Meklēju savu meitenes ideālu, atsaucās, lūdzu :)

 
Reitings 465
Reģ: 27.04.2015
Sveikas, meitenes. :-D Zinu jau zinu, ka šis portāls nav paredzēts tādiem mērķiem, taču uzskatu, ka atrast savu meitenes ideālu šeit būtu krietni vienkāršāk nekā uz ielas. :-D
Tātad, es ļoti labprāt ar Tevi iepazītos, ja Tu..:
1) Apveltīta ar piemīlīgu un siltu smaidu
2) Apveltīta ar jauku un skaistu raksturu
3) Vecumā 20-23
4) Gudra. Ļoti, ļoti gudra. Ar šo es nedomāju obligātu bakalaura vai maģistra grādu, bet gan gudru dzīves izpratni. Tomēr būtu lieliski, ja Tev ļoti patiktu un Tu studētu medicīnu, psiholoģiju, pedagoģiju, inženierzinātnes vai ko citu, kas, tavuprāt, sabiedrībai spēj dot daudz laba
5) Ar lielisku humora izjūtu apveltīta
6) Smaidīga, neesi dzīves nogurusi
7) Proti garšīgi gatavot un Tev patīk apmeklēt dažādus restorānus
8) Nesmēķētāja
9) Proti nelietot par daudz alkohola. Perfekti būtu, ja Tev garšotu tikai vīns/šampanietis, kāds vieglāks kokteilītis
9) Ar augstu pašcieņu. Tavā pagātnē nedrīkst būt tādi brīnumi kā vienas nakts sakari, zālītes pīpēšana.
10) Jāprot kaut kas radošs. Mūzikas instruments, skaisti zīmēt, gleznot vai citas radošas lietiņas.
11) Patīk ceļot, bet savu dzīvi pilnīgi noteikti vēlies pavadīt Latvija'.
12) Ar Tevi var parunāties par dažādām tēmām. Esi zinoša arī vēsturē, politikā, psiholoģijā. Tehniskās lietās arī nedrīksti būt pilnīgi dumja
13) Proti kaut vienu svešvalodu
14) Zini ko dzīvē vēlies, nepeldi pa straumi
15) Lieliski saproties ar bērniem
16) Esi atvērta dažādām jaunām idejām un pati proti tās ģenerēt
17) Aukstajos ziemas vakaros proti gan lieliski sildīt, gan sildīties
18) Neesi dzīves nogurusi un pārslogota
19) Ēst gatavošana Tev nav sveša lieta
20) Lasi grāmatas
21) Ar cieņu proti arī izturēties pret zemākiem sabiedrības slāņiem un lietām izprast iemeslus. Neizjūti nicinājumu pret bezpajumtniekiem, nārkomāniem utt.
22) Jauka pret apkalpojošo personālu
23) Esi brīva un uzskati, ka vislabākās attiecības veidojas no draudzības
24) Mazliet arī saproti no sporta
25) Esi interesanta, proti rakstīt paplašinātiem teikumiem
26) Neesi mežā augusi, labas manieres..

Es saprotu, ka šādu meiteni atrast ir ļoti, ļoti grūti un diezgan labu laiku man jau nav sanācis, taču ja padošos tas vairs nebūšu es.
Ja atbilsti šim aprakstam tad ļoti gaidīšu Tavu ziņu. Pastāstīšu arī par sevi un TĀADU meiteni es tiešām pratīšu novērtēt un lutināt. ;-);-):-D:-P


Visi negatīvie un dusmīgie ar savu žulti uz TVnetu vai Delfiem :-P
07.04.2016 22:29 |
 
Reitings 331
Reģ: 23.12.2015
Ļoti piekrītu Rowan!:-)
08.04.2016 10:30 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Gandrīz jebkura meitene nosauks savu raksturu par jauku, ja vien nav wanna-be ledus karaliene
Es godīgi pateicu, ka neatbilstu 2. punktam un tas ir tikai godīgi pret otru cilvēku, tapat iepazīstoties tuvāk mēs uzzinām, kāds tas otrs ir pēc rakstura, sastāstīt daudz ko var ;-) Bet esmu jau aizņemta un autors diezko atarktīvs neliekas :-P
08.04.2016 10:46 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
*atraktīvs
08.04.2016 10:47 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man gan kaut kā patīk tas ka es neesmu atbilstoša šiem kritērijiem. Psc kā es varu izvērtēt to ka man ir piemēram piemīlīgs smaids. Tas jau nav atkarīgs no manis, bet gan citiem. Ta pat kad iet runa par gudrību, jā jā, mēs visi sevi uztveram kā gudrus cilvēkus, citi pat uzskata ka viņi ir gudrāki par visiem citiem, psc, lai nu tā būtu. Ne vienu vien gudrīti ir nācies no sūdiem vilkt laukā.

Humoru izjūta arī, vienam humors velk uz truliem un sekliem jokiem, kamēr otram velk uz melno humoru un trešajam jau patīk dziļi filozofiskas anekdotes kuras ne kurš katrs izpratīs un pasmiesies patiesi līdzi.

Kam pie velna ir jānotiek lai cilvēks savos 20-23 gados būtu dzīve noguris? Tad jau tur jāsāk domāt vai aiz tā neslēpjas depresija . Un jā, tu principā šo punktu uzrakstīji arī divas reizes sludinājumā.

Nē, man nepatīk restorāni, psc neciešu publiskās vietās ēst. Tad jau labāk iemācos 100x labāk gatavot un restorāna cienīgas maltītes gatavoju mājās.

Ooo ja man kāds iedotu kādus liekus pāris tukstošus tad ar lielāko prieku paceļotu :D Savādāk vienmēr ir svarīgākas vajadzības par ceļošanu arpus LV.

Smēķēšana man patīk, nepatīk ka smird utt. bet pats process man patīk. Zālīti 2x mēģināju dzīvē, pirmajā reizē izrādijās ka tas bija spais un es jutos ļoti sūdīgi pēc tam un otrajā reizē man vispār nebija efekta jo es vairs negribēju justies tik sūdīgi kā bija ar pirmo mēģinājumu. Viss, vairāk domāju arī pēc zaļā nekad neprasīsies, tad jau labāk četrpaka alus un šašļiku.

Kurš neprot kaut vienu svešvalodu?

Nē, es nesaprotos ar bērniem, viņiem es interesēju, bet man nav bijusi tik pat kā nekāda saskarsme savā dzīvē ar bērniem un tieši tāpēc es arī no viņiem izvairos. Uķi puķi lai paliek citu rokās.

Kāpēc lai es būtu riebīga pret cita slāņa cilvēkiem vai apkalpojošo personālu, viņi nav neko man izdarījuši tāpēc neredzu nevienu pamatojumu lai es būtu riebīga.
08.04.2016 11:11 |
 
10 gadi
Reitings 112
Reģ: 08.04.2012
prieks, ka jau atradi sev tīkamu dāmu. :)
smird gan pēc dubultiem standartiem, ohh well.....došos uz Delfiem :D
08.04.2016 11:14 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Hah, visas atbilst un tik sevi slavē :D
08.04.2016 11:26 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es točna neatbilstu, sākot ar to, ka man 21 gada vecumā nav tik liela dzīves gudrība un plašas zināšanas par visu, lai gan gribētos jau domāt, ka ir :D
Par smaidu arī nezinu, varbūt ir, varbūt nav. Skaists raksturs tiešām man nav, lai gan esmu labsirdīga, bet ir daudz citu sliktu īpašību :D
Uz restorāniem neeju, jo naudas nav, paceļot gan patīk, bet jāiekrāj pamatīgi..
Nu un pats galvenais - man garšo šņabis :D
08.04.2016 11:29 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Nu un pats galvenais - man garšo šņabis

+++ un arī konjaks, bet no daža laba vīna sačokurojas mute un gribas korķēt:-D
08.04.2016 11:32 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Nu un pats galvenais - man garšo šņabis


haha :D
08.04.2016 11:40 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Viss jau skaisti, mēs visas atbilstam utt., bet kur teikts, ka tev tā meitene patiks?
08.04.2016 11:45 |
 
Reitings 228
Reģ: 29.12.2015
Prasības ir pilnīgi parasta. Pati gan vairākām prasībām neatbilstu, bet domāju, ka ir daudz meitenes, kuras atbilst. Ar šādu vīrieti, kuram ir prasību saraksts, nekad negribētu tikties. Pats puisis šķiet ļoti jauns, kurš maz, ko dzīvē ir sapratis un redzējis, kaut gan pats domā, ka viņam piemīt liela dzīves gudrība, ļoti pareizs un ļoti garlaicīgs.
08.04.2016 11:46 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Miss joker- Pēc šiem punktiem man atklājies daudz foršāka nekā likies :-D:-)
08.04.2016 11:50 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Pat, ja es atbilstu 100% un būtu brīva, es neatsauktos, jo, pirmkārt, es vispār neatsaucos, bet man atsaucas, un, otrkārt, man ir tāda sajūta, ka attiecībās ar šādu prasīgu cilvēku var būt tādas problēmas kā kašķi par to, ka es, redz, izrādās, neesmu ideāla, bet gan cilvēks.
08.04.2016 11:53 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Esmu 27% ideāla :D
08.04.2016 12:15 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Kká paķēra punkts par to, ka mery jane pamēgināšana ir gana liels kritērijs, pēc kā vērtēt cilveku. Piebildīšu, ka cilvēks ar atvērtu (un analītisku) domāšanu un interešu loku arī zinās, ka ne viss ir tik melns kā to mālē publiskajā informācijas telpā ;)
Man ir 'alerģija' pret cilvekiem, kas nespēj info par vienu tēmu uztvert no vairākiem +/- derīgiem avotiem. Nerīmējas kopā nedz a rizglītots, nedz plasu domāšanu ..

Tāpat arī vienas nakts sakars .. nu kam negadās pa ne pārāk prātīgam lēmumam? Un ja no šī vienas nakts sakara sākušās attiecības, tad arī padibene, ne ? :D Teju vai jāpiekrīt tiem, kas uzskata, ka ja ne jaunībā, tad vēlāk tiks sastrādātas muļķības uz savas ādas..
08.04.2016 13:50 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Kopumā - prasības pat ļoti ok, lai atrastu sev saderīgu partneri.
Kritika par to, ka daži punkti kontrastē, kā jau minēju, cilvēks ar atvērtu domāšanu un plašām zināšanām vnk neuztvers zaļo kā 'pasaules galu' un spriedumu uz mūžu :D It's all case specific.
08.04.2016 13:53 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Blāviens taisni nozeloju ka ta vieta ka ierēcu par so lamzaku,vareju izlikties par sievieti un uzraksti vinam lai uzzinatu kas sis par keksu :-D:-D
08.04.2016 14:00 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Izlasot visus 26 punktus(mans laimīgais skaitlis) :-D. Pirmajā momentā var meiteni nobaidīt, bet palasot sapratu, ka autors vēlas sev brīnišķīgu sievieti ,ar ko kopā dzīvi veidot. Daudzi punkti manuprāt ir atkarīgi no meitenes rakstura , par punktu kur min par pagātni, īsti piekrist negribu, jo lai vai kāds cilvēks tagad ir, par lietām kas bijušas pagātnē viņam pārmest nevar. :-)
08.04.2016 19:00 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
es vispār neatsaucos, bet man atsaucas


Piekrītu, meitene, kura ir tik ļoti daudz labu īpašību, ir skaista, gudra un izdarīga, nekad pati sevi nepiedāvās kādam vispār nevienam nezināmam īpatnim internetā ar tekstu "lūdzu, izvēlies mani" :D Ja pats esi tik perfekts, kur ir problēma reālajā dzīvē atrast meiteni? Uzrunāt augstskolā, kādā seminārā, kultūras pasākumā, darba/prakses vietā utt.? Ierauga, cik perfekts esi, un nobīstas? :D :D
08.04.2016 19:11 |
 
Reitings 331
Reģ: 23.12.2015
Piekrītu katram vārdam, Diversija.;-)
08.04.2016 19:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits