Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Depresija?

 
Reitings 15
Reģ: 10.03.2014
Sveikas! Nezinu ar ko lai sāk, bet vajadzīgs padoms. Lieta tāda, ka nesaprotu, kas ar mani notiek. Visu laiku esmu depresīva, negatīvi noskaņota, nekam neredzu jēgu. Itkā viss ir tā, kā tam jābūt - studēju, ir draugs, dzīvojam kopā, bet.. par katru lietu, kas notiek man apkārt, es besos. Liekas, ka nevienam neesmu vajadzīga. Ģimenei, manuprāt, īsti neinteresē, kas ar mani notiek, kā man iet, ko daru utt., jo no viņiem nekad zvanus nesaņemu, vai arī saņemu tikai tad, kad kaut ko vajag. Ar draugu attiecības it kā ir lielākoties labas, neskatoties uz to, ka no manas puses ir šausmīgi liela greizsirdība uz visu. Man nepatīk viņa draugi, jo tiem galvā ir vienas vienīgas ballītes, meitenes, dzeršanas un sū*u taisīšanas, man nepatīk viņa vecāki, man nepatīk, ka viņš kaut kur iet, kaut ko dara, visu laiku kaut ko pārmetu, gribu lai viņš visu laiku ir ar mani. Un es nespēju kontrolēt savu stulbo uzvedību. Esmu galīgi neapmierināta ar savu izskatu. Uz skolu arī bieži neaizeju, jo nespēju saņemties. Ir iekrājušies kaudzēm darbi, kuriem nespēju pieķerties klāt. Es nezinu, ko lai dara. Man ir visādas lietas, ko dzīvē vēlos sasniegt. Visu laiku sapņoju, ka būs viss labi, ka būšu skaista, ar labu profesiju, mīlošu vīru un bērniem, bet es nespēju izkāpt no savas elles. Neredzu jēgu dzīvot..:'-(:'-(:'-(
02.04.2016 00:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Reizēm cilvēkiem visās jomās sāk iet greizi, ja mājās nav labi (varbūt problēma ir tā, ka neesat ar 2. pusīti gluži saskanīgs un saderīgs pāris)... tikai minu :)
02.04.2016 00:48 |
 
Reitings 28143
Reģ: 11.02.2015
savilku ar sevi paralēles.. manā gadījumā galīiiigi nebija mans puisis (izklausās, ka arī tavā gadījumā ne, ja reiz tik duadz kas viņā besī.. un nesāc tagad attaisnoties "bet tā jau viņš ir foršs"), kā arī nebiju atradusi sev tādus hobijus, kas tiešām aizrauj.
Ej, dari, iepazīsties ar jauniem cilvēkiem, tai skaitā - varbūt citu puisi - un būs viss ok ;)
02.04.2016 00:55 |
 
Reitings 15
Reģ: 10.03.2014
Cormeum un reina, varbūt nepareizi domāju, bet liekas, ka šoreiz vaina ir tikai manī, ne puisī. Viņš par mani rūpējas, mīļi izturās, ir tiešām gādīgs un rūpīgs, bet es viņu visu laiku zāģēju. Laikam jau bail pazaudēt, tāpēc redzu draudus katrā sīkumā. Pēc katra apvainojuma, ko raidu uz viņa pusi, es nesaprotu kāpēc to esmu pateikusi un tad noniecinu sevi. Ja situācija būtu otrādāka un viņš izturētos pret mani tā kā es pret viņu, es jau sen būtu aizgājusi no viņa.
02.04.2016 01:05 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Natuur, nav jau jāmeklē, kurš skaitās vainīgāks.. Ja ir kopā labi, tad šādiem kašķiem un zāģēšanām nevajadzētu pastāvēt :)
02.04.2016 01:11 |
 
Reitings 326
Reģ: 22.02.2011
Pēc depresijas arī izklausās un lai cik dīvaini nebūtu, tā mēdz piemeklēt arī cilvēkus kuriem dzīvē vispār nav par ko sūdzēties.
Par to ka tu kaut ko asāku pasaki savam puisim - man arī tā ir bijis, tīri dēļ savām iekšējām sajūtām, kaut kā automātiski. Galvenais tajā brīdī pieķert sevi pie tā, ka patiesībā to nedomā un dieva dēļ, atvainojies savam puisim. Un ļoti vēlams arī būtu jums izrunāties. Kam tad citam lai izsūdz savas bēdas ja ne savai otrai pusītei?

Par depresiju kā tādu - ja vari aļauties - noteikti aizej pie terapeita. Aizej vismaz uz dažām reizītēm, paprasi ko viņš domā, ja vajadzīgs, dabūsi recepti antidepresantiem. Ir brīži kad tie arī ir vajadzīgi, bet to lai izlemj terapeits.
Lai veicas tikt galā ar šīm nedienām! Šobrīd tā neliekas, bet tici man, tas ir iespējams.
02.04.2016 07:06 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Jā, pilnīgi var būt, ka depresija. Aizej līdz speciālistam! Nemoki sevi.
02.04.2016 07:36 |
 
Reitings 15
Reģ: 10.03.2014
Gribētos jau aiziet pie speciālista, bet dažreiz liekas, ka man nav nekādu problēmu, nu vismaz mēģinu sev to iestāstīt. Man liekas, ka tā kā dzīvoju, tā tam ir jābūt, un savādāk vienkārši nevar būt, jo tāda es esmu. Tuvojas mana dzimšanas diena, vienmēr esmu svinējusi, ar prieku to gaidījusi, bet šogad pat neko negribas. Negribas, lai mani sveic, nāk ciemos, pievērš man uzmanību, bet es tāda saskābusi.
02.04.2016 13:18 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Es to nesauktu par depresiju, pēc tā, ko un kā raksti neizklausās nekas nopietns. Slikts noskaņojums, jo svarīgā dzīves jomā, attiecībās, ir problēmas - greizsirdība, kas ir tāpēc, ka partneris nav īstais un dod pamatu būt greizsirdīgai vai tev ir zems pašvērtējums. Šķiries vai uzlabo pašvērtējumu.
02.04.2016 18:03 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Neviens te cosmo Tev nepateiks - ir vai nav Tev depresija. Tekstā vietām saskatīju sevi, tik man nav draugs. Pēdējā laikā arī sevi vairs nepazīstu, prātu nomāc visādas domas, ir iekšēja trauksme, nevēlos satikt cilvēkus, esmu kļuvusi neiecietīga,drūma... pati saprotu, ka kaut kas nav, jo es tāda neesmu vai vismaz agrāk nebiju. Pierakstījos pie speciālista. Padomā, varbūt Tev arī vajag. :)
02.04.2016 23:23 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Visi runā par speciālistiem, bet vai kāda reāli var kādu labu ieteikt?!
02.04.2016 23:30 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Man līdzīgi bija, kad bija neatbilstošs darbs, vispār sevi vairs neatpazinu, cik viss bija slikti, nomākta, nekam nav jēgas, gandrīz vai kārties jāiet.. No darba aizgāju cita iemesla dēļ un pēc mēneša sāku sevi atkal pazīt. Brīvās dienas atļāva atpūsties un atgūt dzīvesprieku.
Jāatrod iemesls, kāpēc rodas šīs diskomforts, kura ietekmē rodas emocijas :)
02.04.2016 23:33 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Inky, kad būšu bijusi varēšu ieteikt/neieteikt. Un labs speciālists... nu tas ir ļoti subjektīvi. Piemēram, mans foršais zobārsts mani vienmēr uzmundrina ar "nebaidies, zaķēn". Diezvai visas tādu zobārstu sauktu par labu, bet man pie zobārsta tas ir ļoti, ļoti svarīgi. Ieejot zobārsta kabinetā es pārvēršos par 5 gadīgu bērnu un man vajag uķi ķuķi utml.
02.04.2016 23:36 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Heilla, atraksti, lūdzu, PM pēc pāris apmeklējumiem. Man ir šādas tādas problēmas, ar kurām esmu iemācījuies ideāli tikt galā, bet gribētos tomēr atrisināt nevis dzīvot ar pielāgojoties problēmām.. Piedēvām, sajūta, ka tās noteikti nav stadarta.
02.04.2016 23:41 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Inky, okey! Man ir padomā vēl cits speciālists, ko iesaka mans ģimenes ārsts. Paskatīšos kā man ies
Ceru atrisināt beidzot savas problēmas, pašai ir aizdomas par depresiju. Ehhh (t)
02.04.2016 23:46 |
 
Reitings 15
Reģ: 10.03.2014
Heilla, vari padalīties ar savām problēmām? Kautvai pm :)
03.04.2016 03:10 |
 
Reitings 15
Reģ: 10.03.2014
Ak, gribēju rakstīt, lai Inky padalās ar savām nestandarta problēmām pm :)
03.04.2016 03:11 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
ouuu, Heilla, es te drusku ārpus konteksta, bet iesaki savu burvīgo zobu ārstu. Man ir tāda bērnības trauma, ka katru reizi dūša papēžos.
03.04.2016 04:44 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
No darba aizgāju cita iemesla dēļ un pēc mēneša sāku sevi atkal pazīt.


Nu, kad man bija līdzīgas izjūtas kā autorei, es nolēmu, ka aiziešana no darba palīdzēs. Brīvāks, var pievērsties savas iekšējās pasaules sakārtošanai... Nekā. Tikai sliktāk palika.
03.04.2016 07:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits