Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par AIRBNB

 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Meitenes, čau!

Man ir doma uz atvaļinājuma laiku savu dzīvokli tur ievietot, it kā viss cool, bail no nekā nav, bet man ir jautājums gan tām, kas ir izmantojušas ārzemēs, gan tām, kas varbūt ir bijušas kā host'i. Kā ir ar personīgajām mantām? Ne tādā izpratnē, ka man bail, ka kaut ko nozags, , bet - vai tas traucē tev kā īrniekam un kā īrētāji pret to attiecas? Kā sveši cilvēki jutīsies dzīvoklī, kur ir cita cilvēka mantas?
Ok, man viņu reāli nav daudz - viesistabā garš, slēgts TV plaukts, kas pilns ar visādu staffu, guļamistabā slēgta kumode ar smukumlietām un milzīgs drēbju skapis (plānoju vienā sadaļā sabāzt to, ko negribu atstāt brīvi pieejamu, un pielikt atslēgu), virtuvē un vannasistabā lai lieto visu, ko grib.
It kā jau potenciālie īrnieki redzēs, ka tur tas viss ir, un sludinājumā to minēšu, bet tāpat, ja kādai ir pieredze, ļoti labprāt dzirdētu :)
18.04.2016 15:46 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.01.2009
Uz jautājumiem atbildēt nevarēšu, bet visu cieņu René par uzdrīkstēšanos, pozitīvā nozīmē. :) Es tā noteikti nevarētu.
18.04.2016 15:49 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
vai tas traucē tev kā īrniekam un kā īrētāji pret to attiecas? Kā sveši cilvēki jutīsies dzīvoklī, kur ir cita cilvēka mantas?

Es nebiju to ievērojusi, bet ja tagad tā padomāju, tad visi dzīvokļi, kurus esmu īrējusi no airbnb ir bijuši ļoti neitrāli un minimāli, visi skapji un plaukti tukši. Ja uz ilgāku periodu - es noteikti gribētu izkrāmēt mantas, ielikt skapī, nevis mētāt pa koferiem un grīdas.. Bet tas ir tikai mans variants, es domāju, ka citus cilvēkus tādas lietas neuztrauc. :)
18.04.2016 15:52 |
 
Reitings 109
Reģ: 22.12.2015
Ja nejaucu, tad mans viens draugs izmanto airbnb, lai ireetu istabu savaa dzivoklii - bet vins pats ari tur dzivo un paliek. Protams, tas nebuus tas pats, kas atstaat visu dzivokli irniekiem! :-D Bet, manupraat, galvenais ir, lai irniekiem butu sava tuksha teritorija, kur nolikt mantas (skapis, galdins, gulta vai visa istaba), kur nav tavu mantu. Parejais diez vai varetu jebkaa trauceet, ja vien nav dzivoklis parbaazts ar visadiem sikumiem :-D
Tikai es vienmer esmu domaajusi par to - kaa airbnb iziireetaaji nokontrolee, ka iretaaji neko nenosper no dzivokla?!
18.04.2016 15:52 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Par tām mantām, nu tas baigi atkarīgs no tā uz cik ilgu laiku izīrē/īrē. Bet vispār, nu vannasistabā jau gan vajadzētu savas kosmētiskās lietas savākt jebkurā variantā, manuprāt.
18.04.2016 15:55 |
 
Reitings 222
Reģ: 14.01.2016
Manā Airbnb pieredzē nav gadījies palikt dzīvoklī, kur ir tik daudz esošo lietu, kā raksti. Tie drīzāk ir bijuši speciāli šādai izīrēšanai paredzēti varianti.

Nodrošināties īsti nekā nevar, tik cik izvērtējot potenciālo īrnieku pēc atsauksmēm. Diezgan maz ticams, ka kāds lauzīs vaļā aizslēgtas mēbeles.
Kaut gan nekādu garantiju nav
18.04.2016 16:06 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Paldies! :)
Jā, protams, man tas primārais arī ir, savākt visu tā, lai īrniekiem ir brīva vieta savām mantām, kas principā ir puse no skapja satura izvākšana un pārlikšana slēdzamajā daļā, kā arī visu ikdienas/higiēnas lietu aizvākšana no vannaistabas. Visas pārējās virsmas ir brīvas, lielākoties viss salikts plauktos, skapjos, atvilktnēs, nav tādu lieko sūdiņu, kas ikdienā piesietu aci.
Par to zagšanu - es nezinu :D bet man nav, ko tur baigi zagt un, ja kaut kas pazūd vai tiek sabojāts, airbnb sedz zaudējumus.
Izīrēšanas periods - max nedēļa.
18.04.2016 16:11 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Parasti jau nekādas sevišķas mantas dzīvokļos un istabās nestāv, kas arī ir labi, citādi visu laiku ir tā "ciemošanās" sajūta un bail, ka tikai kaut ko nenogāz vai nenosmērē. Pēdējā vietā, kurā paliku, bija pavecas sievietes dzīvoklis, tur bija vairāk mantu nekā visās iepriekš īrētajās istabās. Visādas figūriņas, grāmatas, tādas lietas. Bet pavisam personīgās mantas bija atsevišķā slēdzamā pieliekamajā.

Bet nu ko tādos dzīvokļos lai zagtu? Tūristi televizoru stieps uz lidostu? (t) Ja vien saimnieki paši nedzīvo uz vietas, tad jau tur nekad nestāv tādas viegli paņemamās lietas - datori, telefoni, elektronika, smaržas vai vēl nez kas cits.

Es gan ieteiktu neatstāt dzīvokli arī galīgi tukšu - parasti jau īrniekus piesaista smukas bildes, moderns dizains. Respektīvi, es ieteiktu vidusceļu, lai dzīvoklis nav pilns ar īpašnieka mantām, bet arī lai nerodas sajūta, ka tas nekad nav bijis apdzīvots.
18.04.2016 17:34 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Esmu gan izīrētāja, gan īrnieka statusā bijusi, bet abos gadījumos privāto mantu nekur nebija. Man personīgi būtu neērti.

Caur puķēm aprakstā mini, ka daļa mēbeļu nav lietojamas, ka ir slēgtas mēbeles vai arī, ka izīrē savu dzīvokli, kamēr esi prom, lai potenciālais klients saprot, ka tu viņu ielaid diezgan privātā telpā un lai zina ar ko rēķināties.
18.04.2016 19:02 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Izmantojam airbnb pakalpojumus tikai 1 reizi un tur nebija saimnieku mantu. Bet tā kā dzīvokļī parādījamies lai nomazgāties un pagulēt, nebūtu problēmu ar aimnieku mantām (kaut gan mēs nejauši nozagam vīna atvēramo).
18.04.2016 19:22 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Paldies par viedokļiem! :)
Jā, mana doma arī ir tāda, ka aprakstā minēšu, ka izīrēju savu privāto telpu, ka mantas būs, bet neuzkrītoši utt. - vārdsakot, visu max precīzi aprakstīt.
19.04.2016 10:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits