklaja, ka ir POS. No tabletem pec ilgakas lietosanas bija blakusparadibas un vnk tracinja ta dzersana. Tad arsts samazinaja tablesu skaitu uz pusi, tad uz 8 tabletem, tad uz 6, sanaca rekinasana, bet man pietika ar tik lielu hormonu daudzumu, lai menesreizes saktos. Ta lietoju, kadus gadus 4. Tad jau nolemu, ka varbut japartrauc un jaskatas, kadas tas reizes bus, un menesreizes iztruka, tagad tam rezultatam, kapec menesreizes pazuda ir 8 menesi jau (l)
Kadas tas menesreizes bus pec dzemdibam vel nevaru spriest, ceru, ka bus regularas.
25.04.2016 09:13 |
 
10 gadi
Reitings 659
Reģ: 10.03.2012
Neesmu klausījusi dakterus, un no hormonu pumpēšanas organismā vienmēr esmu atteikusies. Mode izrakstīt hormonālās tabletes attur mani no atkārtotas vizīties pie ginekologa (kurš trīsreiz mēģina mani uz tabletēm pierunāt) pat ja vizīte pie attiecīgā ārsta ir bijusi superduper patīkama.
Pēc vienas baisas sāpju reizes slimnīcā, ginekoloģes iedvesmota, iegādājos homeopātisko preperātu Agnucaston. Kā daktere sacīja, jālieto ilgi, tad rezultāts parādīsies, un ar rezultātu viņa domāja ne tikai regulāru ciklu, bet vieglāku PMS pārciešanu. Cik saprotu, tiklīdz cikls noregulējas, iespējamība palikt stāvoklī kļūst lielāka. Kādu brīdi dzēru, dzēru, bet tā kā man drīz vien vajadzēja lietot vēl kaudzi tablešu, šīs atliku vēlākam laikam. Lietot neesmu atsākusi, bet par Agnucaston esmu dzirdējusi labas atsauksmes :)
Varu teikt droši, tiklīdz sāku sakārtot sevi emocionāli, visas lietas ķermenī noris patīkamāk. Jo labāk jūtos pati, jo regulārāks kļūst mans cikls. (l)
25.04.2016 10:22 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Nu var ari neiet pie arsta un gaidit, kad viss sakartosies pats no sevis, bet, ja menesreizu nav ilgak par 3 vai 4 menesiem, tad dzemde ieksejais slanis sak palikt biezaks un biezaks un tad var but vairak problemu kaa vajag. Bet, tas, ka visu hormonalo darbibu ietekme emocionalais stavoklis tas tiesam. Galva bus kartiba un viss bus labak.Bet diemzel , tas nav sakartojams vienas dienas laika.
25.04.2016 10:40 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
ar neregulaaru ciklu protams var palikt staavoklii , tikai veiksmes koeficients , ka paveiksies kaadaa no tiem pirmajiem meeginaajumiem ir zems . Ja sievietei ar regulaaru ciklu iespeeja palikt staavoklii ir katru meenesi , tad sievietei ar neregulaaru ciklu labi , ja reizi 2 meeneshos . Un tagad padomaajam cik tas optimistiski ir tad , kad paiet jau pusgads , bet ovulaacija bijusi tik vien kaa 3 - 4 reizes . Ja kaadai ir acietiiba gaidiit gadu un vairaak liidz beidzot sanaak ienemt beerninu (nav veel zinaams vai veiksmiigi , jo biezhi vien taam ar neregulaaro ciklu ir hormonaalas dabas probleemas , kas var izjaukt gruutnieciibu) tad varat censties .
Bet ieteiktu tomeer lietot hormonaalaas tabletes , lai cikls buutu regulaars , taadaa veidaa tu palielini sev varbuutiibu palikt staavoklii un arii hormonaalaa aina tev taadaa gadiijumaa buus normaa .
Nekas slikts nav no hormonaalo tableshu lietoshanas , ja vien taas piemeklee pareizi , pirms tam izpeetot tavus hormonus . Pirms breekt , ka viss ir slikti , jaauzzin vai taa tieshaam ir .
25.04.2016 10:40 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
raspodinu teju dzert pa cikliem tris nedelas katru dienu, vienu nedelu brivs! ta ir teja, kas regule sieviesu hormonus, palidz regulet ciklu, menesreizu sapes utt, no manas pieredzes ir loti efektivas, bet jabut regularai dzersanai un ilgstosi!:) veiksmi
25.04.2016 10:49 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Paldies par ieteikumiem. Būs jāizmēģina tā tēja un Agnucaston! ļoti ceru, ka tas nedaudz uzlabos rezultātus. Nu ja ne, tad jāgaida jūnija vizīte pie ginekoloģes. Ceru, ka atradīsim risinājumu bez hormonālajām.
Luizelza, Tu raksti, ka hormonālās tabletes palielinās varbūtību palikt stāvoklī, bet vai tad tās neietver arī kontracepciju? Vai arī esmu ko pārpratusi un ne visas hormonālās tabletes strādā kā kontracepcija? Jo nu, kā jau rakstīju, esmu jau lietojusi daudz tās hormonālās, protams, uz to laiku ir labi, bet vēlāk atkal viss ir slikti. Neko daudz nepalīdz.. Negribu rīt hormonus + kontracepciju vēl daudz gadus. Bet j esmu ko pārpratusi un ir hormonālās tabletes bez kontracepcijas efekta, tad lūdzu labojiet!!
25.04.2016 21:25 |
 
Reitings 264
Reģ: 29.06.2014
Vajadzētu veikt ultrasonogrāfiju. Dažām ciklu regulēt palīdz Maca pulveris, kas it kā arī palielina iespēju palikt stāvoklī.
25.04.2016 21:33 |
 
Reitings 731
Reģ: 07.11.2015
Nu man MR ciklu noregulēja naktssveces eļļa. Pirms tam bija ļoti neregulārs, nekad nevarēja paredzēt, kad sāksies. Tagad, kopš jau 2 gadus lietoju naktssveces eļļu, cikls kā pulkstenis, katru mēnesi vienā un tajā pašā datumā.
25.04.2016 21:42 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Aksioma - nu noteikti, kad došos pie ginekoloģes tad arī veiks ultrasonogrāfiju, lai lielāka skaidrība. Kas tas tāds, Maca pulveris? Nebiju dzirdējusi, būs jāpainteresējas. Paldies! :)
flyflyhighup - vai ir kāda konkrēta naktssveces eļļa? Un noteikti brīvi nopērkama, ja? Un jālieto katru dienu?
25.04.2016 21:45 |
 
Reitings 731
Reģ: 07.11.2015
Es lietoju šo



Nopērkama bez receptes, viena kapsula katru dienu, kā jau visi vitamīni, jālieto ilgāku laiku, lai būtu rezultāti.

Bet protams, ja tavas neregulārās MR saistītas ar kādu nopietnu veselības problēmu, tas var neko arī nedot, tas tomēr ir tikai uztura bagātinātājs.
25.04.2016 21:48 |
 
Reitings 99
Reģ: 31.10.2015
Arī ar neregulāru ciklu var tikt pie bērna. Vispār ir sākts ar to nodarboties, vai tikai domas līmenī un jau uztraukums par to ka nevarētu sanākt, pirms vispār kkas mēģināts?!
25.04.2016 22:11 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Railia, jā ir sākts par to domāt. Neizsargājamies jau sen.
25.04.2016 22:15 |
 
Reitings 99
Reģ: 31.10.2015
Nu jā,ja ir jau pie tā sākts strādāt, tad cita lieta. Vnk likās, ka sākts uztraukties pirms vēl mēģināts. Taču nesatraucies, tikai ja veselu gadu neizsargājoties nepaliek stāvoklī, tad ir jāsāk domāt par problēmām. Man tik daudz draudzenēm ir neregulāras MR, taču visas ir tikušas pie bērniem, ja ne uzreiz, tad mazliet pagaidot viss ir iznācis :)
25.04.2016 22:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits