Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecību nākotne

 
Reitings 19
Reģ: 13.03.2013
Iespējams heitosiet mani kautvai par to, ka esmu džeks nosacīti sieviešu forumā, bet es vēlos saprast šo to dzirdot jūsu viedokli...

Tātad esmu attiecībās jau vairāk kā divus gadus..... Protams, ka sākumā viss bija forši, kā jau visiem, bet aptuveni mēnešus divus esot kopā ar tagadējo cilvēku es nesaprotamā kārtā uzrakstīju bijušajai FB - uzdevu tur kautkādu neitrālu jautājumu un tad aizsūtīju smailiņu: :* pēc kā arī saruna tika izbeigta. mana tagadējā sieviete izlasīja manu FB jo biju piemirsis iziet. Un ieraogot šo ziņu viņa jau kravāja mantas uzskatot to par krāpšanu, paskaidroju, ka tas bijis kautkāds rupji runājot tizlums no manas puses (tagad pie katra strīda viņa mani zāģē, ka esmu viņu nokrāpis ar šo tekstu bijušajai - :* ) aptuveni gadu viss bija ļoti sarežģīti, viņa pa naktīm vazājās pa centru, katru reizi teica, ka pārnāks mājās pēc stundas, kā rezultātā atvelkas mājās labākajā gadījumā 7 no rīta puspālī. Es jautāju: kādēļ tu tā dari, kāpēc tu dzersties un vazājies pilnīgā komā centrā un ar kautkādiem saviem draugiem - uz ko saņēmu atbildi "pats esi vainīgs, tu mani novedi līdz tam, jo nepievērs man uzmanību utt."... Dzīvojām tālāk kopā šaj sarežģītajā situācijā, kad vienu labu dienu viņa atkal labi iedzēra, piezvanīja, kad es biju darbā un pateica, ka esot sakrāmējusi mantas un izvākusies jo es viņu itkā nemīlot, tādēļ, ka reizi pusgadā mēdzu apskatīt drauga profilu un pie reizes drauga DRAUDZENES profilu, viņa to uzskatā par krāpšanu. Izrādās, ka dzīvojot ar mani viņa reizēm pa nakti bija palikusi pie cita, to viņa neuzskata par krāpšanu kautgan tā īsti pašķīrušies vēl nebijām.... viņa minimums reizi nedēļā vazājās pa bāriem ar kautkādu bijušo darba kolēģi (džeku) un dzerstās pārnākot mājās labi ja ap rīta pusi pālī, bet es turos un darbadienas vidū cenšos aizmirst to situāciju, bet taj pat laikā es pat reizi 3 mēnešos nedrīkstu aiziet ar draugu kuru viņa pazīst paspēlēt biljardu uz stundu (vakarā). P.S. pa visu mūsu attiecību periodu neesmu pārnāis mājās vēlāk kā 1 naktī mājās pilnīgi skaidrā! Katru dienu viņa mani zāģē, ka es gribot citas un ka tas nav normāli, ja džeks redz citus cilvēkus sev apkārt. Viņa uzskata, ja es paskatījos uz citu, tad es esmu viņu nokrāpis.... manuprāt tas ir slimīgi.... pat reizēm ja kautkur iet kautkāda nu teiksim meitene jaunāka par 40, tad viņa mani zāģē: paskaties, paskaties, es zinu tev tādas patīk, ja manis nebūtu, tad tu aizkrietu pie viņas, es speciāli vnk skatos zemē, bet gala rezultātā vienalga izveidojas konflikts, jo man noriebjas tā zāģēšana bez iemesla. Viņa grib, lai es redzu tikai viņu šaj pasaulē un viss.... neesmu nekāds tusētājs, neskrienu vazāties un dzerstīties pa naktīm, esmu darbaholiķis, mājās katru dienu kautko daru + gatavoju + visu amaksāju + cenšos darit visu iespējamo, lai butu katkāda liekā naudiņa zaļākai dzīvei..... esmu nesaprašanā, vai tiešām jāšķiras?! Zinu, ka šo topiku izlasīs arī viņa... Bieži dzirdu no viņas frāzi "ja tu askatījies uz citu un kautko padomāji par viņu, tad man ar to pietiek!" bet kad es pasaku "tu man aiz muguras nakšņoji pie cita" tad saņemu atbildi "vai vai nesalīdzini, tas ir pavisam savādāk" WTF?!?!?!!?!??!!? Tu ar viņu guli kā minimums vienā telpā un tas ir pavisam kas cits?!?!?!?!?! izskatās, ka mani par pilnīgu lohu uzskata!!!!
12.04.2016 23:30 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Nu, pēdējais teikums diezgan precīzi.
Kas vainīgs, tas - parasti - bailīgs. Manuprāt - nav pareiza attiecību modeļa, BET, abiem jābūt līzvērtīgiem noteikumiem. Ja abi ir open - relationship un guļ pie citiem pēc ballītēm, tad abi .. Šis nešķiet tas gadījums. Es šķirtos, ja nepanāktu rīcības līdzvērtību.
12.04.2016 23:44 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Kādēļ Tu samierinies ar meitenes uzvedību, kas Tev nešķiet pieņemama?
12.04.2016 23:45 |
 
Reitings 19
Reģ: 13.03.2013
Es pats sevi nesaprotu! Es raujos kā nezvērs, no rīta atnesu viņai gultā kafiju, aizskrienu pēc puķītes, svaigiem pīrādziņiem, bet rezultātā viņa vakarā pazūd un nodzerās kautkur centrā "pats esi vainīgs, tevi interesē citas un tu gribi citas" pilnīgā pakaļā, tas ir slimīgi..... Protams, ka es arī esmu kautkur vainīgs, ka biju kautko nepatīkamu pateicis, kad viņa aiztusējās, bet tam visam bija savs iemesls.... neesmu nekāds nūģis, briesmonis ārienē, bet tomēr nesaprotu ko es daru ne tā....
12.04.2016 23:52 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Izklausās traģiski. Kāpēc vēl esat kopā?

Ja es būtu vīrietis un mana meitene rīta pusē dzērusi atvilktos mājās, es pateiktu - vēl viena tāda reize un vari krāmēt koferi. Tas taču ir pazemojoši pret attiecībām.. aizņemts cilvēks klīst sadzēries ielās (manuprāt) :)
12.04.2016 23:53 |
 
Reitings 19
Reģ: 13.03.2013
Man ir tikai viens izskaidrojums: meitenīte nav kārtīgi iztrakojusies......
12.04.2016 23:53 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man ir tikai viens izskaidrojums: meitenīte nav kārtīgi iztrakojusies......
Man cits: viņa Tevi neciena...
12.04.2016 23:56 |
 
Reitings 19
Reģ: 13.03.2013
viņa ir 5 gadus jaunāka, bet pat tajā vecumā man liekas, ka viņa uzvedas nedaudz neadekvāti..... vēlos dzirdēt atbildi uz šo : "skatīties uz citām ir kautkas nepieņemams un noziedzīgs???"
12.04.2016 23:56 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
tu auklējies ap to meiteni kā ar mazu nevarīgu bērnu, tādi sievietēm nav vajadzīgi un labak izvelas dzerstities neka pavadit laiku ar tevi ;-)
12.04.2016 23:58 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
"skatīties uz citām ir kautkas nepieņemams un noziedzīgs???"
Kas slēpjas zem vārda skatīties? :) Ejot pa ielu nav iespējams neskatīties uz citiem/citām.. :D
12.04.2016 23:59 |
 
Reitings 19
Reģ: 13.03.2013
problēma tāda, ka pat katoties kopīgi filmu pa tv, viņa ierauga kādu sievieti un tad sākas "jums visiem tādas patīk, tu viņu gribi paņemt priekšā utt." tas ir normāli?! iepriekš attiecībās man nebija tādu problēmu...
12.04.2016 23:59 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
bet nu man kka nebutu iebildumi ja mana meitene kadreiz palaikam atnaktu vairak ieravusi majas, kas tur slikts? es tacu netaisos aizliegt vinai tuset ar saviem draugiem,tapat ka man ir loti svarigi lai sieviete man novel labi iztuseties kad eju iedzert ar saviem chomiem, nevis sakt kko topit vot tas ir drasumigi...
12.04.2016 23:59 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nu atradusi pamuljkji, kuram kaapt uz galvas, un kaapj peec pilnas programmas. Ja Tev buutu kaut mazliet smadzenju, jau sen buutu izlicis vinjas mantas aiz durviim.

P.S. Mans ieteikums der gadiijumaa, ja situaacijas apraksts atbilst reaalajai situaacijai un apakshaa nesleepjas kaut kas cits, ko Tu noklusee.
13.04.2016 00:01 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
problēma tāda, ka pat katoties kopīgi filmu pa tv, viņa ierauga kādu sievieti un tad sākas "jums visiem tādas patīk, tu viņu gribi paņemt priekšā utt." tas ir normāli?! iepriekš attiecībās man nebija tādu problēmu...
Viņa ir ļoti nepārliecināta par sevi, attiecībām... tāpēc tik neveselīgi uzvedās. Pēc tāda komentāra meitene sagaida Tavu taisnošanos: nē.. man patīc vienīgi Tu, viņas visas man ir tukša vieta utt. :)
13.04.2016 00:03 |
 
Reitings 19
Reģ: 13.03.2013
cormeum ne reizi vien tā esmu teicis apķeros viņu, bet atbildē saņemu, aj ej tu dirst, tāpat tevi interesē citas... es jau savā nosacīti pusmūža vecumā palieku sirms! tas ir pilnīgs pi******
13.04.2016 00:05 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ok... tad atliek viens jautājums, kāpēc esat vēl kopā? :D
13.04.2016 00:05 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
rakstības stils tev gan kā tīnim :-D
13.04.2016 00:06 |
 
Reitings 19
Reģ: 13.03.2013
DieKleineHexe man nav nekas slēpjams. Esmu ne vienu vien reizi teicis, lai kravā mantas un kratās pie tā nūģa kurš dzīvo ar mammu un strādā maximā, uz ko dzirdu "es tā vairs nedarīšu, nedzeršu un nākšu mājās laicīgi" paiet 3 dienas un atkal nodzerās kautkur hz kur.... es kā idiots skrienu pakaļ visu laiku, sāk palikt žēl sevis :(
13.04.2016 00:08 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Šis viss nemainīsies. Varbūt viņa tiešām jau sen grib aiziet, jūtu nav un tās arī neparādīsies. Ja tu viņu centies piesiet ar attiecībām, kuras viņa negrib, tad gan pats esi vainīgs, ar varu mīļš nekļūsi, lai kā tu no ādas censtos līst laukā. Neesi viņas cilvēks un viss.
13.04.2016 00:09 |
 
Reitings 19
Reģ: 13.03.2013
Elmo paldies par komplimentu, ja tas ir vienīgais, kam vari pievērst uzmanību, tad nu tas ir bēdīgi...
13.04.2016 00:09 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Alex- nu ko te vel citu komentet??? :-D tu esi nekads, meitene berniskiga,= tads ari iznakums
13.04.2016 00:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits