Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

LU SZF pret RSU Multimediju komunikāciju- kuru?

 
Reitings 53
Reģ: 07.11.2013
Sveikas!

Esmu 12. klases skolniece un vakar biju LU uz pasākumu "Studentu kurpēs" Sociālo zinātņu fakultātē. Cilvēki jau bija jauki, bet, sekojot tam 1. kursniekam visu dienu, viss atstāja tāda "gaļaka" iespaidu. Cilvēki sēž facebook lekciju laikā, tiek runāts par to, vai vajag vai nevajag atļaut abortus (aktuāla tēma, bet baigā diskusija nesanāca). Seminārā studentiem jāsaka, ka "Annas psiholoģija" nav tas, ko minēt kā avotu referātā.. Nu īsti kaut kā vēl nebija.
Tagad domāju, ka RSU ir visai interesanta programma- Multimediju komunikācija. Bet es kā tāda zoss neaizbraucu uz RSU atvērtajām durvīm (finanses, attālums un doma, ka LU jau būs ok) Tagad nožēloju.
Piedodiet, ka tik gari, bet vai kāda ko zin par to, vai parasti LU ir tāds "gaļaks", vai nebiju īstajā dienā? Kā arī RSU atstāja iespaidu, ka tur vairāk ir praktiskā darbība, ne tikai konvejeirs. Katrs viedoklis ir svarīgs, ļoti novērtēšu informāciju. :-/ Varbūt varu iet tik tālu, lai kāda no RSU pastāsta, kā vispār tur ir? Jo tagad gandrīz vai vairāk uz to sliecos.
06.04.2016 22:29 |
 
Reitings 195
Reģ: 03.02.2016
Mācos RSU multimedijus! Ko, lai saka... Praktiska darbošanās (vismaz līdz 2.kursam, par trešo vēl neko nepateikšu), ir tik, cik fotogrāfijas priekšmetā safočēt savu bilžu stāstu, un montāžas pamatos grupā uzfilmēt video un samontēt, scenāriju rakstīšanā uzrakstīt vienu īsu scenāriju, pietam katrs no šiem priekšmetiem ilgst tikai mēnesi. Un tad, kad šis priekšmets beidzās, t.i. pēc mēneša, ir eksāmena nedēļa, kur tu vienu dienu kārto eksāmenu, bet visa atlikusī ir brīva. Principā visi jēdzīgie priekšmeti ātri beidzas, bet tādi ne tik svarīgi ilgst visu semestri, tas ir tas, kas man šajā programmā ĻOTI nepatīk. (t)
Taču vistrakākais ir pirmais pusgads, jo tad vispār neko nevar saprast, kas šeit notiek, jo priekšmeti teju neviens neatbilst tam, ko tu mācies, bet, principā sagatavo tevi tālākiem studiju darbiem, varētu tā drīzāk teikt.

Kopumā nav jau slikti, ja gribi darīt vairāk, var darboties arī medijā "Runā skaļāk".
06.04.2016 22:52 |
 
Reitings 195
Reģ: 03.02.2016
Ja ir vēl kādi sīkāki jautājumi, droši vari rakstīt PM. :-)
06.04.2016 22:53 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Tikai ne SZF! Tā ir praktiska nodarbošanās, bet tur līdz pat 3 kursam maļ tīru teoriju un pie kamerām pat pieskarties netiksi. Mācības ir ļoti primitīvas, notiek tik pat kā pašapmācībā. Pasniedzēji tiki atnāk, apskata tavu materiālu, nodod dažus komentārus i vsio! Nav vērts :)
06.04.2016 22:55 |
 
Reitings 53
Reģ: 07.11.2013
Keegan- tā jau arī vakar likās. :/
07.04.2016 00:05 |
 
Reitings 53
Reģ: 07.11.2013
xcvi- super, uzrakstīju vēstuli :)
07.04.2016 00:14 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Esmu pabeigusi LU SZF Komunikācijas zinātni, ir savi mīnusi programmai, bet kopumā tur ļoti daudz ieguvu. Pirmais pusotrs gads ir teorija, praktiskās lietas sākas pēc tam. Bet tas, ko tu paņemsi no programmas, ir atkarīgs no studenta paša - var kavēt laiku, spaidot telefonu, un nodot uz ātru roku taisītus darbus, bet var arī rakstāmajos darbos pētīt interesantas un aktuālas tēmas, radošajos darbos ielikt vairāk pūļu. Otrajā gadījumā cilvēks ir vairāk iemācījies, apguvis ko jaunu, un tas viņam dod plašākas iespējas nākotnē. Domāju, ka lielā mērā tas ir rakstura un motivācijas jautājums.
Par RSU nemācēšu neko teikt.
07.04.2016 00:19 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Piebildīšu, ka Komunikācijas zinātnē mans modulis bija žurnālistika, nevis multimediji.
07.04.2016 00:20 |
 
Reitings 53
Reģ: 07.11.2013
Elizabete.- jā, es tur domāju reklāmu mācīties. Žurnālists, ja pats neko nedara, tad jau ātri var nogrimt tā pat, vismaz, pēc loģikas.
07.04.2016 00:29 |
 
Reitings 490
Reģ: 10.08.2014
Kā jau blakus diskusijā sacīju, par SZF neesmu dzirdējusi glaimojošas atsauksmes, taču lielā mērā piekritīšu Elizabetei - daudz pašas rokās. Tomēr liela loma ir arī talantīgiem, harizmātiskiem un entuziastiskiem, sev līdzi aizraujošiem pasniedzējiem. Tu vari aizņemties no kāda Luis paroli, izlasīt visas grāmatas, kas minētas kursu aprakstos, taču, ja pietrūkst zinoša un mācīt spējīga pasniedzēja, iegūsi tikai daļu.

P.S. Tu izsakies slikti par citiem, bet pati lieto pagalam nepatīkamo, atbaidošo vārdu gaļaks. Nav jauki.
07.04.2016 00:34 |
 
Reitings 53
Reģ: 07.11.2013
Es pati neesmu sajūsmā par to vārdu, bet neienāca prātā cits, lai raksturotu, kas tur vakar bija. Un jā, ja pats palaidīsi visu gar ausīm un tādās sfērās kā reklāma, žurnālistika utt., nebūsi personība, tāpat nogrimsi.
07.04.2016 00:37 |
 
Reitings 53
Reģ: 07.11.2013
+ Savai aizstāvībai, ne jau nepamatoti, vai aiz ausīm pavelkot, par kādu speciāli ko sliktu rakstu. Vienkarši tā tas vakar bija. :/
07.04.2016 00:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits