Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vai kombinējat dažādus skaistumkopšanas līdzekļus?

 
Reitings 46
Reģ: 29.01.2016
vai kombinējat dažādus skaistumkopšanas līdzekļus? piemēram, dažas nedēļas lietojot kādu vienu šampūnu vai krēmu un pēc tam citu lētāku? nav tā, ka tie lētāki līdzekļi pēc tam nomāc to labo, ko izdarījis dārgais?
22.04.2016 13:36 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
meedz arii buut leeti un labi liidzekli.
22.04.2016 13:47 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
tev būtu jāskatās uz sastāvu, neviss cenu zīmi. Ir ļoti daudz labi un makam draudzīgi līdzekļi.
22.04.2016 13:48 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
protams, ka kombinēju kosmētiskos līdzekļus - lietoju dažādus no dažādām cenu kategorijām. Bet tādus, kas man patīk un atbilst manām prasībām.
Viens ir sastāvs - bet otrs - īpašības, ko Tu sagaidi no kosmētikas un ne vienmēr to nosaka cena.
22.04.2016 13:54 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Man patīk kombinēt eko matu šampūns, bet balzāms, ne tik eko, jo šampūns man ir svarīgs tieši galvas ādai, lai neiekaist kā tas mēdz būt ,kad lietoju tikai ķīmiskos produktus, bet balzāmu jau pie saknēm nelieku un tas savukārt labāk nogludina no ne- eko :)
Mēdzu kobinēt lai iegūtu maksimālu rezultātu, kā arī, lai mati nepierastu pie viena šampūna ( esmu manījusi, ka tad pazūd efekts)
Sejas kopšanā arī kombinēju eko + ne eko
Bet izvēlos ne dēļ cenas, bet uz intuīciju kas manai ādai vairāk patiktu , pagaidām neesmu vel nošavusi greizi :)
Uzskatu ka var kombinēt gan dārgus , gan lētus produktus gūstot labus rezultātus, protams, ja tie nav ar briesmīgu ķīmisko sastāvu ;)
25.04.2016 09:54 |
 
Reitings 386
Reģ: 03.03.2016
Man nešķiet, ka lētais nomāc dārgāku. Kopš cosmo sāka slavināt Multiluksa matu produktu sēriju, manā plauktā ir šampūni pa 10-20 eiro un ir matu maksa par 1.50. :D
Tāpat ar tušām, ir Dior un ir pa 2 eiro pirkta Essence, man abas patīk. Skropstas no lētās tušas nav nobirušas.
Vienīgi, ja es pērku ko ļoti lētu, to pašu essenci vai krievu kosmētiku, tad visticamāk esmu iedvesmojusies no šejienes komentāriem. Pati uz savu galvu neizdomātu kaut ko tādu nopirkt. :D
25.04.2016 09:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits