Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iesakiet nodarbošanos

 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Mans profesionālais lauciņš ir mārketings. Tajā darbojos nu jau daudzus gadus.
Taču nu sāku apšaubīt, vai visu mūžu to vēlos darīt... Pati joma kā tāda man patīk. Bet man nepatīk biroja darbs un visas dienas pavadīšana pie datora.
Iesakiet kādas jomas vai specifikas, kas nebūtu pārāk tālu no mārketinga (jo tajā vismaz man ir pieredze), bet kur darbs būtu citādāks. Protams, daļa darba var būt birojā pie datora, bet tā, lai tas nav vienīgais un prioritārais.
10.04.2016 13:01 |
 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Ir kadas idejas? :)
10.04.2016 13:44 |
 
Reitings 120
Reģ: 14.12.2012
Žurnālistika
10.04.2016 13:55 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Varbūt vnk pamaini uzņēmumu? Cik uzņēmumos esmu strādājusi, mārketinga speciālistam ir gana aktīvs darbs, regulāri izbraukumi, tikšanās.
10.04.2016 14:16 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Bet man nepatīk biroja darbs un visas dienas pavadīšana pie datora.

Vai nu Tu esi nepareizajā darba vietā, vai problēma ir Tavā attieksmē pret darbu. Es strādāju par mārketinga direktori mazā uzņēmumā, un man ir sanācis labi, ja 2 dienas atsēdēt pie datora, pārējā laikā esmu visa kustībā. Labprāt uzņemos jaunus pienākumus un apgūstu ar tiešajiem pienākumiem mazāk saistītas prasmes. Grūti iedomāties, kā strādāt tikai sēžot pie datora, es savu darbu nevarētu tā veikt...
10.04.2016 14:28 |
 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Parslina, pastasti, ludzu, ko tiesi tu dari un kaa paiet tava diena?

Es ari esmu marketinga direktore, un kaa 8os apsezot pie datora, taa 17os piecelos. Nu tik cik aizeju uz kadu sapulci.

Pirms tam biju PR vaditaja, un bija tas pats, rakstiju tekstus visu dienu pie datora
10.04.2016 15:11 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Nu, es Tev nevaru tā pa punktiem izskaidrot, kā paiet mana diena, jo, kā jau teicu, šajā uzņēmumā mārketings nav vienīgais lauciņš, ko apgūstu un kurā darbojos. Bez tam, man nav divu vienādu dienu. Viena dienā es sēžu ofisā pie sadarbības partneriem un eleganti sūcu kafiju, citā - pati mēru skatloga aili, kurā jāielīmē akcijas skatloga uzlīme. Šodien, piemēram, domāju uzdevumu orientēšanās sacensību dalībniekiem, kam pie mums būs apstāšanās punkts. Bet, nu, jā - mums ir mazs uzņēmums, tā kā jādara ir pilnīgi viss.

Drīzāk jājautā, kā paiet Tava diena, un kas jādara Tev... Jo, nu, jā - ir man jāpasēž vairākas stundas pie papīriem un atskaitēm, bet tā ir labi, ja 1/20 daļa no tā, ko daru. Daudz, galu galā, nosaka arī pašas attieksme. Bet, nu, to nevar tā izskaidrot. Man darbs ir kā otras mājas un padara mani ļoti laimīgu, galvenokārt, to cilvēku dēļ, ar kuriem man jāstrādā. Pieeju šim visam ar tādu pašu atbildību, kā tad, ja šis uzņēmums piederētu man (un nav izslēgts arī, ka frančīze varētu kādreiz arī man piederēt, bet tas tālākā nākotnē), tās ļoti mobilizē.
13.04.2016 00:38 |
 
Reitings 198
Reģ: 12.04.2016
Nebūs īsti profesija, bet ieteiktu apskatīties aviokompāniju vakances, ja gribas izmaiņas no rutīnas. Zinu, ka stjuartes darbu var kaut kā apvienot ar biroja darbu. Draudzene stāstīja. Tā kā pusi no mēneša darba dienām esi gaisā un lidojumos un otru pusi darbojies birojā. Garlaicīgi nav - vienā dienā ap 3-4 valstīm. Grafikā ir gan brīvdienas, gan tādas dienas, ka "it kā brīvs, bet ir iespējamība, ka var arī izsaukt uz darbu".
13.04.2016 01:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits