Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko Tev nozīmē reliģija?

 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
Sveikas, meitenes! (l)
Veidojot šo diskusiju, mans mērķis nav kādu provocēt uz strīdiem vai citām negatīvām darbībām. :)
Tā kā pēdējā laikā esmu sākusi interesēties par reliģiju, konkrētāk, kristietību, uzdodu jautājumu tām foruma lietotājām, kurām reliģija nav sveša - ko Tev nozīmē reliģija? :) Vai regulāri ejat uz baznīcu? Kādai reliģijai piederat? :)

Lūdzu, cienīsim viena otru un iztiksim bez apvainojumiem! (l)
23.04.2016 23:06 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Neticu nevienai ticībai, bet neesmu arī ateists. Man nesimpatizē vardarbīgās reliģijas islams un kristietība. Bet ja man neuzbāžas, tad neviena reliģija man netraucē.

Es ticu, ka ir kosmosā augstāk attīstītas būtnes, bet tās nav dievi.

Pats dzīvoju saskaņā ar saviem principiem, vērtību sistēmu + dažreiz piesaucu senos latviešu dievus. Piemēram Laimu, kad vajag veiksmi. Tā kā nedaudz esmu uz pagānisma pusi.
15.06.2016 10:09 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Man ir pašai sava ticība.
Neticu, ka man ir jāiet uz baznīcu, jālūdzas, lai Dievs man palīdzētu. Varu lūgt padomu, spēku cīnīties, bet par notikumiem neuzskatu vajadību lūgties. Ausgtākais spēks labāk par mani zinās, kas man vajadzīgs un neviens man nepierādīs, ka tie, kuri nelūdzas un neslavē ir atstāti novārtā Dieva priekšā.
Tieši pretēji - esmu novērojusi, ka viss sāk iet uz labo pusi, kad lūgšanu vietā pasakos par to, kas man ir dots.
15.06.2016 10:01 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
man Dievs atbild uz lūgšanām, jūtu Viņa vadību ikdienā.

Tas ir tik forši! (l)
Es esmu topošā kristiete, šobrīd apgūstu Bībeli, t.i., eju uz Bībeles stundām. Arī man Dievs ir atbildējis uz lūgšanām, un varu pateikt tikai vienu - tā ir viena riktīgi forša sajūta, kas man liek tikai pārliecināties par to, ka tā nav nejaušība! :)
15.06.2016 09:46 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Neesmu piesaistīta nevienai reliģijai, un par to pat priecājos.
Uz baznīcu neeju, jūtos tur neomulīgi. Vai arī vienkārši neesmu atradusi tādu, kas patiktu.
Kaut kam "lielākam" ticu, bet tas nav ar reliģiju saistīts.
15.06.2016 09:37 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Reliģija un ticība ir divas dažādas lietas. Reliģija ir tad, kad cilvēks ar kādiem rituāliem cenšas tuvoties Dievam, bet sirdī ir reāli tālu no tā. Pirmkārt meklē ar sirdi. Es esmu kristiete, man Dievs atbild uz lūgšanām, jūtu Viņa vadību ikdienā. http://www.youtube.com/watch?v=S8jvfdDtoqY
15.06.2016 09:35 |
 
Reitings 83
Reģ: 27.12.2015
esmu pareizticīgā(l)
13.05.2016 13:19 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
Reliģija nebūt nav slikta, daudziem tā ir bijis kā glābšanas riņķis, kas izvilcis no problēmām.
Es neesmu ne reliģioza, ne ticīga, uz baznīcu aizeju retu reizi, bet vairāk ķeksīša pēc. Bībeli nelasu, nelūdzos un neticu.
13.05.2016 12:10 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Tā ir tieši profesionalitāte sarežģītu tēmu pasniegt vienkārši, lai cilvēki, kas nav zinātnieki saprastu.


Un, lai paskalotu smadzenes tiem, kas nedomā ar savu galvu. Tavos video, klāt ir kreacionisma piesitiens, tā nav objektīva informācija. Turklāt, skaidrot fiziku ar bībeli. Nu c'moon.



Viss. Es izstājos no šīs sarunas.
13.05.2016 11:52 |
 
Reitings 285
Reģ: 29.01.2009
Vēl lidojošā makarona briesmoņa stilā - teleevaņģelisms. :-D
https://www.youtube.com/watch?v=7y1xJAVZxXg
13.05.2016 11:46 |
 
Reitings 29
Reģ: 07.01.2015
Zinātnisku.


Nu kā savādāk sauc pētījumu, ko veicis zinātnieks??

Dr. J.Lisle graduated summa cum laude from Ohio Wesleyan University where he double-majored in physics and astronomy, and minored in mathematics. He did graduate work at the University of Colorado where he earned a Master’s degree and a PhD in Astrophysics

Tā ir tieši profesionalitāte sarežģītu tēmu pasniegt vienkārši, lai cilvēki, kas nav zinātnieki saprastu.

Lietas mēdz sarežģīt tie, kam nav pierādījumi, un dara to tāpēc, lai cilvēki uzķertos uz pārgudrajiem vārdiem un nesaprotot nejautātu jautājumus par pētījumu detaļām uz kuriem viņiem nav atbildes.

Šis cilvēks pasniedz lekcijas par skolās mācīto evolūcijas TEORIJU.
https://www.youtube.com/watch?v=LzqEdaDaqvM
13.05.2016 11:31 |
 
Reitings 522
Reģ: 28.11.2013
Nenozīmē neko. Katrs dara un tic kam un kā grim.
13.05.2016 10:41 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Žēl, ka ir cilvēki, kas nemāk neuzspiest savu viedokli par ticību vai reliģiju, tādēļ rodas visi briesmīgie starpgadījumi un tad pie tā vaino citus


Ir cilveki, tikai viņi tikai viņi patur to pie sevis un nemāca un netiesā citus.
13.05.2016 10:21 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Nevar zinātnisku sižetu skatīties ziepju operu, kur izlaižot pāris sērijas notikumi nemainās.


:-D:-D Zinātnisku. :D


Nevienā brīdī tur nav teikts, ka mēness is cēlies no zemes. Tev varbūt zinātniskie angļu termini nospēlēja nesaprašanas iemeslu


Jā, bet to vajadzēja pateikt. :D Līdz ar to tur nerunātu muļķības. :D
13.05.2016 10:18 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
ja kāds grib sev salauzt smadzenes par visumu, tad labāk noskatieties šo video.

Noskatījos, tāds ļooooti virspusējs visuma apraksts, kas apskaidrots rotaļīgā veidā, lai cilvēkiem vieglāk uzsūkt informāciju. Laikam esmu radusi skatīties sarežģītādus, detalizētākus video un filmas. :-)
Bet esmu uz viena viļņa ar Selene
13.05.2016 10:09 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
uz reliģijām skatos kā uz svešām kultūrām no malas, ja painteresējās par reliģiju, var saprast arī kāpēc šie vai tie cilvēki dara tā kā viņi dara. un visas man viņas vienā plauktiņā, vienalga katolicisms, budisms vai islāms, uz visām skatos no attāluma kā uz kaut ko, kas citiem cilvēkiem ir svarīgs un diktē viņu rituālus, bet ne man.
13.05.2016 09:53 |
 
Reitings 260
Reģ: 14.04.2016
Nekad neesmu ne ticējusi, ne atbalstījusi reliģisko novirzienu. Tas ir tik ļoti pret mani, ka man ļoti nepatīk, ja kāds cenšas iegalvot pretējo. Man netraucē, ja katrs pie sevis kaut kam tic un neuzbāžās virsū, bet tie krustu metēji sabiedriskās vietās man nav saprotami. Vēl nesaprotu tos, kas "grēko", vaimanā par to, bet tāpat turpina to darīt un domāt par sliktām lietām. Ja jau Tev tas ir grēks, kāpēc tad tas ir diendienā jāpiekopj? (t)
Žēl, ka ir cilvēki, kas nemāk neuzspiest savu viedokli par ticību vai reliģiju, tādēļ rodas visi briesmīgie starpgadījumi un tad pie tā vaino citus :-/
13.05.2016 09:38 |
 
Reitings 541
Reģ: 10.03.2014
Priekš manis reliģija ir nekas. Kaut arī esmu katoliete, dažādu iemeslu dēļ ticība Dievam ir zudusi. Uz baznīcu aizeju svētkos - Ziemassvētkos, Lieldienās, bet šad tad arī šajās dienās neaizeju.
13.05.2016 09:09 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Daudzi cilvēki uzskata ka pieņemt kādu reliģiju, tas nozīmē ka jābūt draudzē, regulāri jāapmeklē baznīca, jādara viss kā dara draudze.

Būt ticīgam un atbalstīt reliģiju var arī tādā veidā, kādu pats uzskata par nepieciešamu.

Un reliģiju nevajag uztvert burtiski, bet daudz plašāk. Agrāk reliģija tika pasniegta cilvēkam saprotamā veidā. Cilvēkiem kļūstot gudrākiem un zinošākiem, arī caur reliģiju paveras daudz plašāks skats uz pasauli, notikumiem, lietu kartību, visumu un tā uzbūvi.
13.05.2016 08:51 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Reliģija man saistās ar cilvēkiem un ne vienmē pozitīvām sajūtām. Vārds reliģija man nepatīk un es negribētu ar to būt saistīta tādā formā kā tas arī tiek pasniegts.
Ticība man būtu atbilstošāka. Es ticu kaut kam spēcīgākam uz planētas, tam nav vārda, tam nav krāsa vai forma, sava veida enerģija - cits to sauktu tieši par ticību, cits par veiksmi, vel kāds par karmu, galu galā, es nezinu kā to nosaukt. Reizēm pie sevis vienkārši iedomājos par to enerģiju un noskaņoju sevi uz pareizā viļņa tajā mirkli.
13.05.2016 00:55 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Par visumu un dzīvībām uz citām planētām runājot ieteikt
neesmu redzejusi citplanetiesus, tacu... kaoec cilveks iedomajas ka ir visuma centrs? Visums ir bezgaligs un ne jau cilveks tikai ir visuma radibas kronis un viens pats. Varbut un pilnigi iespejams kaut kur ir dziviba uz kadas talas planetas.
13.05.2016 00:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits